#41 2005-09-02 18:19:50

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

No to wróćmy do meritum sprawy i poradźmy byś ponownie przeczytał ten temat i się dowiedział czemu nikt nie powinien ci dawać linków do tego anime. Licencja się skończy, to będzie inna sprawa, a do tego czasu to jest temat tabu jezor.

Offline

#42 2005-09-02 18:43:43

harnas02
Użytkownik
Skąd: Puławy
Dołączył: 2005-04-23

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

Adnim i MODY podobno nie ponoszą odpowiedzialności za treść forum. Więc to chyba nie problem? A cały temat próbowałęm przeczytać, ale ta kłótnia mnie znudziła.NO to przynajmniej wyślijcie mi torrenta na
harnas02@o2.pl
smile_big nikt nie bedzie pokrzywdzony a mi pomożecie smile_big

Offline

#43 2005-09-02 19:26:30

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

Nie ponosimy odpowiedzialności, co nie zmienia faktu że staramy się dopilnować by treści tu zawarte były zgodne z netykietą. A że na dodatek fani powinni wspierać nasz rodzimy rynek, a nie go okradać, to staram się by byli o tym świadomi. Ale widze że niektórzy w ogóle nie rozumieją o co w tym chodzi. Tak bardzo ci zależy na tej serii? To oglądaj AXN. Nie śpieszy ci się? To poczekaj aż licencja wygaśnie i dystrybucja zostanie wznowiona.

Offline

#44 2005-09-02 19:34:16

harnas02
Użytkownik
Skąd: Puławy
Dołączył: 2005-04-23

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

Po 1 nie oglądam TV wole kompa. Po 2 nie obchodzi mnie polski rynek anim, i nie zamierzam go wspierać.Po za tym nie mam kasy.Załorzyłem se neta po to, że by ściągać wszytko z neta.Polski rynek anime i tak jest bezcelowy, przecierz każdy se może zassać anime z neta.

Offline

#45 2005-09-02 19:46:58

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

Po 1 nie jesteśmy twoimi sługami by robić coś za siebie. Jak chcesz kraść to rób to sam.
Po 2 jeśli cię nie stać na anime to go nie oglądaj. Mnie np nie stać na ASG więc nie gram. A przecież mógłbym zrobić skok na sklep ze sprzętem i sobie wziąść jakieś elektryki za 1500 zł i tysiące kulek i bym mógł sobie poszaleć no nie? Pójdź do pracy a może będzie cię stać na twoje hobby. No i wtedy na pewno byś cenił to co masz.
Po 3 to że masz internet świadczy o tym, że masz narzędzie. Fakt że np masz samochód nie oznacza że możesz jeździć za darmo. W końcu i za paliwo trzeba zapłacić, no nie?

Tak więc jak już masz gadać takie głupoty, to może lepiej jest zamilknąć na wieki.

BTW O bana nie masz się co martwić, dopóki nie będziesz naruszał zasad netykiety. Teraz skrytykowałem twoje poglądy i nieuczciwym by było pozbawić cię możliwości ustosunkowania się do tego. Nie mniej nie jesteś pierwszym ignorantem, który nie wie na jakim świecie żyje i nie wie jakie panują zasady. A szkoda, bo ignorancja jest jedną z najgorszych rzeczy, jakie trawią nasz gatunek.

Offline

#46 2005-09-02 23:55:39

harnas02
Użytkownik
Skąd: Puławy
Dołączył: 2005-04-23

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

Gadasz jak muj były zastępowy z ZAWISZY.............Po zatym nie mówie że ktoś tu jest moim sługą.Poprostu prosiłem o pomoc.

Rzeczpospolita Piracka rullez jezor

Offline

#47 2005-09-03 00:10:26

kalamir
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-10-29

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

Yang... nie za ostro ?oczywiście dobrze gadasz i w ogóle... ale ciężko mi uwierzyć że sam nie masz filmów na divixie albo anime sciągnietych z netu ? Pozatym nie wierze ze sciąganie anime (nawet tych nie licencjonowanych w polsce) jest w 100% legalne bo przecież tez okradasz zółtych... też mi ktoś powiedział kiedyś że jak jestem takim otaku równie dobrze moge kupić oryginał z japonii albo z u.s.a ....jak by nie było każdy biolog powie że anime nie jest niezbędne do zycia więc nie musisz o nie walczyć jak topielec o łyk powietrza...

a to że koleś ma neta i z niego korzysta,,, ja bym sie przypieprzył do stron takich z których można sciągać to anime

oczywiście to nie zmienia faktu ze nikt nie musi mu podawać linka itd.
......taki tępy temat a odwiecznie są o niego kłutnie no....

