#1 2007-09-25 12:34:33

byakuya5
Użytkownik
Skąd: Soul Society :D :D :D
Dołączył: 2007-06-04

Gry na PC niezwiązane z anime

yahoo[yahoo][yahoo]Siemka fani Anime smile_big smile_big smile_big
Ponieważ niedawno zdobyłem giere o nazwie "Lost Planet"[okej], install=7.08 Gb[szpan],
nie mogę odejśc od kompa...
Dlatego chciałbym się dowiedziec jakie są wasze opinie dotyczące tej gry[respekt]
Opisujcie również jak radzą sobie z nią wasze "blaszaki"[respekt]
Czekam na odpowiedzi[okej][okej][okej]

Offline

#2 2007-09-25 13:30:07

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

Mój blaszak to sobie z gierą w ogóle nie radzi (na takim zabytku to się nawet nie uruchamia), ale grałem u kolegi, jego całkiem niezły komp też sobie z nią radził delikatnie mówiąc "średnio", ale ogólnie gierka bardzo fajna smile_big.

Offline

#3 2007-09-25 13:49:04

mkriso
Użytkownik
Skąd: Poręba
Dołączył: 2007-03-20

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

Też mnie zaciekawiła ta gra. Jak na razie torrent spoczywa na dysku. Jeszcze go nie zapuściłem, poczekam aż zmodernizuje kompa, dopiero wtedy będę mógł się cieszyć pięknem tej gry. Podpisując się do tematu, to ciekaw też jestem gry Stranglehold - podobno podczas instalacji wymaga 50 GB na HDD.

Offline

#4 2007-09-25 14:07:28

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

mkriso napisał:

Podpisując się do tematu, to ciekaw też jestem gry Stranglehold - podobno podczas instalacji wymaga 50 GB na HDD.

Z tego co ja czytałem to zajmuje 15, a nie 50 Gb. Ale wymagania i tak ma rąbnięte.

Offline

#5 2007-09-25 22:11:15

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

Trza czekać tylko na Crysis ^^ To będzie shooter nowego wieku oczkod

Offline

#6 2007-09-25 22:38:34

mkriso
Użytkownik
Skąd: Poręba
Dołączył: 2007-03-20

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

zergadis0 napisał:
mkriso napisał:

Podpisując się do tematu, to ciekaw też jestem gry Stranglehold - podobno podczas instalacji wymaga 50 GB na HDD.

Z tego co ja czytałem to zajmuje 15, a nie 50 Gb. Ale wymagania i tak ma rąbnięte.

Piszę tylko to co wyczytałem: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36762,
http://gry.onet.pl/1611062,,Stranglehol … omosc.html

Offline

#7 2007-09-25 22:41:24

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

zarąbiście się w to gra na Xbox'e 360. jednak gra trochę krótka

Offline

#8 2007-09-26 00:17:15

skam123
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-02-12

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

ja mam xboxa360 (i staram się załatwić dopiero na niego to) i PC na którym jadę na Hdetal i szczerze mówiąc gra jest wypasiona smile_big ps. co robiliście na poczatku gdy pojawił się green eye ?? bo ja zacząłem go nawalać smile_big (wiadomo z jakim skutkiem)


8e91e6824c8563f6m.jpg

Offline

#9 2007-09-26 08:00:02

artisabang
Użytkownik
Skąd: Skarland
Dołączył: 2007-09-14

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

Mi LostPlanet chodzi na średnich nawet spoko (25-30fps)

Offline

#10 2007-09-26 08:05:15

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

A mi chodzi bardzo dobrze na największych detalach i pod direx 10 jest bardzo dobra grafika. Ale grę przeszedłem raz i jak zacząłem przechodzić drógi to mi się już odechciało.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2007-09-26 08:05:57)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#11 2007-09-26 08:51:15

s0n1c
Użytkownik
Skąd: Tokyo-3
Dołączył: 2005-09-24

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

Jubei napisał:

A mi chodzi bardzo dobrze na największych detalach i pod direx 10 jest bardzo dobra grafika. Ale grę przeszedłem raz i jak zacząłem przechodzić drógi to mi się już odechciało.

hehe Napisz mi, co tam "nowego" widzisz. smile_lol


KiXBu

Offline

#12 2007-09-26 09:09:34

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

nie zrozumiałem chyba twojego pytania...


