#761 2008-06-17 20:08:46

Wojcirej
Użytkownik
Skąd: Dębica
Dołączył: 2007-05-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Excalibrium napisał:

chodzi o to zeby glowny bohater byl zwyklym kolesiem a potem bah .. dostaje jakies moce albo odkrywa je w sobie albo jak w kenichi ciezko trenuje aby je zyskac . Preferuje aby glownym bohaterem byl chlopak ale dziewczyna tez nie zaszkodzi

Możliwości jest wiele IMO, z tych ambitniejszych to może Code Geass.


...

Offline

#762 2008-06-17 20:28:54

Excalibrium
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-17

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Jezeli mozliwosci jest wiele to podaj kilka , bo CG widzialem

Offline

#763 2008-06-17 20:33:54

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

To może pierw napisz co widziałeś bo tak to bedzie cieżko ^^
Może Kekkaishi albo Fullmetal Alchemist

Ostatnio edytowany przez KieR (2008-06-17 20:38:21)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#764 2008-06-17 20:52:19

parara
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2006-02-28

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Excalibrium napisał:

Ja szukam anime w stylu kenichi , kaze no stigma , Busou Renkin , Shakugan no Shana ,
chodzi o to zeby glowny bohater byl zwyklym kolesiem a potem bah .. dostaje jakies moce albo odkrywa je w sobie albo jak w kenichi ciezko trenuje aby je zyskac . Preferuje aby glownym bohaterem byl chlopak ale dziewczyna tez nie zaszkodzi

lol, a Bleach? smile_big


KDE4 ssie

Offline

#765 2008-06-17 20:57:01

Excalibrium
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-17

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Własnie chodzi mi o cos w stylu Shakugan no Shana ,kenichi, kaze no stigma lub busou renkin gdzie glownym bohaterem jest chlopak (uczen w 14-20lat ) ma kumpli kolezanki , jest nadzwyczaj normalny  a potem dostaje moc aby chronic przyjaciol lub tym podobne. A wlasnie niech akcjia dzieje sie w obecnych czasach ,zadna przyszlosc itp. Mam nadzieje ze znajdziecie cos dla mnie

Offline

#766 2008-06-17 21:30:22

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Excalibrium napisał:

Ja szukam anime w stylu kenichi , kaze no stigma , Busou Renkin , Shakugan no Shana ,
chodzi o to zeby glowny bohater byl zwyklym kolesiem a potem bah .. dostaje jakies moce albo odkrywa je w sobie albo jak w kenichi ciezko trenuje aby je zyskac . Preferuje aby glownym bohaterem byl chlopak ale dziewczyna tez nie zaszkodzi

To może ja spróbuję polecić:
+D.Gray-man Chłopiec staje się "regularnym niszczycielem" potworów, a co parędziesiąt odcinków dostaje nowe super moce.
- Death Note / Code Geass Hangyaku no Lelouch Od zdolnego ucznia do pana świata? LOL jezor
- Kishin Houkou Demonbane Od detektywa po mecho-pilota-zbawcę świata, ale to głównie romans, więc nie wiem czy Ci podejdzie.
+ Erementar Gerad Chłopiec (powietrzny pirat) poznaje dziewczynę, która staje się jego bronią, ale też w dużej mierze romans.
- Ergo Proxy W "mechaniku" budzi się potwór, a on z czasem to sobie uświadamia, ale jest tu całkiem sporo filozofii i ogólnych rozkmin o sensie ludzkiego życia.
+ Fate/Stay Night Uczeń, którego hobbym jest "mechanikowanie" i "lekka" magia staje się nagle panem potężnego sługi-wojownika. Lekki romans.
- Full Metal Panic! Chłopiec (zawodowy żołnierz) udaje ucznia w między czasie dostaje super mecha i wymiata.
- Fullmetal Alchemist W wyniku nieudanego "eksperymentu magicznego" chłopiec "poznaje" bardziej zaawansowaną magię, ale sprowadza także na siebie spore "kłopoty", że tak powiem żeby nie spojlerować.
- Maburaho Nagle okazuje się, że podrzędny mag jest właścicielem super genów i wszystkie laski-czarodziejki ganiają za nim. Echhi-harem-romans.
- Neon Genesis Evangelion Chłopiec staje się pilotem super-mecha i powoli próbuję ratować świat. Powiedzmy, że nie jest to tytuł łatwy w odbiorze...
+Star Ocean EX Syn kapitana statku kosmicznego nagle trafia do świata fantasy, gdzie staje się rycerzem i wybawcą ludzkości od zagłady, że tak mądrze powiem jezor.
- Yumeria Zwykły uczeń w śnie poznaje inny świat i piękne dziewczyny z którymi walczy o "niepodległość", że tak głupio napisze...
+ Dragonaut: The ResonanceKoleś poznaję dziewczynę, która transformuje się w smoka i tak stając się "smoczym jeźdźcem" ratuje świat.
+ Vandread + Drugi sezon Mechanik staje się pilotem super mecha, który "wypaśnie" się transformuje i przy okazji ratuje wszechświat.
- Witchblade Matka wychowująca osieroconą dziewczynkę odkrywa w sobie moc i "czaska" potworki i inne "supermamusie". IMO nie jest to taka klasyczna "nawalanka", bo ten element "matek" dodaje tu trochę głębi.

