#1 2015-09-03 23:12:10

DeathNote83
Użytkownik
Skąd: Bolków
Dołączył: 2011-05-11

Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

11952057_932675313466627_2411598234422584158_n.png?oh=a0429defbabb565f45da575c7877cd4f&oe=56ABB2DE

Fani anime i mangi - lepiej usiądźcie, a najlepiej przed PlayStation! Największa biblioteka aktualnych i klasyków anime jest już dostępna na PS4, PS3 i PS VIta - całkowicie za darmo! Aplikację Crunchyroll pobierzecie z PS Store:
http://bit.ly/Crunchyroll_PS4
http://bit.ly/Crunchyroll_PSVita
http://bit.ly/Crunchyroll_PS3

Osobiście uważam, że to całkiem ciekawa opcja, a wy co na to?!

Offline

#2 2015-09-03 23:13:38

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

A to nie tylko aplikacja jest za darmo? smile_big

Offline

#3 2015-09-03 23:15:55

DeathNote83
Użytkownik
Skąd: Bolków
Dołączył: 2011-05-11

Odp: Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

marek2fgc napisał:

A to nie tylko aplikacja jest za darmo? smile_big

Miałeś rację, za bardzo się podjarałem... sprawa wygląda tak:

"GET 14 DAYS OF FREE PREMIUM ACCEESS"

Czyli po rejestracji dni darmowego oglądania, później trzeba odpalić "jakąś" kwotę (jeszcze się nie zagłębiłem ile wynosi abonament).
Mimo to całkiem sympatyczny smaczek dla posiadaczy sprzętu do giercowania spod skrzydeł SONY. Jakościowo wygląda całkiem fajnie i pozycje bieżące takie jak: GATE, Danchigai, Non Non Biyori, Saint Seiya: Soul of Gold czy takie mocne pozycje jak Naruto Shippuden czy Fairy Tail

Ostatnio edytowany przez DeathNote83 (2015-09-03 23:29:21)

Offline

#4 2015-09-03 23:24:27

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

DeathNote83 napisał:

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp … e=56ABB2DE

Fani anime i mangi - lepiej usiądźcie, a najlepiej przed PlayStation! Największa biblioteka aktualnych i klasyków anime jest już dostępna na PS4, PS3 i PS VIta - całkowicie za darmo! Aplikację Crunchyroll pobierzecie z PS Store:

9FAED73465FCF201E8FDCB3D3B5B892FAF93CAC2

Poza tym:

DeathNote83 napisał:

Fani anime i mangi - lepiej usiądźcie, a najlepiej przed PlayStation! Największa biblioteka aktualnych i klasyków anime jest już dostępna na PS4, PS3 i PS VIta - całkowicie za darmo! Aplikację Crunchyroll pobierzecie z PS Store:

O ile mieszkasz w USA albo UK (bo inaczej dadzą ci dostęp do 1/20 katalogu), chcesz płacić za oglądanie po angielsku i w ogóle oglądać online...


EDIT:

DeathNote83 napisał:

"GET 14 DAYS OF FREE PREMIUM ACCEESS"

Czyli po rejestracji dni darmowego oglądania, później trzeba odpalić "jakąś" kwotę (jeszcze się nie zagłębiłem ile wynosi abonament).
Mimo to całkiem sympatyczny smaczek dla posiadaczy sprzętu do giercowania spod skrzydeł SONY. Jakościowo wygląda całkiem fajnie i pozycje bieżące takie jak: GATE, Danchigai, Non Non Biyori, Saint Seiya: Soul of Gold czy takie mocne pozycje jak Naruto Shippuden czy Fairy Tail

$6.95/month
Apka CR wymaga opłacania abonamentu? brecht  brecht  brecht

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2015-09-03 23:34:03)

Offline

#5 2015-09-03 23:31:58

DeathNote83
Użytkownik
Skąd: Bolków
Dołączył: 2011-05-11

Odp: Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

Sacredus napisał:

O ile mieszkasz w USA albo UK (bo inaczej dadzą ci dostęp do 1/20 katalogu), chcesz płacić za oglądanie po angielsku i w ogóle oglądać online...

Nie koniecznie. W cale nie musisz mieszkać w USA czy UK - wystarczy założyć konto z takim adresem, podobnie jest z PSStore - sam korzystam z konta Japońskiego czy USA tam wrzucają czasami darmowe gry czy inne materiały, które możesz pobrać i grać na podstawowym koncie.

Po za tym z tego co widzę to w bibliotece już jest ponad setka tytułów a ma ich przybywać : )

Ostatnio edytowany przez DeathNote83 (2015-09-03 23:34:16)

Offline

#6 2015-09-03 23:35:09

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak blokada regionalna?