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#13 2007-09-26 10:09:38

skam123
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-02-12

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

chodzi mu chyba o różnice w grafice. pomiędzy 9Direx a 10.


8e91e6824c8563f6m.jpg

Offline

#14 2007-09-26 10:20:19

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

ale pytanie... oczywiście polepszoną grafikę, lepsze efekty (wybuchy itp.)

A tak poza tym, to niby RE5 ma być zrobiony na podobnym systemie graficznym.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2007-09-26 10:21:06)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#15 2007-09-26 11:46:45

s0n1c
Użytkownik
Skąd: Tokyo-3
Dołączył: 2005-09-24

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

Roznica jest tak subtelna, ze mozna to podpiac pod placebo.
Ale czego sie mozna spodziewac po grze pisanej pod GPU ktore posiada tylko DX9. Przy porcie na PC "dodano" DX10 (a raczej jakies jego elementy) ktore wsumie jest tylko zabiegiem marketingowym. Zeby zobaczyc moc DX10 trzeba czekac na gry zrobione od podstaw pod te API.


KiXBu

Offline

#16 2007-09-26 12:50:18

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

co do Lost Planet z direx 10.
Jubei trochę przesadził. Jedynie mamy dalsze pole widzenia ,  mimika twarzy itp. sprawy są minimalnie lepiej zrobione. Poza tym  dostrzegłem tylko gładsze krawędzie (ale nie znacząco).(w sprawach oświetlenia i cieni direx 10 i tak ma mało do gadania w współczesnych grach)
Nie patrząc na detale normalnemu graczowi różnice aż tak się w oczy nie rzucą. s0n1c'owi chyba o taką odpowiedz chodziło

Offline

#17 2007-09-26 14:02:42

Ichigo_Bleach
Użytkownik
Skąd: Warszawa lub Soul Society
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

Maniack napisał:

Trza czekać tylko na Crysis ^^ To będzie shooter nowego wieku oczkod

Heh ta gra naprawdę się nie dzieje : P widziałem Trailery i umarłem (Każdy listek ma cień, fizyka niesamowita) ale raczej w to nie pogram mój zinger by tego nie przetrzymał


metallica0005.jpg

Offline

#18 2007-09-26 15:45:00

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

Wszystkie te gry wyglądają pięknie i efektownie. Lost Planet, The Witcher, Halo 3, Crisis. Nie ma wątpliwości, że to będą hity.
Nie mniej brakuje mi gier z prawdziwym klimatem, gier w któych grafika schodzi na drugi plan, a na pierwszym jest to co najważniejsze, czyli to coś co nas przy niej trzyma. Ta radość z gry, to zaangażowanie nie wynikające z ciągłego udoskonalania postaci czy też ze zbierania przedmiotów bądź siekania kolejnych przeciwników, lecz z całości gry, ta nutka podekscytowania i napięcia tym co się własnei dzieje w grze.
Teraz gry są świetne, efektowne, dają wiele możliwości i są niesamowicie fajne, ale nie mają tego czegoś. Nie gram dłużej w gry już od dawien dawna (tylko krótko testowo by sprawdzić czy to jest to). Niestety już od bardzo długiego czasu nie znalazłem gier tak rewolucyjnych i będących swoistym przełomem w świecie gier, jak System Shock2, czy DeusEx. Obie gry sa dostępne na polskim rynku, za groszową kwotę i to w PL. Myślę, że każdy gracz, który lubi grać w ambitniejsze gry powinien mieć je w swojej kolekcji.

