#21 2011-11-12 17:35:17

ArunisEcchi
Zbanowany
Dołączył: 2010-08-29

Odp: Konfiguracja uTorrent

zoltan napisał:

Po pierwsze z jakiej strony korzystasz?

Po drugie jakiego masz ISP?

Po trzecie czy jak ściągasz przez www coś to też masz ograniczenie?

Po czwarte jak odpowiesz na 3 powyższe pytania to sprawa będzie jaśniejsza smile



torrenty sciągam z torrenty.org ale wybieram zawsze zdrowe ładnie seedowane torrenty
ISP co to ?? jezor
jak sciągam przez zwykłe direct download mam normalną prędkość

ściągnołem nową wersje utorrenta 3.0 wywaliłem nawet z usb moją karte wifi i od rutera pociągnołem normalnie kabel i nic jezor heh coś nie tak jest z tym utorrentem jezor


ps: najlepsze jest to ze jest poprawa w takim stopniu że prędkość pobieranego pliku wzrośnie na pare sekund do 130-150kb/s po czym znów nie przekracza 20 i znowu na pare sekund wzrośnie aby potem na parę minut zmaleć:P

Ostatnio edytowany przez ArunisEcchi (2011-11-12 17:37:51)

Offline

#22 2011-11-12 18:12:12

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Konfiguracja uTorrent

ArunisEcchi napisał:

ISP co to ?? jezor

Internet Service Provider - dostawca neta.

prędkość pobieranego pliku wzrośnie na pare sekund do 130-150kb/s po czym znów nie przekracza 20 i znowu na pare sekund wzrośnie aby potem na parę minut zmaleć:P

Czasem ISP robią takie cyrki, żeby zniechęcić ludzi do torrentów - naprzemiennie otwierają i zamykają niektóre porty (zazwyczaj mali, lokalni).

Inna ewentualność - uTorrent może liczyć prędkość przez przyrost wielkości pliku na dysku. Przeciążony dysk potrafi czasem nie nadążyć z zapisem i po chwili zrobić 'kumulację', co może być błędnie odczytane jako przyrost prędkości pobierania.

Offline

#23 2011-11-12 18:26:59

ArunisEcchi
Zbanowany
Dołączył: 2010-08-29

Odp: Konfiguracja uTorrent

Sir_Ace napisał:
ArunisEcchi napisał:

ISP co to ?? jezor

Internet Service Provider - dostawca neta.

prędkość pobieranego pliku wzrośnie na pare sekund do 130-150kb/s po czym znów nie przekracza 20 i znowu na pare sekund wzrośnie aby potem na parę minut zmaleć:P

Czasem ISP robią takie cyrki, żeby zniechęcić ludzi do torrentów - naprzemiennie otwierają i zamykają niektóre porty (zazwyczaj mali, lokalni).

Inna ewentualność - uTorrent może liczyć prędkość przez przyrost wielkości pliku na dysku. Przeciążony dysk potrafi czasem nie nadążyć z zapisem i po chwili zrobić 'kumulację', co może być błędnie odczytane jako przyrost prędkości pobierania.

internet mam radiowy oferte 1,5mb od nich argnet.pl
a co do tego dysku to mam nowy komputer zakupiony jakies 3 miesiące temu czy "przeciązenie" dysku też mi grozi na nowym sprzęcie ?? i jak się tego pozbyć ?

Offline

#24 2011-11-12 20:09:16

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Konfiguracja uTorrent

Mam wątpliwość, czy torrenty.org to takie dobre źródło. Może żeby mieć pewność, uruchom to i daj wynik jezor

Ostatnio edytowany przez SoheiMajin (2011-11-12 20:09:25)

Offline

#25 2011-11-12 20:30:51

ArunisEcchi
Zbanowany
Dołączył: 2010-08-29

Odp: Konfiguracja uTorrent

SoheiMajin napisał:

Mam wątpliwość, czy torrenty.org to takie dobre źródło. Może żeby mieć pewność, uruchom to i daj wynik jezor

to samo parę sekund wskoczy 130-150kb/s a potem znów parę minut poniżej 20kb/s ;/ może zmienię program albo po tym długim wekkendzie będzie normalnie jezor

Offline

#26 2011-11-12 23:01:21

zoltan
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-05

Odp: Konfiguracja uTorrent

Sir_Ace napisał:

Czasem ISP robią takie cyrki, żeby zniechęcić ludzi do torrentów - naprzemiennie otwierają i zamykają niektóre porty (zazwyczaj mali, lokalni).

