#661 2009-08-08 22:37:33

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jeśli rzeczywiście była by jakaś wojna to sądzę że ci bezimienni shinobi którzy nigdy albo raz zostali pokazani w tel by zginęli. Na śmierć głównych bohaterów liczyć nie można za bardzo.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#662 2009-08-20 02:24:37

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jiraya zginął, a to już coś jak na tą mangę oczkod

Poza tym Sasuke jest coraz słabszy zamiast silniejszy (stracił Orochimara, zyskał mangakoy, stracił przeklętą pieczęć)

Nie wiem czy mi się zdawało wcześniej (zaraz spojrzę jeszcze raz smile ), ale czy Kankuro nie miał lalki Sasoriego (tego kazekage byłego) ? oczkod
Jak ją ma, to w sumie i on sam mógłby sasuke rozpierdzielić smile)
Sasuke nie nadaje się teraz nawet na obstawe dla kage xD


70867201.jpg

Offline

#663 2009-08-20 08:55:07

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Toua napisał:

Jiraya zginął, a to już coś jak na tą mangę oczkod

Poza tym Sasuke jest coraz słabszy zamiast silniejszy (stracił Orochimara, zyskał mangakoy, stracił przeklętą pieczęć)

Nie wiem czy mi się zdawało wcześniej (zaraz spojrzę jeszcze raz smile ), ale czy Kankuro nie miał lalki Sasoriego (tego kazekage byłego) ? oczkod
Jak ją ma, to w sumie i on sam mógłby sasuke rozpierdzielić smile)
Sasuke nie nadaje się teraz nawet na obstawe dla kage xD

Mi się zdaje, że on ma za lalkę Sasoriego, a nie jego lalkę.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#664 2009-08-20 12:01:34

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

przecież satori był lalka wiec co to za problem nawet nie musiał za bardzo strugać wstyd

a przecież sacke nie stracił pieczęci i naco mu był potrzebny oro


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#665 2009-08-20 12:04:38

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

~Zwierz, stracił pieczęć, nawet za niedług to będzie w anime, więc będziesz mógł sobie akurat to odświeżyć ;] A zobaczcie, jak Itachi wszystkich ownował i jakoś nie potrzebował specjalnych zdolności innych niż zdolności Uchicha oczkod A że przegrał z Sasuke, to wszyscy wiemy, jak było. Po prostu nie chciał skrzywdzić swojego ukochanego, młodszego braciszka oczkod

Ostatnio edytowany przez KieR (2009-08-20 12:05:39)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#666 2009-08-20 12:42:34

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jestem ciekaw w czym Madara kłamał, bo była mowa o tym, że (tu niedokładnie pamiętam) nikt nie zdradziłby prawdziwych intencji Itachiego. Czyli jednak coś nam nie wiadomo oczkod, a może Itachi wszystkich gromił swoim mangakoy, ale jeśli wziąć pod uwagę to, że prawie ślepy pokonałby Sasuke, to widać różnice w ich Levelach oczkod

Naruto jest lepszy od Jirayi albo na tym samym poziomie, a on był na poziomie kage smile


70867201.jpg

Offline

#667 2009-08-21 20:57:37

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Toua, nie ryzykowałbym z porównywaniem mocy bohaterów Naruciaka (a już tymbardziej blicza <- you know what I mean xD), bo to jest szołnen, a w szołnenkach zazwyczaj "moc" bohatera okazuje się być bardzo względna... Np. pokonuje jakiegoś koksa, któr siał zgrozę jednym spojrzeniem, podczas gdy inne koksy podziwiają jego super moc i twierdzą, że nie dorównują mu do pięt, a zaraz potem nasz bohater dostaje w ciry od jakiegoś przydupasa, a wcześniejsi podziwiacze miażdżą przydupasa machnięciem rzęsy jezor

Offline

#668 2009-08-21 22:02:10

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nie ogladam anime naru juz od jakis 30 epów wiec chyba sobie jeszcze raz mange przejrze a co tych mocy tak mistęty w tych seriach bywa główny bohater zawsze jest troche słabszych od wrogów zeby byl dreszczyk przy dramatycznej walce


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#669 2009-08-21 23:58:56

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Ciekawi mnie teraz, czego Madara się boi, skoro żaden atak nie może go skrzywdzić. Itachi sądził (tak przynajmniej można wywnioskować z dialogu Madary po walce Itachi x Sasuke), że jego Amaterasu może go zabić. Amaterasu jest atakiem obszarowym i spala gostka w całości, czyli może tu chodzić o to, że nie można użyć przy nim jutsu czasu i przestrzeni.
Nie mogę się doczekać, aż Sasuke dostanie po dupie od Raikage (jak ten dostanie, to żaden z niego kage).