Nawiąże też do InwisibleWar, który fabularnie jest równie ciekawy jak pierwsza część (DeusEx), ale z powodu wersji na konsole, został wykastrowany z tego co najlepsze i zniesiony do poziomu zwykłej zręcznościówki.

Poza tymi, to ostatnie gry w które fajnie mi się grało (ale nie oznacza to, że sa one rewolucyjne czy coś) to Diablo2, American McGee's Alice (świetny pomysł i realizacja oraz klimat), Metal Gear Solid 1 (najlepsza konwersja PSX->PC jaką w życiu widziałem - grałem w obie wersje i obie grało mi się TAK SAMO przyjemnie).


Nie zrozumicie mnie źle. Nie mówię, że te tytuły, które wymieniliście sa do dupy, czy cieńkie. Ale jak dla mnie (to moje odczucie), nie mają już tego czegoś. Dlatego jak na razie chętnie będe wracał do SystemShock2 i DeusEx, z nadzieję, że pojawi się na rynku gra, która mnie od nich odciągnie.


P.S.
Z dużym żalem stwierdzam też, że autorzy większych gier robią już wszystko w 3D. Gra nie musi być 3D, by była świetna. Często przeniesienie w 3D czyni wręcz przeciwny skutek bo ją zabija. Nie wyobrażam sobie 3ciej części diablo w 3D i mam ogromną nadzieję, że będzie ona w 2D (znaczy się obiekty mogą być stworzone jako 3D, ale sama gra i kamera jak w 2D).

Ostatnio edytowany przez Suchy (2007-09-26 15:46:56)

Offline

#19 2007-09-26 15:57:52

artisabang
Użytkownik
Skąd: Skarland
Dołączył: 2007-09-14

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

Suchy napisał:

Wszystkie te gry wyglądają pięknie i efektownie. Lost Planet, The Witcher, Halo 3, Crisis. Nie ma wątpliwości, że to będą hity.
Nie mniej brakuje mi gier z prawdziwym klimatem, gier w któych grafika schodzi na drugi plan, a na pierwszym jest to co najważniejsze, czyli to coś co nas przy niej trzyma. Ta radość z gry, to zaangażowanie nie wynikające z ciągłego udoskonalania postaci czy też ze zbierania przedmiotów bądź siekania kolejnych przeciwników, lecz z całości gry, ta nutka podekscytowania i napięcia tym co się własnei dzieje w grze.
Teraz gry są świetne, efektowne, dają wiele możliwości i są niesamowicie fajne, ale nie mają tego czegoś. Nie gram dłużej w gry już od dawien dawna (tylko krótko testowo by sprawdzić czy to jest to). Niestety już od bardzo długiego czasu nie znalazłem gier tak rewolucyjnych i będących swoistym przełomem w świecie gier, jak System Shock2, czy DeusEx. Obie gry sa dostępne na polskim rynku, za groszową kwotę i to w PL. Myślę, że każdy gracz, który lubi grać w ambitniejsze gry powinien mieć je w swojej kolekcji.

Nawiąże też do InwisibleWar, który fabularnie jest równie ciekawy jak pierwsza część (DeusEx), ale z powodu wersji na konsole, został wykastrowany z tego co najlepsze i zniesiony do poziomu zwykłej zręcznościówki.

Poza tymi, to ostatnie gry w które fajnie mi się grało (ale nie oznacza to, że sa one rewolucyjne czy coś) to Diablo2, American McGee's Alice (świetny pomysł i realizacja oraz klimat), Metal Gear Solid 1 (najlepsza konwersja PSX->PC jaką w życiu widziałem - grałem w obie wersje i obie grało mi się TAK SAMO przyjemnie).


Nie zrozumicie mnie źle. Nie mówię, że te tytuły, które wymieniliście sa do dupy, czy cieńkie. Ale jak dla mnie (to moje odczucie), nie mają już tego czegoś. Dlatego jak na razie chętnie będe wracał do SystemShock2 i DeusEx, z nadzieję, że pojawi się na rynku gra, która mnie od nich odciągnie.


