#641 2009-08-07 22:39:46

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

dulu napisał:

Też bym wolał jakiś wątek z Hinatą, przecież ta Sakura jest taka paskudna.[baka]

Kto by nie wolał jezor
Chyba tylko Naruto ślini się na widok zdjęć tej deski, Sakury.
Dla mnie Naruto robi się coraz dziwniejsze. Wydawało mi się, że Sharingan, to jakaś unikalna zdolność, Kekkai Genkai, a tu taki zonk i każdy może sobie to gówno wszczepić. Kishimoto dał dupy i widać kończą mu się pomysły na poszerzenie uniwersum Naruto. Oby ten shit kierował się ku końcowi, bo już nic dobrego z tego nie może wyniknąć.

PS. Dulu, zajebisty avatar jezor

Offline

#642 2009-08-07 22:44:29

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Też bym wolał jakiś wątek z Hinatą, przecież ta Sakura jest taka paskudna.[baka]

Paskudna, to może za dużo powiedziane, ale z Hinatą i tak przegrywa na całej linii. Przez prawie całą mangę nic nie obiła, jedyne dwie walki jakie pamiętam to z Ino w czasie egzaminu na chunina i ta z Sasorim(i tak byłą to walka 2 na 1). Hinata chociaż coś próbowała coś zrobić w czasie ataku Pain'a. Pod względem wyglądu też wole Hinate smile

Zastanawiam się co się teraz stanie? Jedna połówka Zetsu pojawiła się na spotkaniu, druga pewnie jest niedaleko, Madara jest w kraju żelaza(tak przynajmniej mi się wydaje), Naruto też jest w kraju żelaza, Sasuke dostanie po dupie(chciałbym żeby to się stało). Albo będzie wielka rozróba albo skończy się na gadaniu i groźbach.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#643 2009-08-08 00:52:15

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

oneechan napisał:

To samo przyszło mi do głowy co z tym 9 ogoniastym, w końcu ta pieczęć słabnie. I nie wydaje mi się, żeby otrzymał w spadku Sharingana, musiałby mu przekazać oko, ale raczej tego nie zrobił od razu było by widać, jak w przypadku Kakashiego. Nawet podczas wali z Painem w chwili zagrożenia mógł się uaktywnić, a tu nic. Ktoś już wspomniał, że mógł otrzymać ala obronę przez atakami Sasuke. Ta teoria też jest prawdopodobna smile

Pieczęć osłabła, ale czwarty ponownie ją założył. Itachi mógł zaprogramować tą technikę tak, by objawiła się w obecności Sasuke (przecież mówił wtedy coś w stylu: Czy jeśli Sasuke zaatakuje wioskę, staniesz naprzeciw niego.)

Kroko napisał:

Też bym wolał jakiś wątek z Hinatą, przecież ta Sakura jest taka paskudna.[baka]

Paskudna, to może za dużo powiedziane, ale z Hinatą i tak przegrywa na całej linii. Przez prawie całą mangę nic nie obiła, jedyne dwie walki jakie pamiętam to z Ino w czasie egzaminu na chunina i ta z Sasorim(i tak byłą to walka 2 na 1). Hinata chociaż coś próbowała coś zrobić w czasie ataku Pain'a. Pod względem wyglądu też wole Hinate smile

Zastanawiam się co się teraz stanie? Jedna połówka Zetsu pojawiła się na spotkaniu, druga pewnie jest niedaleko, Madara jest w kraju żelaza(tak przynajmniej mi się wydaje), Naruto też jest w kraju żelaza, Sasuke dostanie po dupie(chciałbym żeby to się stało). Albo będzie wielka rozróba albo skończy się na gadaniu i groźbach.

Sakura nie jest paskudna ;p ! WOlę ją, chociaż to zależy od autora.

Dzięki, że napisałeś o tym, że naruto też jest w tym kraju, bo najpierw myślałem, że jest u siebie w chałupie (teraz jak przejrzałem, zauważyłem śnieg smile )

Skoro Zetsu powiedział: Uchicha Sasuke jest gdzieś tutaj, pytanie gdzie...
to nie ma mowy, żeby nic się nie stało. Według mnie Zetsu zniknie po tej gadce, tamci będą się namyślać, aby Raikage zareaguje pod wpływem emocji i pójdzie szukać Sasuke. Madara zrealizuje swój cel, którym było niedopuszczenie do stworzenia przymierza. Chociaż, może być też tak, że sam Madara wkroczy do akcji =] , chociaż bardziej wierzę w to, że wykorzysta Sasuke, żeby zasiać chaos w grono kage. Jaki będzie jego następny ruch? Czy Naruto zauważy ten zgiełk?
Tego dowiecie się w następnym lub jeszcze następnym chapterze =)


70867201.jpg

Offline

#644 2009-08-08 00:58:08

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

czyli za 2 tyg bo za tydzień nie ma jumpa z powodu złotego tygodnia, a akcja rozwinie sie, jak dla mnie powinni zabić danzo i mieli by problem z głowy okej


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#645 2009-08-08 09:39:50

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

W którym rozdziale jest mowa, że Itachi coś dał Naruto?