Klasyfikacja kage (według mojej opinii ^^ ):
Kazekage<Hokage<Mizukage<Raikage<Tshuchikage (nie wiem, czy tak to się pisze)
Chociaż hokage i Mizukage mogą okazać się silniejsi (oceniam po wyglądzie xP )


70867201.jpg

Offline

#670 2009-08-22 00:58:11

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Toua napisał:

Klasyfikacja kage (według mojej opinii ^^ ):
Kazekage<Hokage<Mizukage<Raikage<Tshuchikage (nie wiem, czy tak to się pisze)
Chociaż hokage i Mizukage mogą okazać się silniejsi (oceniam po wyglądzie xP )

Ja prawie zawsze mowie kombinuje nie oceniaj książki po okładce


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#671 2009-08-29 12:03:50

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

KieR napisał:

A że przegrał z Sasuke, to wszyscy wiemy, jak było. Po prostu nie chciał skrzywdzić swojego ukochanego, młodszego braciszka oczkod


Śmierć Itachiego była dla mnie ciosem, ale fakt, że okazał się DOBRY, to był cios poniżej pasa! Chciałam żeby pozostał sukin***em, a okazał się dobrą cipcią która nie chciała skrzywdzić braciszka shithappens. Z tego co czytam to coś tam się dzieje w tej mandze więc chyba sobie pościągam i zobaczę co nowego słychać xD I jeśli dobrze pamiętam: SasUKE jezor mścił się na Itachim za śmierć rodziny, a teraz mści się na wiosce za to że zabił brata? xD

Ostatnio edytowany przez pa3cja (2009-08-29 12:04:07)

Offline

#672 2009-08-29 12:17:49

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nie tyle co za śmierć brata, tylko za to ze Konoha rozkazał Itachiemu szpiegować a potem wybić własny klan.

A teraz do nowego chapterka przejdźmy. Jest jak na razie nieźle. Jest tak jak myślałem, Sasuke nie ma za bardzo szans z Danzo, skoro nie mozę przebić się przez raikage i jego obstawę. A nawet jeśli jakimś cudem minął by go to i tak nie ma szan przeciwko pozostałym kage.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#673 2009-08-29 12:32:02

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

"
-Naruto?
-Sasuke...Koch/
-Nie widzisz, że przeszkadzasz?(w domyśle: "Dostaję po dupie?")
-:/
"
To i wiele więcej już w następnym czapie jezor


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#674 2009-08-29 14:20:38

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Sidorf napisał:

"
-Naruto?
-Sasuke...Koch/
-Nie widzisz, że przeszkadzasz?(w domyśle: "Dostaję po dupie?")
-:/
"
To i wiele więcej już w następnym czapie jezor

Nie ma mowy, autor chce zostawić wątek Naruto na trochę później, bo tak jak pisałem, jest dużo ciekawszy od Sasuke, którego ruchy łatwo przewidzieć.
Sasuke dostanie po dupie, jak zresztą pisałem wcześniej. Obstawa Raikage nie miałaby pewnie z nim kłopotów.
Jak Naruto przyjdzie, to najwyżej na końcówkę walki i uratuje dupę Sasuka.


70867201.jpg

Offline

#675 2009-08-29 15:11:03

K4me
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-28

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jeżeli Sasuke ze swoją drużyną pokonają Raikage, to się potne.

Offline

#676 2009-09-04 19:01:59

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Kto jak kto, ale Raikage to powera w łapie ma jezor. Sasugay must die! K4me, sam emo wygląd Saska powoduje chęć pocięcia się smile_lol Sasuke iz tru avenga~~ :O!  Mam nadzieję, ze w następnym chapku Raikage zrobi mielone z twarzy Saskacza.

Offline

#677 2009-09-04 19:57:52

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nie wiem czemu, ale dzisiejszy chapter skojarzył mi się z Harrym Potterem. Skoro Sasuke i Naruto zostali wybrani przez przeznaczenie, to jeden musi zginąć, żeby zapanował pokój. To zupełnie jak w tej przepowiedni "...I JEDEN Z NICH MUSI ZGINĄĆ Z RĘKI DRUGIEGO, BO ŻADEN NIE MOŻE ŻYĆ, GDY DRUGI PRZEŻYJE..." mruga

A tak na poważnie, nie sądziłam, że Raikage jest taki silny. Poza tym Sasuke coś słabnie, gdyby Itachi nie zlikwidował mu pieczęci pewnie by wygrał, z niewielką pomocą.
Tak poza tym, za co nie lubicie Sasuke, że tak źle mu życzycie?


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#678 2009-09-04 20:23:20

m(e)st
Użytkownik
Skąd: Legnica
Dołączył: 2006-02-06

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

A Madara żyje bo używał horkruksów smile_big, ale pomysł o tym, że Sharingan od Rinnengana trochę głupi, to kim był w takim wypadku Nagato i czemu jego oczy nie były takie imba ;/

Offline

#679 2009-09-04 22:42:33

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Tym ze on jest jaki taki lalusiowaty i w ogole. Do naruto tez sie mozna przyczepić ale nie az tak. Teraz z innej beczki przeciez chidori to technika elemetu błyskawicy a raikage włada tym elementem lepiej od saske


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#680 2009-09-04 23:25:14

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Bo błyskawica jest głównym elementem używanym przez raikage...? A swoją drogą Sasuke jest cienki i ratuje go tylko sharingan oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024