P.S.
Z dużym żalem stwierdzam też, że autorzy większych gier robią już wszystko w 3D. Gra nie musi być 3D, by była świetna. Często przeniesienie w 3D czyni wręcz przeciwny skutek bo ją zabija. Nie wyobrażam sobie 3ciej części diablo w 3D i mam ogromną nadzieję, że będzie ona w 2D (znaczy się obiekty mogą być stworzone jako 3D, ale sama gra i kamera jak w 2D).

Zgadzam się mi osobiście niektóre gry podobają się w 2D np. w Heroes of Might and Magic V przeniseienie w 3D nieprzypadło mi do góstu (wolę trujeczke w 2D[okej])

Offline

#20 2007-09-26 16:12:14

Hiead
Użytkownik
Skąd: nie skąd, ale dokąd
Dołączył: 2007-05-27

Odp: Gry na PC niezwiązane z anime

artisabang napisał:
Suchy napisał:

Wszystkie te gry wyglądają pięknie i efektownie. Lost Planet, The Witcher, Halo 3, Crisis. Nie ma wątpliwości, że to będą hity.
Nie mniej brakuje mi gier z prawdziwym klimatem, gier w któych grafika schodzi na drugi plan, a na pierwszym jest to co najważniejsze, czyli to coś co nas przy niej trzyma. Ta radość z gry, to zaangażowanie nie wynikające z ciągłego udoskonalania postaci czy też ze zbierania przedmiotów bądź siekania kolejnych przeciwników, lecz z całości gry, ta nutka podekscytowania i napięcia tym co się własnei dzieje w grze.
Teraz gry są świetne, efektowne, dają wiele możliwości i są niesamowicie fajne, ale nie mają tego czegoś. Nie gram dłużej w gry już od dawien dawna (tylko krótko testowo by sprawdzić czy to jest to). Niestety już od bardzo długiego czasu nie znalazłem gier tak rewolucyjnych i będących swoistym przełomem w świecie gier, jak System Shock2, czy DeusEx. Obie gry sa dostępne na polskim rynku, za groszową kwotę i to w PL. Myślę, że każdy gracz, który lubi grać w ambitniejsze gry powinien mieć je w swojej kolekcji.

Nawiąże też do InwisibleWar, który fabularnie jest równie ciekawy jak pierwsza część (DeusEx), ale z powodu wersji na konsole, został wykastrowany z tego co najlepsze i zniesiony do poziomu zwykłej zręcznościówki.

Poza tymi, to ostatnie gry w które fajnie mi się grało (ale nie oznacza to, że sa one rewolucyjne czy coś) to Diablo2, American McGee's Alice (świetny pomysł i realizacja oraz klimat), Metal Gear Solid 1 (najlepsza konwersja PSX->PC jaką w życiu widziałem - grałem w obie wersje i obie grało mi się TAK SAMO przyjemnie).


Nie zrozumicie mnie źle. Nie mówię, że te tytuły, które wymieniliście sa do dupy, czy cieńkie. Ale jak dla mnie (to moje odczucie), nie mają już tego czegoś. Dlatego jak na razie chętnie będe wracał do SystemShock2 i DeusEx, z nadzieję, że pojawi się na rynku gra, która mnie od nich odciągnie.


P.S.
Z dużym żalem stwierdzam też, że autorzy większych gier robią już wszystko w 3D. Gra nie musi być 3D, by była świetna. Często przeniesienie w 3D czyni wręcz przeciwny skutek bo ją zabija. Nie wyobrażam sobie 3ciej części diablo w 3D i mam ogromną nadzieję, że będzie ona w 2D (znaczy się obiekty mogą być stworzone jako 3D, ale sama gra i kamera jak w 2D).

Zgadzam się mi osobiście niektóre gry podobają się w 2D np. w Heroes of Might and Magic V przeniseienie w 3D nieprzypadło mi do góstu (wolę trujeczke w 2D[okej])

Ja tam zostanę przy Lemingach jezor

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024