#981 2010-03-20 20:11:58

Tommy
Użytkownik
Skąd: Rydułtowy
Dołączył: 2007-03-14

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nie porównuj walki 1 Hokage i obecnego Madary. Raczej ten okres po przegranej znacząco go wzmocnił. Nie sądzę aby przy walce z Pierwszym miał takie możliwości jak obecnie. Po drugie jak Czwarty mówi że nie wie czy by go pokonał to może też przemawiać przez niego np skromność xD


tmpdk.png

Offline

#982 2010-03-20 20:25:58

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Tommy napisał:

Nie porównuj walki 1 Hokage i obecnego Madary. Raczej ten okres po przegranej znacząco go wzmocnił. Nie sądzę aby przy walce z Pierwszym miał takie możliwości jak obecnie.

Czytaj uwarzniej mangę a potem pisz posty, bo było w niej stanowczo powiedziano kilka razy (raz sam Madara to powiedział), że obecnie jest tylko cieniem swojej świetności i nie ma takiej siły jak dawniej.

Tommy napisał:

Po drugie jak Czwarty mówi że nie wie czy by go pokonał to może też przemawiać przez niego np skromność xD

A po co miałby tak mówić? Raczej nie chciał nakłamać swojemu synowi co do jego siły, tak wiec nie miał najmniejszego powodu by być skromnym i gadać takie głupoty, które się nie liczą w walce na śmierć i życie.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#983 2010-03-20 21:00:05

Skowyt
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2005-10-23

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Shinuta napisał:

Czytaj uwarzniej mangę a potem pisz posty, bo było w niej stanowczo powiedziano kilka razy (raz sam Madara to powiedział), że obecnie jest tylko cieniem swojej świetności i nie ma takiej siły jak dawniej.

A może tu nie chodzi o siłę fizyczną tylko status:>? I czemu miał by mówić prawdę? Może jego planem jest by wykorzystać do wszystkiego Sasuke;>

Z resztą co to za fail... już w tej mandze tyle było dziwnych/głupich rzeczy że takie coś to pikuś:P

Offline

#984 2010-03-25 11:16:31

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nowy rozdział przegadany. Kaszalot jednak nie zrobi kariery Hokage.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#985 2010-03-25 12:47:27

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Z jednej strony szkoda, że Tsunade nie umarła, z drugiej zaś dobrze, bo Hatake zostałby Hokage... Powiedzmy, że najsilniejszy nindża w wiosce nim zostaje. Wspaniały Sasuke zaczął narkotyzować się oczami starszego brana, pewnie dzięki temu znów będzie uber mocny, ale kapa.:P

Offline

#986 2010-03-25 13:16:11

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Teraz z saska to już jest kompletny "Superman". Będzie miał nawet laser w oczach rotfl. Autor pewnie chce aby po Tsunade  jednak Naruciak został Hokage.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#987 2010-03-25 17:53:21

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

tornadoretkinia napisał:

Teraz z saska to już jest kompletny "Superman". Będzie miał nawet laser w oczach rotfl.

Hahaha, padłem smile_big Seriously, niech już przestaną tego lamusa dopakowywać z dupy. Niech sam się w końcu czegoś dorobi :-/

Offline

#988 2010-03-25 18:05:24

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Ale pierdoli***, jak wam się nie podoba to macie problem, bo i to w kit pasuje ;p
A to dlatego, że najbardziej Sasku lubię z całej mangi i chcę aby był uber i niepokonany ;d
A jeśli tak się przyczepiacie do jego power upów, to o co wam ku**a chodzi, to że będzie miał MS i opanuje go lepiej niż Itachi, a także to, że zdobędzie EMS było już od dawna wiadome.
A napisałem to dlatego, że już mam dosyć czytania wszędzie durnych komentów na ten sam temat, nie podoba się to przestańcie czytać mange i tyle.
Nie wspominając już, że teraz jeszcze mówią niektórzy że zdobywa power upy bez treningu, to powiedzcie mi na chu*j trening komuś kto będzie miał MS trening (przecież go nie przypakuje bardziej już)? Teraz jedynie jakby chciał się stać jeszcze silniejszy itp. to trening mógłby odbyć, ale nie oczu lecz technik itp. (no ale na kit ma to robić skoro ma MS? Po to on jest taki uber, aby nie trzeba było używać dupnych technik, bo i po co, nikt normalny by ich ni używał skoro wszystko szybko można załatwić lepszymi i silniejszymi technikami ocznymi...)


