#181 2008-01-05 01:44:24

OniiSan
Użytkownik
Skąd: Zwiercie
Dołączył: 2006-08-27

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

~Tenshi1991
Do Yamato Nadeshiko Shichi Henge ciężko znaleźć coś podobnego, ale jeśli ci chodzi o coś w stylu 1 laska i pare facetów z dużą(ogromną wręcz) dozą humoru to Ouran;)
~Djibril
Może Angel Sanctuary? oczkod

Offline

#182 2008-01-05 09:04:13

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

JaDaK napisał:

Poszkuje jakieś anime podobne do:Bleach, One Piece, Naruto, Gintama, D.Gray-Man, Busou Renkin, Tenjou Tenge, Saiyuki, Yu Yu Hakusho, Inuyasha, Dragon Ball.... i pewnie połowe zapomniałem xD, ogólnie chodzi mi o jakiegoś DOBREGO shonena z ciekawa akcja i fajnymi bohaterami smile.

Jak zwykle - Hajime no Ippo, Kenichi.

Offline

#183 2008-01-05 09:51:27

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Obiwanshinobi napisał:
JaDaK napisał:

Poszkuje jakieś anime podobne do:Bleach, One Piece, Naruto, Gintama, D.Gray-Man, Busou Renkin, Tenjou Tenge, Saiyuki, Yu Yu Hakusho, Inuyasha, Dragon Ball.... i pewnie połowe zapomniałem xD, ogólnie chodzi mi o jakiegoś DOBREGO shonena z ciekawa akcja i fajnymi bohaterami smile.

Jak zwykle - Hajime no Ippo, Kenichi.

Niestety obydwa oglądałem jezor
Może coś jeszcze?


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#184 2008-01-05 10:07:46

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

JaDaK napisał:

Może coś jeszcze?

Po staremu - Eureka seveN, taki romans dla chłopców, ale też dla całej rodziny (na mój gust to właśnie jest shounen, a InuJaszka już nie bardzo). Postacie z najwyższej półki.
Jeszcze OverDrive czeknij aut (mnie poważniejszy seans tej bajki dopiero czeka, więc nie polecam ze stuprocentową pewnością). To, co już widziałem, dobrze rokuje. Niestety, ang. tłumaczenie idzie jak krew z nosa (zostały 3 odcinki).

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2008-01-05 10:11:37)

Offline

#185 2008-01-05 10:19:17

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

To ja może szukam podobnego anime do Escaflowne. Jak ktoś zna taki tytuł to będę wdzięczny.

Offline

#186 2008-01-05 10:45:33

gorczak
Użytkownik
Dołączył: 2007-05-19

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Chodzi Ci o mechy czy fantasy? Mimo, że nie ma mechów to bardzo podobny klimat jest w Twelve Kingdoms (Juuni Kokuki). Jeśli nie widziałeś, to obejrzyj sobie film Escaflowne: A Girl in Gaea.  Jeśli chodzi o mechy to Eureka 7, a jeśli o oba naraz, I Dunno.

Offline

#187 2008-01-05 10:47:54

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

zmora150 napisał:

To ja może szukam podobnego anime do Escaflowne. Jak ktoś zna taki tytuł to będę wdzięczny.

Last Exile, Scrapped Princess, Eureka seveN, InuYasha... Jeśli chodzi o Escaflowne TV.

Offline

#188 2008-01-05 11:07:25

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Obiwanshinobi napisał:
JaDaK napisał:

Może coś jeszcze?

Po staremu - Eureka seveN, taki romans dla chłopców, ale też dla całej rodziny (na mój gust to właśnie jest shounen, a InuJaszka już nie bardzo). Postacie z najwyższej półki.
Jeszcze OverDrive czeknij aut (mnie poważniejszy seans tej bajki dopiero czeka, więc nie polecam ze stuprocentową pewnością). To, co już widziałem, dobrze rokuje. Niestety, ang. tłumaczenie idzie jak krew z nosa (zostały 3 odcinki).

