#881 2008-07-27 21:57:47

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

LWish wszystkie te już dawno obejrzałem (no prawie bo CG R2 cały czas wychodzi ^.^) ale właśnie anime tego typu.


tumblr_static_bug.gif

Offline

#882 2008-07-27 22:13:28

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

hehex napisał:

Szukam czegoś co mnie wciagnie, moze byc w rodzaju one piece strasznie mi sie podoba a i plix stronke na ktorej moge to obejzec online ;] z gory thix
a zebyscie mi nie pisali tego co obejzalem to : naruto, bleach, d. gray-man, samurai champloo, hellsing, tenjou tenge,fate stay/night, death note

Oczywiście polecę ci Gintame - wyrąbista komedia z samurajami
Mononoke i Ayakashi ~Japanese Classic Horror~ - bardzo ciekawe pozycje (horror)
Seirei no Moribito - ładne fantazy
Shigurui - samuraje i ostra walka na miecze
Może nie podałem adresów do oglądania w necie (bo nie oglądam tak), ale lepiej troche poczekać i ściągnąć w dobrej jakości anime niż oglądanie online.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#883 2008-07-27 22:18:21

LWish
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

fate stay/night

Jak to się podobało to inna produkcja Type-Moon tez powinna - Shingetsutan Tsukihime

Offline

#884 2008-07-28 00:29:16

Jarlexale
Użytkownik
Dołączył: 2007-05-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Poszukuje pewnego typu anime a niestety nie wiem czy takowe istnieje. Mianowicie chodzi mi o anime w którym bohaterem byłby ślepy samurai . Drugim anime jakie bym chętnie obejrzał a nie mogę takiego znaleźć jest anime obsadzone w naszych czasach i akcja toczyła by sie podczas porachunków mafii czy czegoś takiego głównie chodzi mi o to żeby główny bohater miał pistolety ładnie z nich naparzał gości i żeby działo sie to z małą ilością jakieś magii czy czegoś tam . Jeśli ktoś by miał informacje na temat anime podobnych to tego opisu to bardzo proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki

Offline

#885 2008-07-28 00:43:02

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

LWish napisał:

fate stay/night

Jak to się podobało to inna produkcja Type-Moon tez powinna - Shingetsutan Tsukihime

No i oczywiście Kara no Kyoukai smile_big.

Offline

#886 2008-07-28 09:39:47

Z0n9er
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2008-03-19

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Poszukuje pewnego typu anime a niestety nie wiem czy takowe istnieje. Mianowicie chodzi mi o anime w którym bohaterem byłby ślepy samurai

co do tego pierwszego anime to  Shigurui <-- samurajowie + badass staje sie ślepy

Drugim anime jakie bym chętnie obejrzał a nie mogę takiego znaleźć jest anime obsadzone w naszych czasach i akcja toczyła by sie podczas porachunków mafii czy czegoś takiego głównie chodzi mi o to żeby główny bohater miał pistolety ładnie z nich naparzał gości i żeby działo sie to z małą ilością jakieś magii czy czegoś tam

hmmm Black Lagoon pasuje do tego opisu - jest mafia(i to nie byle jaka), co prawda główny bohater nie ma pistoletów ale jego współpracownica takowe 2 pistolety ma (akcja non-stop praktycznie )
innym anime które mogło by spelniac wymagania to Hellsing -- główny bohater strzela z 2 pistoletów + magia +naziści + inne tajemnicze organizacje

Ostatnio edytowany przez Z0n9er (2008-07-28 09:43:55)

Offline

#887 2008-07-28 14:58:19

podany
Użytkownik
Dołączył: 2007-08-08

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

chodzi mi o anime w którym bohaterem byłby ślepy samurai

Wczoraj na jedynce leciał film (co prawda aktorski) "Zatoichi" - jak ulał pasujący do opisu.