"+" oznaczyłem klasyczne "od zera do bohatera" i myślę, że Ci podejdzie, nad resztą musisz pomyśleć. Z takiej ciekawszej akcji to poleciłbym jeszcze:
- Claymore
- Darker Than Black
- Devil May Cry
- Get Backers
- Hellsing + OVA

i póki co nic więcej nie przychodzi mi do głowy, więc na razie to by było na tyle.

Acha, na koniec klasyk:
- Sailor Moon Od zera do pogromczyni wszelkiego zła wszechświata yahoo

Ostatnio edytowany przez MasterPLASTER (2008-06-17 21:35:04)

Offline

#767 2008-06-22 19:38:24

aria
Użytkownik
Skąd: Krk
Dołączył: 2007-10-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Szukam czegoś w stylu Ouran i Fruits Basket. Poleciłby ktoś coś dobrego? ^^


warneverchanges.png

Offline

#768 2008-06-23 19:44:05

hehex
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2008-03-27

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

mam do was 3 prosby    1. pamietajcie odpisac osobie wyzej respekt 2.szukam anime :-Dkomedia-romantyczna[cmok]  dla mojej mamy smile_big tylko bez fantasty i bez walk  3.szukam anime podobnego do naruto[szalony], bleacha[okej], samurai champloo[ukryty], albo hellsinga[ej] tak by sie duzo na[cenzura]lali i bylo duzo akcji.

Offline

#769 2008-06-23 19:45:46

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

3. One Piece.


Pisak.png

Offline

#770 2008-06-23 20:00:48

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Aria, może spróbuj Special A oczkod
Hehex, komedia romantyczna bez fantasy i walk... może spróbuj Hachimitsu to Clover albo Nodame Cantabile jezor.
A do Naruto podobne, to spróbuj Nabari no Ou. Też o nindżach. Poza tym, może Kateikyoushi Hitman Reborn albo D.Gray-man? ^_^


Qashqai.png

Offline

#771 2008-06-23 20:04:26

psychol
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-04-19

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

aria napisał:

Szukam czegoś w stylu Ouran i Fruits Basket. Poleciłby ktoś coś dobrego? ^^

mmm...     Meine Liebe

Ostatnio edytowany przez psychol (2008-06-23 20:06:23)


060fW

Offline

#772 2008-06-23 20:10:25

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

hehex napisał:

mam do was 3 prosby    1. pamietajcie odpisac osobie wyzej respekt 2.szukam anime :-Dkomedia-romantyczna[cmok]  dla mojej mamy smile_big tylko bez fantasty i bez walk  3.szukam anime podobnego do naruto[szalony], bleacha[okej], samurai champloo[ukryty], albo hellsinga[ej] tak by sie duzo na[cenzura]lali i bylo duzo akcji.

