#521 2009-06-01 21:47:10

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

KieR napisał:

Jakbyście czytali uważnie to byście zauważyli, że Orochimaru osobiście szpieguje w Atatsuki ^.^ I było to pokazane, że dla kogoś szpieguje, ale już dokładnie nie pamiętam. Jak chcecie wierzcie lub nie, ja na pewno nie będe przeszukiwać mangi, żeby wam to udowodnić.

Coś ci się jednak chyba pomyliło, bo na 1000% nie było nic takiego w mandze.
Ostatnia część Orochimaru została w Kabuto, ale nie wydaje mi się żeby przejął nad nim kontrolę.
A wiem to dlatego że dzisiaj przeczytałem jeszcze raz chaptery od 393 do ataku paina na wioskę.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2009-06-01 21:48:09)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#522 2009-06-01 23:27:58

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Oro byl w akatsuki ale uciekł z tej organizacji dlatego chcieli go zabić nie byl on szpiegiem


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#523 2009-06-04 23:44:01

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

eme napisał:

Dokładnie w tym opisie jest to zdjęcie z chapka 394 gdzie ten wą z pomalowanymi oczami zostaje spalony czarnymi płomieniami co oznacza całkowitą zagładę Oro. Jedynie pozostały komórki Oro które wszczepił sobie Kabuto. Szczerze wątpią by Kabuto zmienił się w drugiego Oro ale myślę że jedynie część istoty Oro zostanie zachowana w Kabuto.


To ty czytasz mange od dołu do góry? Kilka węży uwolniło się z ataku Itachiego.
http://www.onemanga.com/Naruto/394/01/

Ostatnio edytowany przez Psychopata (2009-06-04 23:44:12)

Offline

#524 2009-06-05 21:27:42

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

~Psychopata, mange czyta się od góry do dołu i od prawej do lewej(tym to się głównie różni ^.^)

A najnowszy rozdział miał w sobie mało akcji, ale za to zaskakującą końcówkę. OMG Danzo 6. Hokage? Chyba sobie kpią i kiedy coś aż tak poważnego stało się Tsunade? Czemu tego wcześniej nie pokazali.

Ostatnio edytowany przez KieR (2009-06-05 21:29:18)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#525 2009-06-05 21:33:40

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

No bo wcześniej najważniejsze było streszczenie historii Pain'a i ogólny dialog między nim a Naruto.
Co do wyboru Danzo na 6 hokage, coś mi się wydaje że zbyt długo miejsca na tym stanowisku nie zagrzeje. Pewnie za kilka chapterów pojawi się Sasuke, będzie gadanie, potem Team Sasuke vs Root Danzo + Naruto i spółka.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#526 2009-06-05 21:33:51

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

To było nawet jak na Naruto mocno durne:
- Wybierzmy Kakashiego na Hokage! Świetny pomysł, popieram.
- Nie! To ja powinienem być Hokage, ja madafaka Danzou!
- ... ok jesteś nowym Hokage Danzou.

Jezu. kupa[bzdura]

Offline

#527 2009-06-05 21:37:39

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Co racja to racja. ~Kroko, tylko najlepsze jest to, że ten oddział wysłany z kraju 8-ogoniastego jest już w Wiosce Liścia, żeby zemścić się na Sasuke, w końcu myślą, że on zabił braciszka władcy ich kraju(jak to było nie pamiętam). Więc pierw raczej będzie ich walka, a z Hokage to myślę, że Naruto zastrajkuje i wstrzymają się z decyzją dopóki Tsunade nie wyzdrowieje, jednak też może Danzo próbować zabójstwo z nią w roli głównej.


tumblr_static_bug.gif

Offline

#528 2009-06-05 21:52:28

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

No co by nie powiedzieć, to ostatnie 2 chaptery są przepełnione zwrotami akcji. Ale końcówka to jakaś masarka:

HEJ!!! Ja stary grzyb Danzo będę hogake!
Ok. A może frytki do tego?
Nie, dzięki. Wystarczy mała cola.