Sam szukam czegoś podobnego do The Girl Who Leapt Through Time - nie chodzi mi konkretnie o tematykę podróży w czasie, a bardziej o klimacik... a może tak jak powyższe opartego również na nowelce.

Offline

#888 2008-07-29 20:32:23

Manior
Użytkownik
Dołączył: 2008-01-20

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Poszukuję anime podobnego do Beck. Czegoś związanego z muzyką itd. coś co może wciągnąć oczkod

Offline

#889 2008-07-29 20:33:59

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Manior napisał:

Poszukuję anime podobnego do Beck. Czegoś związanego z muzyką itd. coś co może wciągnąć oczkod

Polecam NANA.


Pisak.png

Offline

#890 2008-07-29 21:13:47

g r y z e k 1 1
Użytkownik
Skąd: Radom
Dołączył: 2007-10-13

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Witam, szukam anime w stylu Busou Renkin i Fate Stay Night, czyli sztuki walki, magia, alchemia, ale zależy mi na tym, że główny bohater poznaje dziewczynę lub na odwrót i zapoznaje go z tajnikami magii, alchemii, sztuk walki itd., a przy okazji się zakochuje.


"Twoja stara ma stragan na Allegro" xD xD
OceanBoulevard.png

Offline

#891 2008-07-29 21:28:35

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

g r y z e k 1 1 napisał:

Witam, szukam anime w stylu Busou Renkin i Fate Stay Night, czyli sztuki walki, magia, alchemia, ale zależy mi na tym, że główny bohater poznaje dziewczynę lub na odwrót i zapoznaje go z tajnikami magii, alchemii, sztuk walki itd., a przy okazji się zakochuje.

Polecam:
-Shakugan no Shana
-Zero no Tsukaima


Pisak.png

Offline

#892 2008-07-29 21:50:46

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Manior napisał:

Poszukuję anime podobnego do Beck. Czegoś związanego z muzyką itd. coś co może wciągnąć oczkod

Już niedługo ma wyjść Detroit Metal City smile_big

Offline

#893 2008-07-30 10:21:51

g r y z e k 1 1
Użytkownik
Skąd: Radom
Dołączył: 2007-10-13

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Pisak napisał:
g r y z e k 1 1 napisał:

Witam, szukam anime w stylu Busou Renkin i Fate Stay Night, czyli sztuki walki, magia, alchemia, ale zależy mi na tym, że główny bohater poznaje dziewczynę lub na odwrót i zapoznaje go z tajnikami magii, alchemii, sztuk walki itd., a przy okazji się zakochuje.

Polecam:
-Shakugan no Shana
-Zero no Tsukaima

Obadałem te tytuły i nie za bardzo mi podchodzą:/ Może jakieś inne propozycje?


"Twoja stara ma stragan na Allegro" xD xD
OceanBoulevard.png

Offline

#894 2008-07-30 11:45:19

ReLost
Użytkownik
Dołączył: 2008-01-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Szukam jakiegoś dramatu lub horroru ryjącego psyche, znajdzie sie coś ciekawego? smile_big
Po Elfen Lied i Higurashi nabrałem ochoty na takie anime smile_big

Ostatnio edytowany przez ReLost (2008-07-30 11:45:52)

Offline

#895 2008-07-30 11:46:59

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

g r y z e k 1 1 napisał:
Pisak napisał:
g r y z e k 1 1 napisał:

Witam, szukam anime w stylu Busou Renkin i Fate Stay Night, czyli sztuki walki, magia, alchemia, ale zależy mi na tym, że główny bohater poznaje dziewczynę lub na odwrót i zapoznaje go z tajnikami magii, alchemii, sztuk walki itd., a przy okazji się zakochuje.

Polecam:
-Shakugan no Shana
-Zero no Tsukaima

Obadałem te tytuły i nie za bardzo mi podchodzą:/ Może jakieś inne propozycje?