Eureka 7 widziałem i moge polecić każdemu kto szuka dobrego anime jezor
a Overdrive się zainteresuje smile
Dzieki Obi za pomoc smile


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#189 2008-01-05 12:37:59

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

To może i jak skorzystam i się zapytam o coś w stylu Kaze no Stigma lub Devil May Cry. Przy czym do DMC [na podstawie anime-planet] myślę, że dobiorę Hellsinga i Blooda The Last Vampire, ale nie bardzo mam co dobrać do KnS. Jeśli to możliwe to dobrze, żeby było to coś wręcz identycznego, czyli główny bohater z ciekawą przeszłością, która zmienia go w takiego Dantego lub Kazume[już jako kontrahenta] - chodzi mi tu o to, że są to goście posiadający moc, której są świadomi, pewni siebie, trochę wyalienowani - + jakiś mało-większy wątek romantyczny.

Widziałem już: Afro Samurai | Ah!! My Goddess: Sorezore no Hane    | Beast Wars | Black Blood Brothers | Blood+ | Code Geass: Lelouch of the Rebellion | Claymore | D.Gray-man | Da Capo | Da Capo Second Season | Darker than Black | Death Note | Demonbane | Devil May Cry | Ergo Proxy | Full Metal Panic! | Full Metal Panic! The Second Raid | Futakoi | Gantz |Get Backers    | Girls Bravo - Second Season | Ghost Hunt | He Is My Master | Ikkitousen / Dragon Destiny | Karin | Kaze No Stigma | Maburaho | Magikano | Melancholy of Haruhi Suzumiya | Neon Genesis Evangelion | Otogizoushi | Scrapped Princess | Shakugan No Shana | Shuffle! | Soukou No Strain    | Star Ocean EX    | Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou | Venus Versus Virus | X-Men Evolution    | Yumeria

W sumie jak przejżałem teraz tą swoją listę, to Afro Samurai i Ghost Hunt pod to podpadają, z czego oba bardzo mi się podobały. No może jeszcze Get Backers.

Jednak generalnie to szukam czegoś identycznego, lub bardzo podobnego do Kaze no Stigma.

Offline

#190 2008-01-05 12:54:53

dzadzar
Użytkownik
Skąd: otw
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Nie wiedziałem gdzie napisać to piszę tu. szukam anime a raczej tytułu anime w którym żył sobie chłopak i gdy się nagle obudził leżała obok niego dziewczyna(okazało sie ze dziewczyna cierpi na lęk przed mężczyznami i nieswiadome potrafi ich uwodzic i wysysac z nich energie zyciowa) jednak tego chłopaka sie jakos nie bala i ta jej moc na niego nie dzialal itd itd.
zna ktos moze tego tytuł???

Offline

#191 2008-01-05 13:38:28

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

JaDaK napisał:

Jak można One Piece nie lubić smile_big (Wiem, wiem gusta)
Poszkuje jakieś anime podobne do:Bleach, One Piece, Naruto, Gintama, D.Gray-Man, Busou Renkin, Tenjou Tenge, Saiyuki, Yu Yu Hakusho, Inuyasha, Dragon Ball.... i pewnie połowe zapomniałem xD, ogólnie chodzi mi o jakiegoś DOBREGO shonena z ciekawa akcja i fajnymi bohaterami smile.

Hokuto no Ken nie podchodzi pod schemat shonena, ale pod ciekawą akcie i fajnych bohaterów tak. Dodam, że nie jest to anime dla dzieci, zw na swoja brutalność momentami.
aniDB

Jeszcze może Hunter X Hunter, Flmae of Recca, Sain Seya czy GetBackers sprawdź oczkod

Ostatnio edytowany przez Maniack (2008-01-05 13:40:38)

Offline

#192 2008-01-05 13:58:50

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Obiwanshinobi napisał:
JaDaK napisał:

Może coś jeszcze?

Po staremu - Eureka seveN, taki romans dla chłopców, ale też dla całej rodziny (na mój gust to właśnie jest shounen, a InuJaszka już nie bardzo). Postacie z najwyższej półki.

Zacytowane bo prawdziwe.

