#721 2009-09-18 20:44:54

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Bez jaj, przecież ten nabity przywódca wioski nie pokazał nam jeszcze nic(czyt: NIC!), parę razy rzucił emobojem, który teraz, po włączeniu Susano, ledwie zipie. Co z tego, że Kage stracił rękę, Shanks z OP też nie ma i dobrze sobie radzi.:P
A co do Susano, fajne sprawa, ale może być tak jak z Itachim, włączył, machnął parę razy i zszedł. Banda Sasuke nie może mu teraz pomóc, bo mają własne problemy, ale jak ten pies przynajmniej im zwieje albo znów wyciągnie coś nowego, to autor mangi powinien przestać się narkotyzować.

Offline

#722 2009-09-18 20:46:54

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nie ma szans żeby Sasuke pokonał teraz Danzo. Po pierwsze jest teraz dość zajęty, Gaara+obstawa+Raikage+obstawa. Po drugie, Susano może i jest silną techniką ale wydaje mi się że jest też dość wyczerpującą i dość mocno obciąża oczy, więc Sasuke nie ma zbyt wiele czasu a i chakry powinien mieć już mało. Po użyciu iluzji, chidori, aktywowaniu mangekyo i użyciu amaterasu, a potem amaterasu+fragmenty susano powinien być już praktycznie pozbawiony chakry. Na swoja drużynę też za bardzo liczyć nie może bo wszyscy z wyjątkiem Karin zostali pokonani, a ona jest jak Sakura(praktycznie bezużyteczna).


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#723 2009-09-18 22:04:09

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Z tego co znalazłem:

Like the other Mangekyo Sharingan techniques, Susanoo comes with its own risks. To keep Susanoo sustained in the physical realm, the user must act as a medium for the deity, allowing it to consume their life force energy. This puts a severe strain on the user's body and prolonged use will lead to their death.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#724 2009-09-18 23:37:24

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Kroko napisał:

Nie ma szans żeby Sasuke pokonał teraz Danzo. Po pierwsze jest teraz dość zajęty, Gaara+obstawa+Raikage+obstawa. Po drugie, Susano może i jest silną techniką ale wydaje mi się że jest też dość wyczerpującą i dość mocno obciąża oczy, więc Sasuke nie ma zbyt wiele czasu a i chakry powinien mieć już mało. Po użyciu iluzji, chidori, aktywowaniu mangekyo i użyciu amaterasu, a potem amaterasu+fragmenty susano powinien być już praktycznie pozbawiony chakry. Na swoja drużynę też za bardzo liczyć nie może bo wszyscy z wyjątkiem Karin zostali pokonani, a ona jest jak Sakura(praktycznie bezużyteczna).

Mnie w tej mandze już nic nie zdziwi...
A Sakura nie jest bezużyteczna! jezor

FAiM napisał:

Z tego co znalazłem:

Like the other Mangekyo Sharingan techniques, Susanoo comes with its own risks. To keep Susanoo sustained in the physical realm, the user must act as a medium for the deity, allowing it to consume their life force energy. This puts a severe strain on the user's body and prolonged use will lead to their death.

Ale to jakieś źródło z mangi, czy jakiś fan napisał tak na jakiejś stronie?


70867201.jpg

Offline

#725 2009-09-19 09:27:42

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nie wiem, może to z Databooku...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#726 2009-09-19 11:04:17

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Toua napisał:
Kroko napisał:

Nie ma szans żeby Sasuke pokonał teraz Danzo. Po pierwsze jest teraz dość zajęty, Gaara+obstawa+Raikage+obstawa. Po drugie, Susano może i jest silną techniką ale wydaje mi się że jest też dość wyczerpującą i dość mocno obciąża oczy, więc Sasuke nie ma zbyt wiele czasu a i chakry powinien mieć już mało. Po użyciu iluzji, chidori, aktywowaniu mangekyo i użyciu amaterasu, a potem amaterasu+fragmenty susano powinien być już praktycznie pozbawiony chakry. Na swoja drużynę też za bardzo liczyć nie może bo wszyscy z wyjątkiem Karin zostali pokonani, a ona jest jak Sakura(praktycznie bezużyteczna).

Mnie w tej mandze już nic nie zdziwi...
A Sakura nie jest bezużyteczna! jezor

Sakura jest praktycznie bezużyteczna. Przez ok. 340 pierwszych chapterów stał i nic nie robiła. Potem się lekko poprawiła ale nie bardzo. Że leczyć potrafi? Ino też to umie, Hinata też, do tego Hinata ma większy biust jezor


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#727 2009-09-19 12:45:41

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Bo Sakura to zawsze wrzeszczy "chce się do czegoś przydać! Chcę się do czegoś przydać !!11" a i tak pozostaje bezużyteczna przez większość czasu. Chwilami tylko zabłyśnie jezor A ten power w łapie robi z niej babochłopa jezor

Offline

#728 2009-09-25 15:03:36

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Cóż można powiedzieć o nowym chapterze? dno...
Sasuke zgubił rai i kazekage, hokage się go boi, mizukage na niego leci, stary pryk kage coś znikł z oczu...