"Łuwaga: ledkie spojlery"

Kosmiczne masz wymagania smile, ale zobaczmy... Spróbuj obadać coś z tego [tak nawiasem mówiąc, Busou Renkin nie widziałem, więc rzucę tylko tytułami "zahaczającymi" o F/S N, bo jak wspomniałem już wcześniej, wymagania to masz kosmiczne]:
- Erementar Gerad i mamy tutaj tak: walki na super moce, magię, główna bohaterka jest jakby bronią, która chce zrealizować w swoim życiu pewien cel. Przypadkowo spotyka głównego bohatera, który staje się jej "użytkownikiem" i tak w czasie kolejnych walk bardziej zżywają się z sobą.
- Ergo Proxy Tutaj są walki, ale raczej krótkie i nie specjalnie efektowne plus super moce. Główny bohater ma drugą, mroczną tożsamość i w ramach podróży stara się ją poznać, towarzyszy mu kobieta, która też chce się czegoś dowiedzieć i w czasie tej podróż ich wzajemne relacje zacieśniają się, ale to taki wątek "pół-główny", bo całość skupia się głównie na tej kwestii filozoficznej.
- Full Metal Panic! Ma kilka elementów, które Cię interesują, ale są one w zdecydowanej mniejszości - jakbyś czasem tego nie widział, to rzuć na to okiem w wolnym czasie. Nie, żeby to była jakaś zła pozycja, ale póki co, to nie tego szukasz.
- Ghost Hunt To trochę z zupełnie innej beczki, ale pasuje w znacznym stopniu. Przypadkowa dziewczyna poznaję grupę polującą na duchy. "Kierownik" tego "cyrku na kółkach" jest młody i przystojny, więc wiadomo, z tym, że jest to wątek mocno poboczny. Jednocześnie "kierownik" w miarę kolejnych zleceń uczy/tłumaczy dziewczynie istotę poszczególnych zjawisk i pokazuje jej dwa, trzy zaklęcia.
- Kaze no Stigma Też trochę z innej bajki, ale może Ci podejdzie.
- Demonbane Od biedy może spróbuj jeszcze rzucić okiem na to. Jest tu: walka plus super moce i niezły romans, ale mało jest tego elementu nauczania. Trochę, bo trochę, ale jednak mało. W sumie jakby się zastanowić, to ta pozycja dużo bardziej podchodzi pod twoje wymagania niż Ergo Proxy i Full Metal Panic!

Tak btw, widziałeś może "drugą" Shanę? Tam tego nauczania jest więcej, zakochanie też postępuje, ale mimo wszystko żadnych rewelacji.

Offline

#896 2008-07-30 11:56:46

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

ReLost napisał:

Szukam jakiegoś dramatu lub horroru ryjącego psyche, znajdzie sie coś ciekawego? smile_big
Po Elfen Lied i Higurashi nabrałem ochoty na takie anime smile_big


Ja polecam trzy tytuły w takim razie
- Ghost Hunt
- Ghost Hound
- Night Head Genesis oczkod

Nie raz takie pytania były ;P

Edit. ech widzę ze już sygnaturki się minimalizują (a całe się wczytują (chyba wkleję jakąś tapetę z 10 MB ^_^)


Sygnatura
----------------------------------------------------------------------------------
sygna5bqa0.gif jezor

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2008-07-30 12:02:09)

Offline

#897 2008-07-30 12:30:01

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

g r y z e k 1 1 napisał:

Obadałem te tytuły i nie za bardzo mi podchodzą:/ Może jakieś inne propozycje?

Obecnie jest emitowana seria Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto - Natsu no Sora, jest tu obecna magia i dziewczyna mag oraz chłopak który sobie z tym słabo radzi (pewnie w dalszych odcinkach zacznie się od niej uczyć), jednak nie ma tam żadnej walki. Jeśli chcesz magię i walkę obejrzyj jakieś anime fantasy: Record of Lodoss War czy inne takie (tam z kolei nikt nikogo nie uczy i od razu są wyszkoleni magicy.)

