#1 2005-10-03 10:49:37

Sir Mavins
Użytkownik
Dołączył: 2004-11-21

Wolf1 Rain

ma ktoś może ftp, albo strone skad mogę zwiąć ten serial.
Najlepiej nie ogm, rmvb!!!

Offline

#2 2005-10-03 14:25:50

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wolf1 Rain

Seria jest zlicencjonowana, aktualnie leci na C+ w co drugi srodowy wieczor.
Wiec nie pytaj o linki do tej serii.

Offline

#3 2005-10-03 14:39:48

Ashitaka
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-07

Odp: Wolf1 Rain

armathar moge sie założyć, że sam oglądałeś pirackiego WR a teraz cwaniaczysz ;]

Offline

#4 2005-10-03 16:47:40

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wolf1 Rain

No to przegrales zaklad bo nigdy nie ogladalem WR, ani pirata, ani na C+.
Fakt piraty mam. Ale jak moge wybierac miedzy sciagnieciem z neta, a kupieniem legalnie czegos co mi sie podoba, to zawsze wybieram ta druga opcje.

I jak nie umiesz napisac czyjejs ksywki to ja skopiuj!

Offline

#5 2005-10-03 16:54:10

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: Wolf1 Rain

ehh widze ze Ashitaka nie bardzo rozumiesz w jakim celu jest to forum i co sie tutaj w ogole dzieje. Pewnie ze 99% z nas obejrzala ta serie na kompie. Tylko sie pytam i co z tego? Dopuki nie byla ona u nas zlicencjonowana to NIE BYLO TO piracto, a teraz juz by tak bylo, wiec jezeli jestes taka dobra dusza, to nie pisz takich komentarzy tylko poslij koledze odpowiednie info ale na privie. Ale jak widac nie jest to tylko moje zdanie.


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#6 2005-10-03 17:17:11

Evul
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2004-08-18

Odp: Wolf1 Rain

Jeśli seria jest tylko na TV do tego kodowanej C+ której nie posiadam, albo czas emisji nie pozwala oglądnać to co mam sobie odpuścić oglądanie taj seri?

Offline

#7 2005-10-03 22:13:32

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wolf1 Rain

Ale możesz sobie wykupić jakiś pakiet na kablówce, czy też cyfre+ czy jakieś inne ustrojstwo i cieszyć się możliwością oglądania tego anime. Jeśli cię na to nie stać, to mówi się trudno. Mnie też nie stać na najnowszego mercedesa i jakoś mogę to przeżyć.

Tak więc rada na przyszłość:
- oglądaj jak nie jest zlicenjonowane
- albo idź do roboty, by było cię stać oglądać to legalnie
- naucz się szukać sam w necie serii, które już swój wiek mają

Offline

#8 2005-10-03 22:36:06

Evul
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2004-08-18

Odp: Wolf1 Rain

Ja tak mówie tylko teoretycznie, podkreślam, a jeśli płace za kablówke, C+ czy inne ustrojstwo i nie mam akurat mozliwosci ogladania anime w czasie jego emisji (a juz sama emisja... nie no polski lektor aż płakać się chcę, tak, tak nażekam!), to gdzie tu jakaś sprawiedliwośc? smile_big nie ma kropka i co nie oglądać? nie! wtedy olewam taka licencje i przylaczam sie do grona złych piratów jezor, a zreszta wielkie mi zwalczanie piractwa? a windowsik XP to ludzie maja oryginalny? 10%może tak... + niektórzy kożystający z darmowego win2k3(Tak, Yang, chodzi mi głównie o Ciebie smile ),powiecie freeOS - linux, no tak juz to widze jak masa noobow którzy maja problemy z ang i kożystają z polskich subów, są specami w linuxsie.. , a cracki do gier i programow tez to jest legalne? piractwa nie zwalczycie, to jak walka z wiatrakami i do tego w pewien spoób niesłuszna (z założenie internet miał być darmowy, a teraz wszystko jest platne, nawet głupi słownik na onecie smile_big - ale chyba gdzies sie na ten temat juz zaliłem). Koniec o piractwie bo żem sie rozpisał. jezor
BTW Tak really to posiadam WR od dość dawna jezor i oglądałem go gdy nie miał licencji, no i z szukaniem też nie problem gorzej ze ściąganiem bo p2p blokneli... znowu smutny.

Offline

#9 2005-10-03 23:44:58

Sir Mavins
Użytkownik
Dołączył: 2004-11-21

Odp: Wolf1 Rain

Jak to zlicencjonowane?
To sa serie niezlicencjonowane?
A kto za to bierze kasę?
Tylko mi z robota nie wyjeżdżać!!!
Co to ma do rzeczy?
I po cholerę mi anime na jakims zawszonym kanale tv?
Co mam z tym zrobic, nagrać na vhs?
To jeszcze takie nosniki istnieją?

Nie, no tylko się zabić...