Jego dni są policzone! Zresztą, mogą w następnym tak jak mówi KieR'ek zastrajkować i najlepiej jakby mu zrobili z dupska jesień średniowiecza. Ale gdy wpadnie ten Sasuke to będzie się działo.... No za 100 chapterów go pewnie zobaczymy jezor

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2009-06-05 21:52:48)


FluxBB bbcode test

Offline

#529 2009-06-05 21:53:17

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

O ile dobrze kojarzę to tamten oddział został wysłany z wiadomością do 5 hokage, więc jeśli Danzo nie zrobi nic głupiego to walki nie będzie. No bo jeśli naprawdę mieli by się zemścić za "śmierć" nosiciela ośmioogoniastej bestii to wysłali by całą armie a nie małą grupkę. Przypuszczam ze Danzo skupi się teraz na umocnieniu swojej pozycji jako hokage i pozbyciu się Sasuke(numer 1 na jego liście).
Naruto za dużo do powiedzenia nie ma, fakt jest synem 4. I co z tego? Kto będzie słuchał przemowy przygłupiego genina, w dodatku ucznia Jirayi w sytłacji w której wioska została zniszczona przez poprzedniego ucznia wyżej wymienionej postaci?


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#530 2009-06-05 21:56:29

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Kroko napisał:

O ile dobrze kojarzę to tamten oddział został wysłany z wiadomością do 5 hokage, więc jeśli Danzo nie zrobi nic głupiego to walki nie będzie. No bo jeśli naprawdę mieli by się zemścić za "śmierć" nosiciela ośmioogoniastej bestii to wysłali by całą armie a nie małą grupkę. Przypuszczam ze Danzo skupi się teraz na umocnieniu swojej pozycji jako hokage i pozbyciu się Sasuke(numer 1 na jego liście).
Naruto za dużo do powiedzenia nie ma, fakt jest synem 4. I co z tego? Kto będzie słuchał przemowy przygłupiego genina, w dodatku ucznia Jirayi w sytłacji w której wioska została zniszczona przez poprzedniego ucznia wyżej wymienionej postaci?

Jakby nie 4 i Naruto to by nie było co zbierać z tej wioski.... Hmm... a teraz przynajmniej ludzie żyją.


FluxBB bbcode test

Offline

#531 2009-06-05 22:13:33

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Tylko, że Naruto jest synem 4 wie tylko on i umarlaki, no może jeszcze Tsunade(tutaj kto wie, ale nawet i jak tak, to i tak śpi).


tumblr_static_bug.gif

Offline

#532 2009-06-05 22:16:12

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

KieR napisał:

Tylko, że Naruto jest synem 4 wie tylko on i umarlaki, no może jeszcze Tsunade(tutaj kto wie, ale nawet i jak tak, to i tak śpi).

Wydaje mi się że Kakashi też wie i ten gość od elementu drewna. No i 4 też wie.... Tyle że mu się zmarło.

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2009-06-05 22:16:48)


FluxBB bbcode test

Offline

#533 2009-06-05 22:17:46

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Luk4S napisał:
KieR napisał:

Tylko, że Naruto jest synem 4 wie tylko on i umarlaki, no może jeszcze Tsunade(tutaj kto wie, ale nawet i jak tak, to i tak śpi).

Wydaje mi się że Kakashi też wie i ten gość od elementu drewna. No i 4 też wie.... Tyle że mu się zmarło.

No dobrze mówisz.

Ostatnio edytowany przez tornadoretkinia (2009-06-05 22:19:35)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#534 2009-06-05 22:22:54

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Zdupne zakończenie świetnej sagi i jeszcze bardziej zdupne "wybory" Hokage. Jednak czego się spodziewać po wątkach typu "magiczne wskrzeszenie wszystkich, którzy polegli"... Myślałem, że jednym z plusów Naruto jest właśnie to, że niektóre postacie po prostu umierają i basta, ale widać się myliłem. Głupota przerosła głupotę. A jeszcze nie zdziwię się jak się okaże, że Pain przekazał Rinnengana w jakiś niewyjaśniony sposób Narutczakowi ojej
Jedno mnie tylko zaciekawiło w dzisiejszym czapterku. Tobi mówił, że "ma inną ważną sprawę do załatwienia" i jak potem pojawił się Danzo to przeszyłą mnie myśl, że może Danzo jest w jakiś sposób kierowany przez Madarę, a pod tym bandażem ma Sharingana, albo to jest jakaś jego iluzja albo co Oo?