Wielce prawdopodobne.

Choć mi się wydaje, że ten cały, mały, lokalny argnet (taki mi się wydaje) pewnie ogranicza Ci protokół p2p. Jak masz możliwość to sprawdź jeszcze przez FTP. Także, ja bym polecał przerzucenie się na p2m, który działa na protokołach pocztowych i na 100% poleci Ci pełną prędkością łącza. Jednak raczej wątpię czy cokolwiek z anime znajdziesz  smile_big


baner_my_animelist.pngbaner_tapety_anime.png

Offline

#27 2016-03-01 20:04:15

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Konfiguracja uTorrent

Żeby nie zakładać tematu, to zapytam tutaj - uTorrent przestał mi reagować na otworzenie torrenta, nie pojawia się okienko z wyborem plików itd., torrent się nie dodaje. Działa jedynie przez "dodaj torrent". Jakieś pomysły, co czynić?

Offline

#28 2016-03-01 20:26:25

senami
Użytkownik
Skąd: Stąd
Dołączył: 2011-02-18

Odp: Konfiguracja uTorrent

SoheiMajin napisał:

Żeby nie zakładać tematu, to zapytam tutaj - uTorrent przestał mi reagować na otworzenie torrenta, nie pojawia się okienko z wyborem plików itd., torrent się nie dodaje. Działa jedynie przez "dodaj torrent". Jakieś pomysły, co czynić?

Zamienić go na qbittorrent. szalony


sygna.png

Offline

#29 2016-03-01 20:33:25

Bakura
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2006-01-21

Odp: Konfiguracja uTorrent

Niech tylko dodają wyświetlanie pobieranych fragmentów, to sam się przerzucę. Co do utorrenta, to możesz zainstalować starszą wersję, szczególnie te 2.0.x do 2.2.x są chyba najlepsze, nie ma syfiatych reklam i jest wszystko co trzeba, a przede wszystkim pokazuje ilość peerów i seedów a nie jakieś słupki które niby kondycję oznaczają.


What's the point with pointer?
Szisza jest zła a Demo jeszcze gorsze
Kainote link
Umu umu

Offline

#30 2016-03-01 20:43:13

Drizzt93
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-08

Odp: Konfiguracja uTorrent

Bakura napisał:

a przede wszystkim pokazuje ilość peerów i seedów a nie jakieś słupki które niby kondycję oznaczają.

Najnowsze też pokazują, wystarcz ustawić sobie odpowiednie kolumny. ; d

Offline

#31 2016-03-01 22:16:09

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Konfiguracja uTorrent

senami napisał:
SoheiMajin napisał:

Żeby nie zakładać tematu, to zapytam tutaj - uTorrent przestał mi reagować na otworzenie torrenta, nie pojawia się okienko z wyborem plików itd., torrent się nie dodaje. Działa jedynie przez "dodaj torrent". Jakieś pomysły, co czynić?

Zamienić go na qbittorrent. szalony

A czemu? Podaj powód! Poważnie pytam.


FluxBB bbcode test

Offline

#32 2016-03-01 22:53:46

senami
Użytkownik
Skąd: Stąd
Dołączył: 2011-02-18

Odp: Konfiguracja uTorrent

Nie ma reklam, nie jest pobanowany, lekki, prosty i przyjemny. Normalnie jak stary utorrent, tylko usprawniony. szalony


sygna.png

Offline

#33 2016-03-01 23:16:13

Eftar
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-24

Odp: Konfiguracja uTorrent

Luk4S napisał:
senami napisał:
SoheiMajin napisał:

Żeby nie zakładać tematu, to zapytam tutaj - uTorrent przestał mi reagować na otworzenie torrenta, nie pojawia się okienko z wyborem plików itd., torrent się nie dodaje. Działa jedynie przez "dodaj torrent". Jakieś pomysły, co czynić?

Zamienić go na qbittorrent. szalony

A czemu? Podaj powód! Poważnie pytam.

Bardziej wygoda przemawia za tym działaniem. Brak reklam, w jednej wersji utorrenta była koparka, nowsze wersje uT zmieniają się w kombajn a nie w program do ściągania. Kwestia tego, czy tobie się spodoba. I w zależności od trackeru może być zbanowany.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024