Offline

#10 2005-10-04 00:21:50

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wolf1 Rain

Tak to zlicenjonowane?
Są serie niezlicenjonowane w Polsce i do tych można bez problemu podawać linki.
Hmm pewnie właściciel praw do licencji. Wiesz, on zainwestował w tworzenie tego anime, więc musi sobie to odbić przy sprzedaży licencji.
Ja nigdzie nie wyjeżdzam, tylko blokuje możliwość użycia głupiego argumentu.
Co? Stan majątkowy do pracy? W sumie czasami niewiele. Ale generalnie przyjmuje się że dużo oczkod.
Ja tam C+ nie mam, więc nie wiem czy jest zawszony. Ale z życia wiem, że wszy preferują organizmy żywe.
A tak w ogóle, to skoro się nie podoba, to nie musisz oglądać. Ewentualnie możesz napisać list ze skargą, że beznadziejnie wydali to anime. Może pójdą po rozum do głowy i zaczną to robić inaczej? Tyle tylko że wiele osób woli lektora, niż gdy są napisy. No cóż, z analfabetyzmem wtórnym ciężko się walczy, a telewizji najmniej na tym zalerzy.
Jak chcesz to możesz na vhs. A jak nie chcesz, to kupujesz sobie tuner TV, bądź karte graficzną z VIVO lub tunerem (np Radeon All in wonder) i już możesz nagrywać w postaci cyfrowej. Ba nawet niektóre karty mają wbudowaną sprzętowo możliwość kodowania do mpg2, dzięki czemu od razu można to wypalić na płytkę DVD. A to wszystko można zrobić całkowicie legalnie. Ba i nawet jak by policja sprawdzała, to może naskoczyć, bo prawo pozwala na tworzenie kopi programów puszczanych w TV (na użytek własny).
A i kasety VHS wciąż istnieją. Zresztą obejżyć sobie Cowboy Bebopa i przekonaj się że później też będą istnieć smile_big.Jak by nie patrzeć to był całkiem niezły system zapisu obrazu i dzwięku. Jednak nie ma szans konkurować z technologią cyfrową, gdzie orginał może być odwzorowany w 100%, czyli nie ma znaczenia która to kopia jest.

Zabijanie się z tak błachego powodu źle wpływa na stosunki w rodzinie. Nie polecam tego stosować oczkod.

Offline

#11 2005-10-04 13:02:45

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wolf1 Rain

Piractwa tu nie zwalczamy, tylko staramy sie przestrzegac zasad panujacych na tym forum. A jedna z tych zasad jest nie podawanie linkow do serii zlicencjonowanych w Polsce.

Poza tym Wolf's Rain na C+ leci z napisami (jak zreszta wiekszosc anime na tym kanale).

Offline

#12 2005-10-04 16:06:31

Tarnum
Użytkownik
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Dołączył: 2005-07-28

Odp: Wolf1 Rain

Zlicencjonowane? Nie miałem pojęcia... Ale chyba jak mu dam wskazówkę żeby poszukał informacji o "reality laps" to mnie nikt nie zbanuje oczkod Przyznaję sie szczerze i bez bicia, że oglądałem ostatnio... I wcale nie na C+ jezor

Offline

#13 2005-10-04 17:53:31

Sir Mavins
Użytkownik
Dołączył: 2004-11-21

Odp: Wolf1 Rain

Alez oczywiscie, ze musi zarobic, to normalne.
Dlatego ciesze sie, ze jest jakas inicjatywa i wydaja Ghost na dvd, choc boli ze ten film ma 10 lat.
To dobrze, ze nie wyjezdzasz, bo raczej nie moglibysmy polemizowac.
A slyszales o APAP C+?
Ratuje zycie nie jednemu.
Wiec ma wplyw na zywe organizmy.
Co do tego kanalu, to wcale nie jest najlepszy.
Ja tez nie mam.
Z tego co piszesz wynika,z e spieprzyli serial?
Błedy w tłumaczeniu?
To nie do pomyslenia!!!
A tego z ta policja to nie wiedzialem.
Myslalem, ze tylko jak kupie, to moge zrobic kopie.
Z ta karta to masz racje, ale nie wiem czy odleglosc wtyczki kalowej od pc nie bedzie maial wplywu na jakosc, nawet cyfrowa?
Z tymi vhs to byla lekka ironia.
Ogladajac niektore anime mozna miec chec sie zabic, ale bede mial na uwadze twoja przestroge.
Nara

Offline

#14 2005-10-04 20:10:49

Ashitaka
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-07

Odp: Wolf1 Rain

Wiem o co chodzi - ale co to za odpowiedz 'nie pytaj o link do tej serii' - chłopak, nie mam możliwości obejżenia jej w TV zresztą jak większość (chociaż ja posiadam C+), nie lepiej poprostu było napisać 'poszukaj na dc++' albo cos w tym stylu? a nie od razu zakladac zeby gość odpuścił ściąganie, i obejżał to w C+ lub zakupił płytke z serią- to mnie zdenerwowało gdyż większość z nas ogląda pirackie anime, i jeśli jeden fan odzywa sie w ten sposób do drugiego - to jest to dla mnie śmieszne, bo pewnie sam ogladał chociaż jedną zalicencjonowaną w polsce serie na kompie (piracką) smile
to też jest tylko moje zdanie

Offline

#15 2005-10-04 20:26:26

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wolf1 Rain

Przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi, a może, może zrozumiesz o co chodzi.

Offline

#16 2005-10-04 20:42:29

Ashitaka
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-07

Odp: Wolf1 Rain

przeczytałem i albo nie rozumie, albo wogóle nie wiem o co chodzi albo Ty coś źle rozumiesz smile

Offline

#17 2005-10-04 22:52:02

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wolf1 Rain

Nie to ty cos nie rozumiesz. Napisze ci to prosto i wyraznie.

NA TYM FORUM JEST ZAKAZ PODAWANIA LINKOW DO SERII/FILMOW ZLICENCJONOWANYCH W POLSCE. WIEC PYTANIE O LINKI DO TAKOWYCH JEST BEZCELOWE.

Poza tym jak chcesz cos znalezc jakies anime to powinienes zaczac od Najwiekszego Zbioru Anime i Innych Rzeczy.

Offline

#18 2005-10-04 23:05:54

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: Wolf1 Rain

hehe celna odpowiedz z tym zbiorem smile_big


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#19 2005-10-04 23:37:45

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wolf1 Rain

Dziękuje za wyręczenie mnie. Tak się zastanawiałem jak by to ująć by nawet do takiego przypadku trafić. Mam nadzieje że tobie się to udało oczkod.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024