Offline

#535 2009-06-05 22:40:13

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

gorczaker napisał:

Zdupne zakończenie świetnej sagi i jeszcze bardziej zdupne "wybory" Hokage. Jednak czego się spodziewać po wątkach typu "magiczne wskrzeszenie wszystkich, którzy polegli"... Myślałem, że jednym z plusów Naruto jest właśnie to, że niektóre postacie po prostu umierają i basta, ale widać się myliłem. Głupota przerosła głupotę. A jeszcze nie zdziwię się jak się okaże, że Pain przekazał Rinnengana w jakiś niewyjaśniony sposób Narutczakowi ojej
Jedno mnie tylko zaciekawiło w dzisiejszym czapterku. Tobi mówił, że "ma inną ważną sprawę do załatwienia" i jak potem pojawił się Danzo to przeszyłą mnie myśl, że może Danzo jest w jakiś sposób kierowany przez Madarę, a pod tym bandażem ma Sharingana, albo to jest jakaś jego iluzja albo co Oo?

Możesz mieć rację co do Danzo, ale co do wskrzeszania, to nie zgadzam się z Tobą bo po to są mangi żeby było trochę inaczej niż w normalnym życiu, oto właśnie chodzi w tego typu mangach oderwać się od realizmu i tak, żeby było wiele możliwe. Zakończenie jest zUe... No, ciężko wymyślać przez 450 chapterów cały czas coś dobrego, czasami są słabsze wątki, chociaż ten do nich nie należy.


FluxBB bbcode test

Offline

#536 2009-06-06 15:03:38

Nuna
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jak przeczytałam ostatni chap to myślałam, że mnie coś trafi.. bzdura Danzo hokage.. Oby nie za długo bo odkąd się tylko pojawił to działał mi na nerwy.
Trochę tak dziwnie. Wychodzi na to, że nowe walki sie szykują, a tu Konoha zniszczona. Ale przez to będzie bardziej dramatycznie;p Wydaje mi się, że Naruto będzie miał jakąś poważną rolę do odegrania. Wioska - nowe pole walk/wojny i on jako, pogromca złych i anioł pokoju;p Zaskoczył mnie też fakt, jak mieszkańcy dziękowali mu za to, że ich uratował. Ciekawe tylko jak długo będą o tym pamiętać.

Offline

#537 2009-06-06 15:08:48

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Bu. Chapter ujdzie. Wreszcie koniec Pain arc, czyli wątku, który na początku był świetny, a potem stoczył się na samo dno. Danzo na Hokage - dobry wybór. Jedyna osoba, która ma pojęcie o rządzeniu i choć kieruje się tylko zaspokojeniem chęci władzy, to i tak powinien być lepszy od Naruta, który jest po prostu idiotą. Trójka od Raikage prezentuje się ciekawie. Zobaczymy, zobaczmy...


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#538 2009-06-06 15:49:34

DevilMC
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jak dla mnie to Danzo długo nie pocieszy sie tytułem Hokage bo Sasuke ma do niego pewną sprawe:D. Z tego co pamiętam to Tobi powiedział mu ze o tajnej misji Itachiego wiedzieł Sarutobi, Danzo i ci głupi staruszkowie więc myśleże do nich Saske z ekipą dorwa się pierwsi:D
A co do sptawy którą ma do załatwienia Tobi to moze poprostu iść z Saskiem do Konohy:D


devilMC.jpg

Offline

#539 2009-06-06 15:55:53

Marcelinho
Użytkownik
Dołączył: 2004-08-05

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Ciekawy pomysł rzucił gorczaker z tym, że Danzo jest kierowany przez Madarę. Ale nie wydaje mi się żeby pod tym bandażem Danzo skrywał Sharingana. Niby skąd by go wziął??? Tobi/Madara ma raczej jedno oko, na co wskazuje dziurka w masce, i jest to oko prawe, czyli najprawdopodobniej stracił swoje lewe oko. Natomiast Danzo ma bandaż na prawym oku (czyli stracił prawe oko) i jeśli skrywałby tam sharingana to zapewne nie od Madary, bo ten wówczas miałby dziurkę w masce po stronie lewego oka, jako że tylko to oko by mu zostało. No chyba że Madara dał Danzo swoje lewe oko żeby sobie chłopak wszczepił w miejsce brakującego prawego. Ale to byłoby już przegięcie i Danzo wyglądałby żałośnie z dwoma lewymi gałkami ocznymi.


Bringer Of Peace

Offline

#540 2009-06-06 15:59:38

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Myślicie że Tobi aka Madara miałby jakieś problemy ze sterowaniem Danzo? A może on nie steruje Danzo, tylko tymi co go wybrali? A Danzo to jego ziomek?


FluxBB bbcode test

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024