Po ostatnich chapterach zaczynam się zastanawiać, czemu nie zmienią tytułu na Sasuke? BYł już zajęty, czy jak?

Naruto już prawie nie pokazują smutny:(


70867201.jpg

Offline

#729 2009-09-25 18:06:56

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Imho jeden plus był. Yoton. Wreszcie element lawy powrócił.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#730 2009-09-25 18:24:19

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Ostatnie czapy były nudne a ten?............ kontynuuje ten ciąg. smutny


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#731 2009-09-25 18:38:00

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

heh. ale marudzicie, nie walczą źle, walczą źle, pokazują Sasuke źle, pokazują Naruto też źle, opanujcie się lepiej bo chaptery może nie są jakieś super rewelacyjne ale są przynajmniej dobre i fajnie się je czyta a i fabuła dość dobra. Jeśli chcecie na coś narzekać to radzę wam na Bleacha bo tamta manga to dopiero dno całkowite od blisko 2 lat i staje się coraz gorsza...

A co do samego chapa to ihmo fajny, Mizukage pokazała że tez posiada Bloodline Limit xD Sasuke trochę tak jakby nie myśli, bo na kit ucieka skoro mógł wszystkich razem zabić i dopiero wtedy zaatakować Danzou, a teraz sam znalazł się w pułapce...
Co tam jeszcze Hokage się ulotnił... cos mi się zdaje że byłby w stanie pokonać Sasuke ale pewnie woli się nie mieszać xD Też coś źle wróżę temu gościowi z Byakuganem który za nim pobiegł, pewnie niedługo dednie xD.
Teraz tylko pozostaje czekać na walkę Sasuke vs Mizukage i Tsuchikage + obstawa.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2009-09-25 18:38:48)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#732 2009-09-25 18:43:05

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jubei napisał:

heh. ale marudzicie, nie walczą źle, walczą źle, pokazują Sasuke źle, pokazują Naruto też źle, opanujcie się lepiej bo chaptery może nie są jakieś super rewelacyjne ale są przynajmniej dobre i fajnie się je czyta a i fabuła dość dobra.

O to chodzi, że najciekawiej jest wtedy gdy gadają a nie walczą smile_big


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#733 2009-09-25 19:01:12

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Wiecie co mnie wkurza? Jak czytam "chapter" w polskim poście, zupełnie jakby nie było na to polskiego odpowiednika.

Naruto jump na drzewo ale Sasuke hide w konarze, kiedy Sakura spoke do Kakashiego.
Czaicie o co biega? oczkod

EDIT:
n/c

Pokaż spoiler
Chyba, że tak. oczkod

Ostatnio edytowany przez Zarathustra (2009-09-25 20:41:00)

Offline

#734 2009-09-25 19:04:39

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Sidorf napisał:
Jubei napisał:

heh. ale marudzicie, nie walczą źle, walczą źle, pokazują Sasuke źle, pokazują Naruto też źle, opanujcie się lepiej bo chaptery może nie są jakieś super rewelacyjne ale są przynajmniej dobre i fajnie się je czyta a i fabuła dość dobra.

O to chodzi, że najciekawiej jest wtedy gdy gadają a nie walczą smile_big

Ta ciekawe, a nie byłoby żadnej wali przez rok to dopiero by jechali po tej mandze że nic się nie dzieje i tylko gadają. A tak jak jest teraz jest bardzo dobrzez powalczył Naruto, potem był krótki spokój w akcji, teraz walczyć zaczął Sasuke i pewnie po walce będzie znów powrót do Naruto.
Zresztą bardzo dobrze że pokazują równie dużo Sasuke jak Naruto (bo to 2 najgłówniejsze postacie tej mangi) i gdyby dawali tylko Naruto to to dopiero byłby żal, a tak autor przynajmniej stara się przedstawić całą sytuację z 2 różnych stron a nie z jednej jak to najczęściej bywa.

Zarathustra napisał:

Wiecie co mnie wkurza? Jak czytam "chapter" w polskim poście, zupełnie jakby nie było na to polskiego odpowiednika.

Naruto jump na drzewo ale Sasuke hide w konarze, kiedy Sakura spoke do Kakashiego.
Czaicie o co biega? oczkod

Chapter lepiej brzmi niż jakiś rozdział jezor
Zresztą pewnie dla większości, bo pewnie nie ma osoby która by czytała mangę online i nie wiedziała co to chapter. xD

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2009-09-25 19:07:06)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#735 2009-09-25 19:30:07

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jubei napisał:

Ta ciekawe, a nie byłoby żadnej wali przez rok to dopiero by jechali po tej mandze że nic się nie dzieje i tylko gadają.

