#1 2006-03-02 11:46:46

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Bakuretsu Tenshi !!!!!! Nie Działa

słuchajcie mam problem zciągnołem sobie przez torrenta całą serie Bakuretsu Tenshi ale niestety odcinki 01 i 03 są uszkodzone!! zassauem je jeszcze raz tym razem przez dc++ i co ten sam problem nie wiem o co biego 01 nie chce sie wogule włączyc a 03 ma taką zieloną kreske przez cały ekran i trwa około 3 minut ale zajmuje jak normalny odcinek.

Prosze was dajcie mi moze jakiegos linka do tych dwóch epizodów moze byc torrent,http,i ftp wszystko tylko nie edonkey!!!
z góry dzieki za pomoc

Ps. Ja  mam wersje AonE ale jak ktos ma to moze byc inna np. Lunar lub RAW jesli taki istnieje

Offline

#2 2006-03-02 14:59:14

Magic
Użytkownik
Skąd: Cieszyn
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Bakuretsu Tenshi !!!!!! Nie Działa

Wydaje mi się, że jest to sprawa kodeka, też miałem ten problem z jakimś filmem, o ile pamiętam to w moim przypadku pomógł kodek Matroska. Jak znasz grupę, która to subbowała to zerknij na ich stronę jakim kodekiem zakodowali te odcinki, ewentualnie można spróbować GSpot - ale czasem podaje, iż ma kodek, a mimo to błędnie odtwarza.

Offline

#3 2006-03-02 16:35:21

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Bakuretsu Tenshi !!!!!! Nie Działa

Sprawdź CRC pliku, jeśli jest takie jak oficjalne to plik nie jest uszkodzony i wina lezy raczej po stronie kodeków.

Offline

#4 2006-03-05 04:04:02

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Bakuretsu Tenshi !!!!!! Nie Działa

Matroske miłem nagraną ale szukałem innego kodeka i sld codec pack spasował w koncu wielkie dzieki za pomoc hehehe teraz moge w koncu oglądać smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024