Offline

#48 2005-09-03 00:27:45

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

Jak by było łagodniej to by nie dotarło. Wiadomo że przy obecnych zarobkach i obecnych cenach płyt DVD z anime, to człowiek by znał każdą klatkę na pamięć, bo by mógł policzyć tytuły na palcach jednej ręki. Jednak jeśli już kogoś stać, to niech kupi sobie płytkę z ulubioną serią i niech się cieszy posiadaniem orginała. Jeżeli posiadanie orginalnej płyty stanie się modne, to pewnie będzie tak jak z ciuchami. Jakoś ludzi nie powinno być stać na chodzenie w samych adidasach czy nike, jednak jak komuś bardzo zależy to i wyskrobie tych pare złociszy i się pokaże na mieście. A jak ludzie będą myśleć, że posiadanie pirata jest jak najbardziej w porządku i już nie muszą mieć orginałki, to ja przepraszam, jakie szanse są na utrzymanie się na naszym rynku jakiejś firmy wydającej anime? A na dodatek powstało Anime-Gate, które już te płytki daje po przystępnych cenach. Tak więc ja bym już chciał sobie kupować płytki po 20 zł i oglądać ulubione anime wprost z DVD. A jak by rynek był dość duży i prężny to pewnie i tłumaczenia by były porządne i sporo tytułów do wyboru. Zresztą pamiętacie jak to było z mangami? Najpierw JPf z paroma tytułami i walka o przetrwanie. A teraz to kilka wydawnictw (już pogubiłem się ile tego jest, ale będzie z 6), które wydaje po kilka tytułów. A nie dość że sporo jest tych pozycji to jeszcze po przystępnych cenach i porządnie wydane (na początku było z tym różnie). Więc czemu by i z anime nie miało się tak stać? Ja tego bym pragnął, a pewnie każdy szanujący się fan by również taką sytuacją nie pogardził.

Offline

#49 2005-09-03 01:41:20

Supprzem
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

No z tą mangą po przystępnych cenach to nie przesadzaj. Większość z nich kosztuje po kilkanaście złotych od ok. 13 do ok. 20. Fakt jest faktem przyjęło się to w naszym kraju teraz moze przyjdzie kolej na anime. To też nie do końca jest pewne. Mangi i innych książek dużo osób nie lubi czytać z ekranów komputerów a szkoda im drukować ich. Teraz tylko trzymajmy kciuki;)


mod-vs-spam.gif

Offline

#50 2005-09-03 08:50:53

kalamir
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-10-29

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

20 zeta za mange to jeszcze wydatek który nie zabije... fajne mangi kosztują 13 zeta (Dragon ball ):P no te słabsze są droższe o 4 zeta smile_big ...ale zobacz jak to wyada w porównaniu z amerykańskimi komiksami ...np star wars - clone wars gdzie za 20 stronek (10 karteczek) w kolorze i bez fabuły płacisz 5 zeta...

Offline

#51 2005-09-03 09:31:09

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

W polsce tez mozna kupic takie komiksy jak powiedziales z ameryki.
I jest ich full na naszym rynku.

Offline

#52 2005-09-03 10:12:36

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Samurai 7, gdzie znajdę?

No tak, nie sa wcale tanie jak barszcz. Ale są promocje i ja np sobie kupiłem trochę mang po 5 zł sztuka. Na dodatek są rabaty przy większych zakupach. Tak więc teraz mam pełną półke mang i jeśli ankieta JPF pójdzie po mojej myśli to i druga półka się zapełni. A fajnie by było, jak by trzecia półka się zapełniła orginalnymi DVD. Tak więc pomimo że hobby to nie jest tanie, jednak jest coraz bardziej dostępne.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024