Lepsza ciekawa gadka niż nudna walka smile_big

Zarathustra napisał:

Wiecie co mnie wkurza? Jak czytam "chapter" w polskim poście, zupełnie jakby nie było na to polskiego odpowiednika.

Czapter może być, nie?

Pokaż spoiler
edit: żarcik taki smile_big

Ostatnio edytowany przez Sidorf (2009-09-25 19:44:53)


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#736 2009-09-25 19:47:25

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Sidorf napisał:
Jubei napisał:

Ta ciekawe, a nie byłoby żadnej wali przez rok to dopiero by jechali po tej mandze że nic się nie dzieje i tylko gadają.

Lepsza ciekawa gadka niż nudna walka smile_big

Lol, te walki w Naruto są bardzo dobre, gdzie ty widzisz nudy a i gdzie reszta z wasz widzi naciąganą moc Sasuke? Może chodzi wam o to że Sasuke nagle dostaje te power up'y i rozwala całą elitę tej mangi? Jeśli tak to też mi coś, wiadomo było już od wielu lat że jak dostanie Mangekyou Sharingana to to jego moc drastycznie wzrośnie a i tak nic więcej poza tą mocą nie otrzymał (ma wszystkie te same techniki co Itachi a to że lepiej będzie władał Sharinganem to też było już wiadomo od kilku lat, nieraz kilka osób to powiedziało, pierwszy raz Orochimaru na egzaminie na chunina).
Podsumowując to byłoby porażką gdyby Sasuke przegrał z jakimiś kage, bądź co bądź to od samego początku serii było mówione że klan Uchiha razem z tym klanem pierwszego Hokage (zapomniałem nazwy) jest najpotężniejszy że wszystkich.

Edit: Kurde ale przez ciebie się rozpisałem baka
Zresztą już więcej nie pisze bo nie chce mi się gadać z kimś kto na wszystkie moje wypociny odpisuje krótkim zdaniem, i nie chce mu się dyskutować ;p

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2009-09-25 20:06:26)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#737 2009-09-25 20:01:00

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Może dlatego, że Saske powinien już nie żyć z powodu braku chakry? Bo to co teraz prezentuje, to normalnie poziom Kisame...


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#738 2009-09-25 20:06:34

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Sado napisał:

Może dlatego, że Saske powinien już nie żyć z powodu braku chakry? Bo to co teraz prezentuje, to normalnie poziom Kisame...

A skąd ty możesz wiedzieć ile Mangekyou bierze chakry, może też być tak że im lepiej się opanuje oczy to tym mniej się jej zużywa. Wtedy wszystko byłoby logiczne.
A jeśli chcesz się powoływać na Itachi'ego to pamiętaj że on już był bardzo chory i to też mogło bardzo wpływać tak samo na chakrę jak wpływała na kondycję


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#739 2009-09-25 20:09:51

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Ta tyle, że Kakashi po 2 atakach z 1 oka nie może się ruszać, a ma czakre na poziomie Sasuke... Jeśli przyjąć, że to przez to, że nie jest z uchicha, to i tak nie ma mowy, żeby użył amaterasu, genjutsu, tyle raikiri (pamiętajmy, że Kakashi po użyciu elektrycznego psa zużył połowę swojej) i jeszcze te susano... A teraz rzuca się na Mizukage...


70867201.jpg

Offline

#740 2009-09-25 20:13:17

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Owszem walki w Naruto ujdą czasem w tłoku, ale chodzi o to, że zero tu zaskoczenia. Cały czas teraz tylko Sasuke, Sasuke no i jeszcze trochę Sasuke, a niech to, znowu Sasuke. A te jego powerupy są co najwyżej żałosne.
Tytuł Kage oznacza, że jesteś debeściak na szczycie i nie powinno być tak, że jakiś emo kid, co chwilę wymyśla nowe moce z dupy wyjęte i nic mu nie jest, a nawet zaczyna sobie radzić z najleszymi. Teraz pewnie znowu jakimś zbiegiem okoliczności albo pokona trzech kage :X, albo się zaś wywinie.
Już bardziej mi pasowała gadka Madary z Naruciakiem niż teraz te pseudo walki :X.

Moim zdaniem Raikage powinien był go zmieść z powierzchni ziemi z palcem w zadzie. Od razu by poziom mangi w moich oczach wzrósł smile_lol

EDIT @UP: Właśnie o tym mówię. Sasuke to chyba na koksie jedzie. Albo nie, nie, on "bierze swoją moc z nienawiści i ciemności smile_lol"

Ostatnio edytowany przez gorczaker (2009-09-25 20:15:33)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024