ReLost napisał:

Szukam jakiegoś dramatu lub horroru ryjącego psyche

Texhnolyze jeśli chodzi o dramat, ale nie spodziewaj się tam głupoty z Elfena Lied, coś na tym niskim poziomie zobaczysz w rzeźnickiej haremówce School Days.

Offline

#898 2008-07-30 15:14:33

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Z0n9er napisał:

1.5 centimeters per second <-- piękna historia i jeszcze lepsza kreska  .. taki sposób zeby sie odchamić
2.Bokura Ga Ita <--fajna konstrukcja postaci kreska niestety chwilami zawodzi i to mocno ale sama konstrukcja anime niezła takze sposób na odchamienie sie
3.Tengen Toppa Gurren Lagann <--!! powiem tak do 8 odcinka bedzesz zachwycony a potem albo sie zalamiesz albo.. (nie wiem co .. ja sie w każdym razie załamałem  smutny )
4.Nana <--!! powiew świeżości większość bohaterów z miejsca potrafi zauroczyć
5.Suzumiya Haruhi no Yuuutsu <-- zapewne znasz ale niewspomnienie oniej bylo by grzechem
6.Gintama <--!! absurdalny humor i świetne teksty  ( polskie tłumaczenia(KA FTW) przebijają nawet ang hardsuby (btw KA coś zapomnieli o tym projekcie a szkoda smutny )

1. Obejrzę jak przyjdzie czas na kinówki
2. Na romanse(takie i takie też) nie dorosłem jeszcze
3. Do 17 żenada, a potem te zmienne nastroje, te szkopuły, prawie jak w doskonałym  EL
4. Czasem nie dla i o kobietach?
5. Zaraz się wezmę za ściąganie(zaciekawilo mnie znudzenie prawdziwym światem w tym anime)
6. Chętnie obejrzę, tylko gdzie są subki do tego?(33-50)

LWish napisał:

1.ef - a tale of memories
Krótko mówiąc, genialne.

2.The Place Promised in Our Early Days (pełnometrażówka).

1. Wydaje się być ciekawe
2. Jak zbiorę kolekcje pełonometrażówek w dobrej jakości to oglądne na raz jezor


nuito napisał:

-True Tears
-Myself Yourself
Dwa genialne tytuły

Wydają się mocne,ryjące psyche dramaty, Zaaplikuje sobie kiedy będzie pora

Dziękuje WAM wszystkim za pomoc w doborze materiału
(należy się przecież, a nie wszyscy o tym pamiętają)


fontani32678yp1.gif

Offline

#899 2008-07-30 16:40:27

g r y z e k 1 1
Użytkownik
Skąd: Radom
Dołączył: 2007-10-13

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Wielkie dzięki za pomoc zwłaszcza dla MasterPLASTER'a.
Erementar Gerad i Kaze no Stigma dodane do pozycji obowiązkowych. Ergo Proxy, Full Metal Panic, Ghost Hunt i Demonbane też pewnie ściągnę. Nadal zastanawiam się nad "Shaną". Czy zacząć oglądać od 2 sezonu? Czy będzie zbyt wiele niewiadomych?
Nadal szukam jakichś tytułów super moce, sztuki walki, magia i inne bajery + "romans".

MasterPLASTER napisał:

Kosmiczne masz wymagania smile, ale zobaczmy...

Przed chwilą wymyśliłem coś jeszcze lepszego:D Ale muszę to jakoś po polsku napisać:D

Ostatnio edytowany przez g r y z e k 1 1 (2008-07-30 16:40:45)


"Twoja stara ma stragan na Allegro" xD xD
OceanBoulevard.png

Offline

#900 2008-07-30 16:56:45

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Nie zapomnieliśmy o Gintamie, napisy się robią (nawet teraz jezor).

Sorry za offtop.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024