To tyle jeśli chodzi o to co chciałem npisać, ale już mam cholernie dość czytania komentów na ten sam temat.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2010-03-25 18:10:23)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#989 2010-03-25 18:15:54

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nie spinaj się tak, jeszcze ci żyłka pęknie. smile


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#990 2010-03-25 18:16:49

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nie denerwuj się tak. Śmiejemy się tylko, że autor zrobił z niego mega koksa w oszałamiającym tempie. Autor zamiast podnosić umiejętności płynnie, co sprawiało by fajne wrażenie, to robi to skokowo. To samo tyczy się Naruciaka. A to, że Sasek będzie "super power" to nie wiele zmienia bo i tak przegra z Naruto, a przynajmniej nie wygra.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#991 2010-03-25 18:23:50

JanuszQ
Użytkownik
Dołączył: 2009-12-21

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Co do chaptera to ujdzie ponieważ znów tylko gadanie.
P.S.
Powinno być ostrzeżenie dot. czytania/oglądania mangi naruto jezor

Ostatnio edytowany przez JanuszQ (2010-03-25 18:24:48)

Offline

#992 2010-03-25 18:56:02

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Shinuta, nie spinaj sie tak, bo tylko zdrowie sobie pogorszysz jezor. Co do jego power-upa, nie ważne jaki będzie miał i tak dostanie baty od Naruciaka, bo to było "just as planned":) Chapter przegadany, nic nie wnoszący, najbardziej ciekawi mnie wątek Kabutomaru, co on zamierza zrobić. Więc do następnego chapa.

Ostatnio edytowany przez Yagami_Raito8920 (2010-03-25 18:57:54)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#993 2010-04-01 12:47:35

Kurisu
Użytkownik
Skąd: Goniądz
Dołączył: 2005-05-24

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

spisałbym rozdział na straty gdyby nie ostatnia strona smile_big Edo Tensei na pięciu członkach akatsuki... autor zaszalał, chociaż odgrzani wrogowie pewnie polegną dość szybko

Offline

#994 2010-04-01 13:10:05

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

~Kurisu, a klucz do otwierania pieczęci 4 Hokage nie spodobał się? Chociaż śmieszne się wydaję to, że teraz będzie mógł Naruto kontrolować 9. ogoniastego jak chce, w końcu dzięki kluczowi będzie mógł otwierać i zamykać pieczęć wedle własnej woli.

Ostatnio edytowany przez KieR (2010-04-01 13:11:10)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#995 2010-04-01 13:16:57

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Autor musiał dać coś co będzie mogło przeciw stawić się spamowi Amaterasu i Susano. Chapter średni, końcówka jedynie się wybija.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#996 2010-04-01 13:18:46

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nie sądzę aby kontrolowanie Kyubiego było takie łatwe. Sam lis najpierw będzie musiał się zgodzić na tą współpracę. Samo otwarcie pieczęci raczej nie spowoduje, że będzie posłuszny Narutowi.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#997 2010-04-01 14:01:45

DevilMC
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

No niby tak ale lis ma prosty wybór albo słucha i od czasu do czasu wychodzi albo siedzi w klatce i czeka na śmierć swoją i Naruto w takim razie nie ma zbyt dużo możliwości. Poza tym Naruto nie musi go kontrolować wystarczy, że będą walczyć razem tak jak np. Killer Bee ze swoim Bijuu.
Bardziej mnie rozbawia fakt, że Naruto już nie raz miał problemy przez lisa ale nikt nie wpadł na to żeby dać mu możliwość kontrolowania pieczęci...
Co do Kabtomaru to nie wątpliwie znacznie wzmocni siły Madary ale i tak pewnie Naruto go zabije ^^


devilMC.jpg

Offline

#998 2010-04-01 14:23:48

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

To że mu jej nie dali to swoją drogą. Mnie bawi fakt, że jak Naruto będzie walczył z Sasuke to co mu da moc lisa skoro sasek może ją kontrolować. Walka i tak ograniczy się do mocy wyłącznie samego Naruto. Jest jescze możliwość, że autor w jakiś cudowny sposób pozbawi tej możliwości Saska.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#999 2010-04-01 14:44:53

kazik1990
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-02-16

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jeszcze z tego co pamiętam Naruto dostał jakąś moc od Itachiego więc możliwe że jeszcze ten wariant mu zostanie:D


sygnaitachimu5.jpg

Offline

#1000 2010-04-01 17:17:50

DevilMC
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

tornadoretkinia napisał:

To że mu jej nie dali to swoją drogą. Mnie bawi fakt, że jak Naruto będzie walczył z Sasuke to co mu da moc lisa skoro sasek może ją kontrolować. Walka i tak ograniczy się do mocy wyłącznie samego Naruto. Jest jescze możliwość, że autor w jakiś cudowny sposób pozbawi tej możliwości Saska.

Wiesz co mnie się wydaje że to nie działa do końca tak jak mówisz. Saske jak i Madara mogą kontrolować Bijuu ale tylko te bez Jinjuriki bo nie może przejąć kontroli nad bestią którą już ktoś kontroluje i która w końcu jest umieszczona w czyimś ciele. Przecież gdyby Saske  mógł je kontrolować to by się tak nie bawił z Killer Bee. Tak przynajmniej mi się wydaje.
A tak na marginesie to ciekaw jestem jaka będzie mina Saska kiedy zobaczy, że Kabutomaru może kontrolować ciało jego zmarłego brata ^^


devilMC.jpg

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024