#821 2009-10-30 17:59:26

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Xa, tak głupio mi ;( I dobrze postąpił Naruto. Ma Hitatke, sakura niech się buja, miała szansę, gdy Naruto na nią leciał, nie wykorzystała jej to niech żałuje smile Sayonara, Sakura-chan.


tumblr_static_bug.gif

Offline

#822 2009-11-02 23:35:02

dariusz666
Użytkownik
Skąd: Lipienica
Dołączył: 2008-04-19

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Taa. Zdecydowanie. Widać jak na dłoni, że ona też się oszukuje i robi to, żeby Naruto dał sobie spokój z Sasuke... chyba nadal nie zauważyła, że jego bardziej obchodzi on niż ona ;D i co by nie zrobiła, on nie rzuca słów na wiatr.

Te nowe ataki Uchicha wpadły mi w ucho i coś gdzieś zaczęło mi świtać.
Z ciekawości wpisałem Amaterasu w Wiki w "WŁOLA"


The_Breaker_logo_by_TehInspector.png

Offline

#823 2009-11-02 23:50:42

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

To wiadomo już od dawna. Ze wszystkimi technikami Uchicha tak jest. Amaterasu pochodzi od bogi słońca, Tsukuyomi od boga księżyca a zarazem brata Amaterasu, Susano był bogiem burz i bratem Amaterasu i Tsukuyomi.

Ostatnio edytowany przez Kroko (2009-11-02 23:51:06)


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#824 2009-11-03 01:47:15

dariusz666
Użytkownik
Skąd: Lipienica
Dołączył: 2008-04-19

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

No to teraz się dowiedziałem, mangę przez ostatnie 2 dni nadgoniłem względem anime, więc nie jestem za bardzo wtajemniczony.


The_Breaker_logo_by_TehInspector.png

Offline

#825 2009-11-03 23:04:58

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Po ostatnim jak że "epickim" rozdziale pojawiła się masa różnych obrazków będących...hmm...a w sumie sami zobaczcie

Pokaż spoiler

Chap_469_Worst_confession_ever_by_Eriin84.jpg
scapage4byopp3.th.png

To tylko mały przykład jezor

Ostatnio edytowany przez Kroko (2009-11-03 23:05:26)


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#826 2009-11-05 22:38:38

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Lipa, nic nowego w nowym chapterze, aby pokazali miecz (też nie wygląda super)


70867201.jpg

Offline

#827 2009-11-05 22:51:48

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Różowa chce do Sasuke. Ale ona jest pusta w środku.


wladza1.png

Offline

#828 2009-11-05 22:55:48

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Można rzec istny "plastik" ^.^


tumblr_static_bug.gif

Offline

#829 2009-11-06 00:45:14

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Ale by bylo fajnie jakby emo zabił pusto glowa


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#830 2009-11-06 20:03:37

dariusz666
Użytkownik
Skąd: Lipienica
Dołączył: 2008-04-19

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Gorzej, w tym momencie fabuła traci na sensie.
Najwyżej Sakurę wpierdzielą czarne płomienie smile_big


The_Breaker_logo_by_TehInspector.png

Offline

#831 2009-11-06 20:24:51

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Ja bym proponował jakieś rytualne morderstwo. Złożyć ją w ofierze 10 ogoniastemu.
A tak na poważnie to jakaś super opera mydlana się tu robi. Ktoś się chyba za dużo mody na sukces naoglądał. A Naruto to i tak dupa bo by ją wziął na bok, oparł o drzewo, zrobił co swoje i poszedł dalej emo boya szukać. Ale z niego frajer.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#832 2009-11-06 20:37:19

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

To by było ciekawe. Po nie udanym planie "Confess to Naruto", Sakura poszukuje Sasuke. Po jakimś czasie znajduje go, rozmawiają. Sakura krzyczy że chce to zakończy i go zabić. Potem walczą, ale ponieważ Sasuke to emo super kox i ma overpower techniki rozprawia się z Sakurą dość szybko. PO jakimś czasie dochodzi do spotkania Sasuke i Naruto, znowu rozmowa, a potem walka na śmierć i życie w której ginie Sasuke.

To nie było by takie złe. Autor wcisnął by gdzieś 10 ogoniastą bestie i by było git.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#833 2009-11-06 20:39:52

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Oj Sakura, Sakura... co z ciebie wyrośnie, chyba kobieta z chorobą psychiczną.
Niech sobie szuka tego emo boya, i tak go nie znajdzie. Wkurza mnie ta postać na maksa,
nie wnosi nic do fabuły, jest mułowata i w dodatku pusto ma w głowie.
Mogła by dednąć przy spotkaniu z Sasuke, taka epicka śmierć więcej by wprowadziła do fabuły niż jej mizerne pogaduszki z Naruto. Co do chaptera, nie mam zastrzeżeń, kreska świetna, fabuła trzyma się kupy. Liczę, że Killer Bee skopie tyłek naszej Rybce.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#834 2009-11-06 22:10:11

Atabis
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Kroko napisał:

To by było ciekawe. Po nie udanym planie "Confess to Naruto", Sakura poszukuje Sasuke. Po jakimś czasie znajduje go, rozmawiają. Sakura krzyczy że chce to zakończy i go zabić. Potem walczą, ale ponieważ Sasuke to emo super kox i ma overpower techniki rozprawia się z Sakurą dość szybko. PO jakimś czasie dochodzi do spotkania Sasuke i Naruto, znowu rozmowa, a potem walka na śmierć i życie w której ginie Sasuke.

To nie było by takie złe. Autor wcisnął by gdzieś 10 ogoniastą bestie i by było git.