K5Cqyo6.png?1

Offline

#646 2009-08-08 09:43:55

Hitsuga
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-02

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Zaraz po tym, jak Sasuke skompletował drużynę na Itachiego. Konoha zrobiła wtedy obławę na Itachiego (albo na Sasuke, nie pamiętam już), i była scena jak Naruto spotkał go w lesie i o czymś gadali.

Offline

#647 2009-08-08 10:38:29

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Toua napisał:
oneechan napisał:

To samo przyszło mi do głowy co z tym 9 ogoniastym, w końcu ta pieczęć słabnie. I nie wydaje mi się, żeby otrzymał w spadku Sharingana, musiałby mu przekazać oko, ale raczej tego nie zrobił od razu było by widać, jak w przypadku Kakashiego. Nawet podczas wali z Painem w chwili zagrożenia mógł się uaktywnić, a tu nic. Ktoś już wspomniał, że mógł otrzymać ala obronę przez atakami Sasuke. Ta teoria też jest prawdopodobna smile

Pieczęć osłabła, ale czwarty ponownie ją założył. Itachi mógł zaprogramować tą technikę tak, by objawiła się w obecności Sasuke (przecież mówił wtedy coś w stylu: Czy jeśli Sasuke zaatakuje wioskę, staniesz naprzeciw niego.)

Masz rację, przeoczyłam ten wątek z ojcem, ale to nie zmienia faktu, że pieczęć może zostać zerwana, to wszystko będzie zależało od Naruto, czy będzie wstanie kontrolować swoje emocje i nie podda się mocy 9 ogoniastego. I jestem za tym, że otrzymana moc ma coś wspólnego z Sasuke i nie mam na myśli tu Sharingana. To była by już przesada smile

FAiM napisał:

W którym rozdziale jest mowa, że Itachi coś dał Naruto?

Nie pamiętam, który to był chapter ale to jest ten wątek


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#648 2009-08-08 13:31:33

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

oneechan napisał:

Masz rację, przeoczyłam ten wątek z ojcem, ale to nie zmienia faktu, że pieczęć może zostać zerwana, to wszystko będzie zależało od Naruto, czy będzie wstanie kontrolować swoje emocje i nie podda się mocy 9 ogoniastego. I jestem za tym, że otrzymana moc ma coś wspólnego z Sasuke i nie mam na myśli tu Sharingana. To była by już przesada smile

Hmm... Itachi był ostatnią przeszkodą dla Madary (sądząc po tym co mówił), a według mnie był mądrzejszy od Madary, więc skoro Madara mógł coś ukryć przed Itachim (dialog Madara i Sasuke, po walce z Itachim), to Itachi też mógł mieć jakąś technikę, której nie pokazał nikomu, a obdarował nią Naruto.

Jestem ciekaw jak rostawią się teraz walki i w którym momencie ich trwania przyjdzie Sakura.
Ciekawe jest też, czy Madara wie o Naruto w wiosce żelaza... Naruto już raz go zaskoczył, więc może to zrobić i teraz, ale jaki jest prawdziwy cel wywołanego przez Madarę Chaosu?


P.S Gdyby Itachi nie dał Sasuke tego mangakoy'a, to Sasuke nie miał by pewnie szans z Kakashim...


70867201.jpg

Offline

#649 2009-08-08 13:51:15

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Toua napisał:
oneechan napisał:

Masz rację, przeoczyłam ten wątek z ojcem, ale to nie zmienia faktu, że pieczęć może zostać zerwana, to wszystko będzie zależało od Naruto, czy będzie wstanie kontrolować swoje emocje i nie podda się mocy 9 ogoniastego. I jestem za tym, że otrzymana moc ma coś wspólnego z Sasuke i nie mam na myśli tu Sharingana. To była by już przesada smile

Hmm... Itachi był ostatnią przeszkodą dla Madary (sądząc po tym co mówił), a według mnie był mądrzejszy od Madary, więc skoro Madara mógł coś ukryć przed Itachim (dialog Madara i Sasuke, po walce z Itachim), to Itachi też mógł mieć jakąś technikę, której nie pokazał nikomu, a obdarował nią Naruto.