1. A co niby mam odpisać ~psychol'owi? O.o jezor
2. School Rumble, FMP - Fumoffu, Bakusatsu Tenshi Dokuro-chan, Midori no Hibi, Onegai Teacher, Onegai Twins. oraz wiele więcej...
3. Dużo akcji i napie%$#@!nia - Black Lagoon, Tenjou Tenge (IMO debilne i bez zakończenia, ale ze względu na duże cycki bohaterek przez niektórych doceniane), FSN, VVV oraz FMP


EDIT
Anime w dyche - polecam również - ale to jest przede wszystkim drama & love-romance.

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2008-06-23 20:25:10)

Offline

#773 2008-06-23 20:13:52

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Moja matka prawie się popłakała przy Hantsuki (Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora).

Offline

#774 2008-06-23 22:40:57

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

aria napisał:

Szukam czegoś w stylu Ouran i Fruits Basket. Poleciłby ktoś coś dobrego? ^^

Bardzo podobne do Ourana jest Special A ~S.A.~ - zarąbiste anime:)
Zarąbiste anime nr 2 to Nodame Cantabile
Kolejne fajne anime to Itazura na kiss
No i Vampire Knight równiez polecam z tym że sa tu Vampiry jak nazwa wskazuje czyli nie jest to anime o ZWYKŁYM życiu. Ale myśle że ci się spodoba:)

Ostatnio edytowany przez Gela19 (2008-06-23 22:44:01)


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#775 2008-06-23 22:52:11

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Sir_Ace napisał:

Moja matka prawie się popłakała przy Hantsuki (Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora).

Tak, to jest zdecydowanie anime, które puściłbym mamie. Oprócz tego jeszcze W krainie Bogów. I chyba tyle.

Pisak napisał:

3. One Piece.

One Piece to jedno z najlepszych anime, jakie widziałem. Zdecydowanie lepsze niż Naruto czy Bleach. Trzeba tylko przeboleć kreskę, która przez pierwsze 20 odcinków może nieco odpychać, ale później zaczyna się ją doceniać.

Offline

#776 2008-06-23 23:18:05

Wojcirej
Użytkownik
Skąd: Dębica
Dołączył: 2007-05-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Hmm, a może ktoś poleci anime z "psycholem" w roli głównej, typu Death Note czy Code Geass? Chodzi mi o anime, w którym bohater ze swoim nieprzeciętnym umysłem i jakąś mocą prowadzi "działalność" na światową skalę.


...

Offline

#777 2008-06-23 23:23:18

Heliar
Użytkownik
Skąd: P-ń
Dołączył: 2007-08-23

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

hehex napisał:

mam do was 3 prosby    1. pamietajcie odpisac osobie wyzej respekt 2.szukam anime :-Dkomedia-romantyczna[cmok]  dla mojej mamy smile_big tylko bez fantasty i bez walk  3.szukam anime podobnego do naruto[szalony], bleacha[okej], samurai champloo[ukryty], albo hellsinga[ej] tak by sie duzo na[cenzura]lali i bylo duzo akcji.


Dla mamusi to bym polecił to VICTORIAN ROMANCE EMMA, co prawda to nie komedia, ale będzie się podobać

a dla ciebie KENICHI

Ostatnio edytowany przez Heliar (2008-06-23 23:25:51)

Offline

#778 2008-06-24 00:00:11

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

a ja dalej proszę o Anime z ostrą/skoczną/wpadającą w ucho muzyką pasującą do szybkiej i dynamicznej akcji
/a la FLCL czy Murder Princess


fontani32678yp1.gif

Offline

#779 2008-06-24 00:06:04

Lala_17
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-12-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

A ja szukam anime podobnego do Hayate no gotoku! oraz Spice and wolf.Zalezy mi na romantycznych tytułach:)

Offline

#780 2008-06-24 00:08:12

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

KKnD napisał:

a ja dalej proszę o Anime z ostrą/skoczną/wpadającą w ucho muzyką pasującą do szybkiej i dynamicznej akcji
/a la FLCL czy Murder Princess

Tengen Toppa Gurren Lagann oglądałeś? Ewentualnie Samurai Champloo, chociaż oba tytuły są na tyle znane, że na pewno je widziałeś oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024