EDIT:
Serio nie myślałem, że na ANSI znajdzie się jakiś miłośnik tego  kupa i jeszcze będzie do tego zachęcać...  No ale co kto lubi xP

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2015-09-03 23:36:45)

Offline

#7 2015-09-03 23:36:43

DeathNote83
Użytkownik
Skąd: Bolków
Dołączył: 2011-05-11

Odp: Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

Sacredus napisał:

$6.95/month
Apka CR wymaga opłacania abonamentu? brecht  brecht  brecht


Czyli co?! Chcesz mi napisać, że kwota +/- 20 zł to dużo?!
Dla wielu będzie to bardzo fajne rozwiązanie za marne 20 zł.
Osobiście uważam, że to świetny pomysł i liczę na dużo więcej takich inicjatyw ze strony SONY

Sacredus napisał:

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak blokada regionalna?

Pewnie, że słyszałem ale powiedz mi, włączyłeś przetestowałeś, że narzekasz?!
Typowe podejście Polaka - ponarzekać zanim się sprawdzi i przetestuje - z góry nastawiam się, że jest do dupy

Po za tym nikogo nie zachęcam, po prostu dzielę się informacją - bo ktoś może chcieć z tego skorzystać.

Ostatnio edytowany przez DeathNote83 (2015-09-03 23:40:10)

Offline

#8 2015-09-03 23:43:26

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

Sacredus napisał:

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak blokada regionalna?

EDIT:
Serio nie myślałem, że na ANSI znajdzie się jakiś miłośnik tego  kupa i jeszcze będzie do tego zachęcać...  No ale co kto lubi xP

Dlaczego nie? CR to darmowa (no, powiedzmy...) legalna dystrybucja i to w dobrej jakości. Podobno nawet mają tam napisy prosto od grupy Horrible Subs  smile_big. Fakt, wiele serii w Polsce nie jest dostępnych i brak polskich subów, ale z drugiej strony może jeżeli serwis będzie popularny w Polszy (bo reklamy już po polsku są) to może się to zmieni.

Offline

#9 2015-09-03 23:44:09

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

DeathNote83 napisał:
Sacredus napisał:

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak blokada regionalna?

Pewnie, że słyszałem ale powiedz mi, włączyłeś przetestowałeś, że narzekasz?!
Typowe podejście Polaka - ponarzekać zanim się sprawdzi i przetestuje - z góry nastawiam się, że jest do dupy

Po za tym nikogo nie zachęcam, po prostu dzielę się informacją - bo ktoś może chcieć z tego skorzystać.

No dobrze, zaraz zacznę się jarać apką tej stronki.

CR, które rzuca ochłapy i nie tłumaczy bajek na nasz język wydało apkę na konsolki? Że trzeba płacić abonament*, żeby oglądać to, co przez PC i androida jest za darmo? WHO CARES?!
nwa.gif
IT'S TIME TO PARTY!

A tak serio
trlrky.gif

*Chociaż podobno nie trzeba xP


Animazon napisał:
Sacredus napisał:

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak blokada regionalna?

EDIT:
Serio nie myślałem, że na ANSI znajdzie się jakiś miłośnik tego  kupa i jeszcze będzie do tego zachęcać...  No ale co kto lubi xP

Dlaczego nie? CR to darmowa (no, powiedzmy...) legalna dystrybucja i to w dobrej jakości. Podobno nawet mają tam napisy prosto od grupy Horrible Subs  smile_big. Fakt, wiele serii w Polsce nie jest dostępnych i brak polskich subów, ale z drugiej strony może jeżeli serwis będzie popularny w Polszy (bo reklamy już po polsku są) to może się to zmieni.

no-signs.gif
To nie oni... Wykrywa ci tylko region i puszcza reklamę w odpowiednim języku.

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2015-09-03 23:51:12)

Offline

#10 2015-09-04 09:57:11

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

Ściągnąłem i przetestowałem. Co jest za darmo? Za darmo można obejrzeć wszystkie anime po obejrzeniu jednej reklamy. Nie dotyczy to najnowszych odcinków, które to wymagają abonamentu. Jakość obrazu jest całkiem ok. Testowane na PS3


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#11 2015-09-04 11:39:47

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Nasze ulubione ANIME na PS3/PS4/PSVita za DARMO

~Mammoth nie do końca, najnowsze odcinki w opcji 'darmo' pojawiają się bodaj z tygodniowym opóźnieniem.

Korzystałem z konta premium swego czasu w tej apce na x360 kiedy dolar stał nieco mniej i w sumie za te kilka groszy animozja w 'ejczdi' dawała radę. Obecnie ledwie cokolwiek oglądam więc w sumie zaprzestałem korzystać, fajnie że w końcu udostępnili to i na PS4, konkurencja ma to już od x lat u siebie [;


PS: Generalnie to mega lol.
Nie ma to jak wrzucać względnie popranego politycznie newsa o czymś rzekomo darmowym nie sprawdzając tego dokładnie,
widząc CR wiedz, że bez $$ się nie obejdzie.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024