Jestem ciekaw jak rostawią się teraz walki i w którym momencie ich trwania przyjdzie Sakura.
Ciekawe jest też, czy Madara wie o Naruto w wiosce żelaza... Naruto już raz go zaskoczył, więc może to zrobić i teraz, ale jaki jest prawdziwy cel wywołanego przez Madarę Chaosu?


P.S Gdyby Itachi nie dał Sasuke tego mangakoy'a, to Sasuke nie miał by pewnie szans z Kakashim...

Ale przecież Emo ma swojego własnego Mangekyou, który zapewne posiada własne techniki. Itaś nie dał swojemu bratu swojego Mana, tylko jego techniki oczne (wiadomo że Amaterasu i prawdopodobnie Tsukuyomi, nie wiadomo jak z Susuano'o)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#650 2009-08-08 14:14:36

Hitsuga
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-02

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Itachi nie dał Sasuke Mangyeku, tylko zakodował użycie Amaterasu jak zobaczy Madare. Sasuke nauczył się tego używać dopiero podczas walki z Zabójczą Pszczołą.

Offline

#651 2009-08-08 15:38:28

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Toua napisał:
oneechan napisał:

Masz rację, przeoczyłam ten wątek z ojcem, ale to nie zmienia faktu, że pieczęć może zostać zerwana, to wszystko będzie zależało od Naruto, czy będzie wstanie kontrolować swoje emocje i nie podda się mocy 9 ogoniastego. I jestem za tym, że otrzymana moc ma coś wspólnego z Sasuke i nie mam na myśli tu Sharingana. To była by już przesada smile

Hmm... Itachi był ostatnią przeszkodą dla Madary (sądząc po tym co mówił), a według mnie był mądrzejszy od Madary, więc skoro Madara mógł coś ukryć przed Itachim (dialog Madara i Sasuke, po walce z Itachim), to Itachi też mógł mieć jakąś technikę, której nie pokazał nikomu, a obdarował nią Naruto.

Itachi przejrzał zamiary Madary, dlatego też obdarował swojego brata mocą, która, wydaje mi się, że będzie potrzebna mu do walki właśnie z Madarą. Dokona swojej zemsty nad pięcioma Kage, nie wliczając Gaary, jemu daruje, a zamachu na Konohę nie zrealizuje. Przybędzie Naruto, Sakura i pozostali podczas odbywającej się teraz bitwy, zobaczą Saske, dojdzie do rękoczynu, w której to Naruto wyskoczy z nową siła, tą od Itachiego, przewyższającą Sasuke. Nie obejdzie się bez gatki-szmatki, płaczu Sakury itp. Potem przybędzie Madara  i wyjaśni wszystkie swoje zamiary. Tudzież Sasuke dowiaduje się, że został wykorzystany przez niego przejdzie na stronę dobra i pokona Madarę nowymi mocami wraz pomocą Naruciaka i innych. Ale decydujący cios zada Sasuke, bo tylko on będzie wstanie pokonać Madarę. Oczywiście zginie kilka fajnych postaci.

Może i banalne zakończenie, ale nic innego na myśl mi nie przychodzi baka


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#652 2009-08-08 15:42:39

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

oneechan napisał:
Toua napisał:
oneechan napisał:

Masz rację, przeoczyłam ten wątek z ojcem, ale to nie zmienia faktu, że pieczęć może zostać zerwana, to wszystko będzie zależało od Naruto, czy będzie wstanie kontrolować swoje emocje i nie podda się mocy 9 ogoniastego. I jestem za tym, że otrzymana moc ma coś wspólnego z Sasuke i nie mam na myśli tu Sharingana. To była by już przesada smile

Hmm... Itachi był ostatnią przeszkodą dla Madary (sądząc po tym co mówił), a według mnie był mądrzejszy od Madary, więc skoro Madara mógł coś ukryć przed Itachim (dialog Madara i Sasuke, po walce z Itachim), to Itachi też mógł mieć jakąś technikę, której nie pokazał nikomu, a obdarował nią Naruto.