Maniack napisał:
JaDaK napisał:

Jak można One Piece nie lubić smile_big (Wiem, wiem gusta)
Poszkuje jakieś anime podobne do:Bleach, One Piece, Naruto, Gintama, D.Gray-Man, Busou Renkin, Tenjou Tenge, Saiyuki, Yu Yu Hakusho, Inuyasha, Dragon Ball.... i pewnie połowe zapomniałem xD, ogólnie chodzi mi o jakiegoś DOBREGO shonena z ciekawa akcja i fajnymi bohaterami smile.

Hokuto no Ken nie podchodzi pod schemat shonena, ale pod ciekawą akcie i fajnych bohaterów tak. Dodam, że nie jest to anime dla dzieci, zw na swoja brutalność momentami.
aniDB

Też prawda. Gość dotykając koniuszkiem palca dłoni innego gościa sprawia, że wybucha mu głowa. Hell yeah!

Offline

#193 2008-01-05 14:02:54

Sobol15x
Użytkownik
Skąd: Zielonka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

JaDaK napisał:
Obiwanshinobi napisał:
JaDaK napisał:

Może coś jeszcze?

Po staremu - Eureka seveN, taki romans dla chłopców, ale też dla całej rodziny (na mój gust to właśnie jest shounen, a InuJaszka już nie bardzo). Postacie z najwyższej półki.
Jeszcze OverDrive czeknij aut (mnie poważniejszy seans tej bajki dopiero czeka, więc nie polecam ze stuprocentową pewnością). To, co już widziałem, dobrze rokuje. Niestety, ang. tłumaczenie idzie jak krew z nosa (zostały 3 odcinki).

Eureka 7 widziałem i moge polecić każdemu kto szuka dobrego anime jezor
a Overdrive się zainteresuje smile
Dzieki Obi za pomoc smile

Ja od siebie dorzucę Eyeshield 21. Imo manga jest bardzo dobra, a seria ma w miarę dobre noty na anidb, więc może Ci się spodobać.


Kogucik zesrał się na wietrze. Opryskał Zbysława na swetrze.
Za x - pocałujcie w dupe nas
Za x - pocałujcie w trąbke nas
Za x - pocałujcie Tadzia w Tadzia
W Tadzia nie wypadzia!

Offline

#194 2008-01-05 14:06:52

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

dzadzar napisał:

Nie wiedziałem gdzie napisać to piszę tu. szukam anime a raczej tytułu anime w którym żył sobie chłopak i gdy się nagle obudził leżała obok niego dziewczyna(okazało sie ze dziewczyna cierpi na lęk przed mężczyznami i nieswiadome potrafi ich uwodzic i wysysac z nich energie zyciowa) jednak tego chłopaka sie jakos nie bala i ta jej moc na niego nie dzialal itd itd.
zna ktos moze tego tytuł???

Znać nie znam, ale pytanie bardziej pasuje do tego wątku.

Offline

#195 2008-01-05 15:09:44

Djibril
Użytkownik
Dołączył: 2007-05-23

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

dzieki Oni San , juz sciagam ,  a do innych znacie moze cos dluzszego bo to jest raptem 3 odc ;/

Offline

#196 2008-01-05 15:12:37

dzadzar
Użytkownik
Skąd: otw
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

dzieki obiwan, w takim razie prosze usunac ten post.

Offline

#197 2008-01-05 16:46:18

Shinoda
Użytkownik
Dołączył: 2007-05-17

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Witam, poszukuję dwóch rożnych anime, jedno podobne do Kenichi, a drugie coś w stylu Love Hina albo Green green, z góry dziękuje :F

btw. Jak ktoś zna tytuły podobne do Fate/stay night to było by miło.

Offline

#198 2008-01-05 17:40:29

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Ad 2) He is my Master

Offline

#199 2008-01-05 18:59:32

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Uh zgubiłem sie xD pytalem sie czy ktoś zna anime podobne do Black Lagoon(czyli takowe cechy posiadajace):
-Gunfajting nonstop:P
-Głowni bohaterowie są wyjęci spod prawa
-co drugie zdanie pada cos ala nasze polskie k***a
-no i pełna gangsterka;P

pytałem kilka stron wczesniej ale sie zgubiłem bo juz nie wiem czy ktoś mi odpowiadał xD

Offline

#200 2008-01-05 19:15:36

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Gungrave. Chyba, bo sam jeszcze nie oglądałem.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024