To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz (czyt. przewidywalny), strawię go jedynie jak będzie podany w strawnym dramatyzmie i lekkim patosem... jednak liczę na coś ambitniejszego, wierzę że autora stać na to.

Yagami_Raito8920 napisał:

Liczę, że Killer Bee skopie tyłek naszej Rybce.

Raczej wiadomo kto wygra... aby fabuła posunęła się znacznie do przodu w celu stworzenia 10-ogoniastego, pszczółka musi zginąć... takie prawa są tej mangi.

Co do chaptera ode mnie... samehada wygląda lepiej niż się spodziewałem, od taki potworek pasujący do Kisame, przedtem kojarzył mi się z paluszkiem rybnym na patyku, więc jest postęp ;p
Wątek NaruSaku dobija dna, to się robi już tak niekonkretne i mdłe, że nie wiem jak można jeszcze to pogorszyć... eh to prawie jest już jak zapychacz fabularny.

Offline

#835 2009-11-07 00:35:15

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jesli chodzi o kilerbee to pewnie do stanie poważne rany ale nie bedzie tak zle  i masz rybi gośćiu tez dostanie jakies obrażenia i mozliwe ze rozejdzie sie ta walka po kościach


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#836 2009-11-07 01:48:25

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Yagami_Raito8920 napisał:

Liczę, że Killer Bee skopie tyłek naszej Rybce.

Atabis napisał:

Raczej wiadomo kto wygra... aby fabuła posunęła się znacznie do przodu w celu stworzenia 10-ogoniastego, pszczółka musi zginąć... takie prawa są tej mangi.

Niekoniecznie, już nie raz Kishi zaskoczył nas rozwojem fabuły oraz pamiętaj także, że
priorytetem jest powstrzymanie Madary przed urzeczywistnieniem jego planu. Dlatego sądzę, że nawet jeśli Bee dostanie w ciry, to ktoś przyjdzie mu na ratunek.
Poza tym moim zdaniem jest za wczesnie na złapanie Hachibiego, bo jeśli tak to cała szopka Akatsuki skupiłaby się na Kyuubim, a jak wiemy nasz główny bohater musi jeszcze przejść ciężki trening albo dostać kolejnego power upa, żeby móc w jakiś sposób dorównać Sasuke, bo teraz nie wygląda to za różowo. Dlatego moim skromnym zdaniem akcja prawdopodobnie może się w ten sposob potoczyć:
Bee i Rybka dostają baty wzajemnie, ktoś przychodzi Pszczółce na pomoc, Kisame się wycofuje.
Niedługo po tym Kakashi zostaje mianowany na nowego Hokage, a Naruto w tym czasie trenuje u żabek.
Madara zbiera nowych członków Akatsuki(mało prawdopodobne), ale dlaczego by nie.
Następuje wielka ofensywa Madary i jego kompanów w celu pojmania Hachibiego i Naruto
I teraz Madara albo wygra, albo przegra, wszystko zależy od niego
Myślę, że autor będzie chciał jak najdłużej ciągnąć tę mangę, zwłaszcza że jest jeszcze mnóstwo wątków nierozstrzygniętych. Np.
Kabuto i zemsta na Sasuke
Hoshigake i Suigetsu
Sasuke, Sasuke, Sasuke
Madara
I  droga Naruciaka do zostania Hokage, jako głowny wątek.
Trochę tego jest i jescze nie wiadomo ile wątkow pobocznych
Trochę się rozpisałem.........
Pozdrawiam Yagami

Ostatnio edytowany przez Yagami_Raito8920 (2009-11-07 01:51:05)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#837 2009-11-07 12:15:00

dariusz666
Użytkownik
Skąd: Lipienica
Dołączył: 2008-04-19

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Seria skończy się tak, że Naruto hajtnie się z Hinatą. Czego im życzę.

Sakura, jeśli dożyje, zostanie starą panna tak jak jej sensei Tsunade.

Sasuke, który raczej nie zginie, spieprzy z wioski, albo jakimś cudem wszyscy się pogodzą i zostanie w niej.

Kiba hajtnie się z Akamaru smile_big

Sai namaluje sobie żonę.

Co do reszty, nie chcę nawet myśleć ... smile_big


The_Breaker_logo_by_TehInspector.png

Offline

#838 2009-11-07 12:34:01

pawello86
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2006-02-14

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Yamato wystruga sobie z drewna.

Offline

#839 2009-11-12 19:37:38

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Ehh...a jednak fuzja z mieczem, mogłem się tego spodziewać. Ogólnie nie jest źle, sporo akcji no i nie pokazali sakury i Naruto, tu duży plus.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#840 2009-11-12 19:48:59

Atabis
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Dziś chapter moim zdaniem miażdży...

Pokaż spoiler
naprawdę każdy z wątków był dobry, Kishi nie zmarnował na zbędną gadkę ani jednej strony, ale co najbardziej mi się spodobało to ludzka forma ośmioogoniastego... ten wygląd nasunął mi jedną ciekawą myśl... jeśli nasz raper przeżyje spotkanie z rekinkiem, to jestem na 80% pewny, że stanie się senseiem Naruto przy kontroli nad Kyuubim, bo nasz główny protagonista ma w sobie jeszcze ogromny niewykorzystany potencjał jakim jest lis. Wątek z Byakuganem też ciekawie rozegrany, sądziłem że dziś ujrzę tego całego Ao pół ślepego i na tym się zakończy, a tu taka miła niespodzianka. Naruto pominięty, może nawet i lepiej po tym co widzieliśmy ostatnio. Na koniec Kisame, wygląd mnie nie poraził, troszkę za kocia na moje oko, pomimo że to "ryba", jednak dam mu szansę niech pokażę co w tej formie potrafi. Ogólnie 8,5/10

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024