Itachi przejrzał zamiary Madary, dlatego też obdarował swojego brata mocą, która, wydaje mi się, że będzie potrzebna mu do walki właśnie z Madarą. Dokona swojej zemsty nad pięcioma Kage, nie wliczając Gaary, jemu daruje, a zamachu na Konohę nie zrealizuje. Przybędzie Naruto, Sakura i pozostali podczas odbywającej się teraz bitwy, zobaczą Saske, dojdzie do rękoczynu, w której to Naruto wyskoczy z nową siła, tą od Itachiego, przewyższającą Sasuke. Nie obejdzie się bez gatki-szmatki, płaczu Sakury itp. Potem przybędzie Madara  i wyjaśni wszystkie swoje zamiary. Tudzież Sasuke dowiaduje się, że został wykorzystany przez niego przejdzie na stronę dobra i pokona Madarę nowymi mocami wraz pomocą Naruciaka i innych. Ale decydujący cios zada Sasuke, bo tylko on będzie wstanie pokonać Madarę. Oczywiście zginie kilka fajnych postaci.

Może i banalne zakończenie, ale nic innego na myśl mi nie przychodzi baka

Tylko jak niby Sasuke będzie mógł pokonać paru Kage, skoro Kirabi by go załatwił bez większych problemów? Emo to nadal cienias.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#653 2009-08-08 15:54:02

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Tu się zgadza, Sasuke to słaby zawodnik. Sam Zetsu powiedział, że jest prawdopodobnie słabszy od Naruto. Nie powinien pokonać Madaru, nawet walcząc ramię w ramię z żółto-włosym(takie coś byłoby zbyt banalne), mimo że ich ponownego 'połączenia' szybko nie uświadczymy.
A Sakura powinna zginąć.;-D

Offline

#654 2009-08-08 16:28:02

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Sado napisał:

Tylko jak niby Sasuke będzie mógł pokonać paru Kage, skoro Kirabi by go załatwił bez większych problemów? Emo to nadal cienias.

Hmmm... może pomoże mu w tym Madara i reszta Akatsuki ? jezor Albo może być też tak, że pojawi się konflikt między Kage i dojdzie do starcia. I sami się powybijają.

Tak to prawda, że Sasuke jest słabszy od Naruto, ale to było przed tym jak obaj otrzymali moc od Itachiego. Zresztą ktoś musi pokonać Madarę, jeżeli nie Sasuke, to kto? Może w tej chwili jest słaby, ale coś mi się wydaje, że autor nie zaprezentował nam jeszcze jego prawdziwej siły.


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#655 2009-08-08 17:44:18

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

oneechan napisał:

Tak to prawda, że Sasuke jest słabszy od Naruto, ale to było przed tym jak obaj otrzymali moc od Itachiego.

A to nie było ogłoszone zaraz po walce z Pejnem?:P Zetsu przypełzł i powiedział Sasuke, że Naruto jest od niego silniejszy.
Tak mi się przynajmniej wydaje.

Offline

#656 2009-08-08 17:55:43

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Serio? Teraz jak o tym wspomniałeś, to sama już nie wiem, zgłupiałam baka Sprawdzę jezor

Edit: Oszczędziłeś mi szukania, dzięki i zwracam honor, moje niedopatrzenie oczkod

Ostatnio edytowany przez oneechan (2009-08-08 18:49:57)


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#657 2009-08-08 18:15:32

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Tu.smile

Offline

#658 2009-08-08 21:34:27

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Najlepiej by bylo jakby teraz rozpętala sie totalna wojna akatsuki katra 4 kage,obstawa i wioska liścia. Nie 5 bo danzo moim skromnym zdaniem tez jest w akatsuki. A saske niech zabije sakure to dopiero byly by jaja


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#659 2009-08-08 21:48:44

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Zdecydowanie przydałaby się redukcja postaci, za dużo się ich pojawiło.


wladza1.png

Offline

#660 2009-08-08 22:23:10

Hitsuga
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-02

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

A po co Akatsuki ma się mieszać? Teraz wpadnie Sasuke i zacznie rozróbę, a później rozpęta się wojna pomiędzy wioskami (któryś przywódca zostanie zabity, to będą chcieli się mścić; nikt nie zostanie zabity, to będą obwiniać innych o wynajęcie Sasuke do ich zabicia), co jest bardzo na rękę Akatsuki.
O redukcji postaci możecie jedynie pomarzyć, bo skoro zrównanie z ziemią całej wioski przez Paina nie przyniosło ostatecznie żadnych ofiar, to nawet globalna wojna tego nie zmieni oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024