#21 2016-06-21 11:10:51

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

senami napisał:

Jak ktoś ma kilka kont pocztowych, to nie musi mieć otwartych kilku zakładek w przeglądarce, tylko wszystko ma w jednej apce i w dodatku nie trzeba wpisywać hasła - od razu po uruchomieniu synchronizuje maile (chyba że ktoś ustawi sobie inaczej).

Mam to samo na gmailu w przeglądarce. Hasła nie wpisuję, a maile odbieram tam z różnych kont pocztowych, choć chyba jest jakiś limit.

Offline

#22 2016-06-21 12:17:33

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

Nala_Alan napisał:
qwig napisał:

Ludzie tez tak na google readera mowili i ich google wyruchalo az kukle zaswedzialy.

Roundcube jest opensource i każdy może sobie go gdziekolwiek chce postawić.

Jesli mieszkasz u i na koszt rodzicow, to Twoj czas jest za darmo i rzeczywiscie mozesz gdziekolwiek postawic za darmo.

Ostatnio edytowany przez qwig (2016-06-21 12:18:02)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#23 2016-06-21 14:04:04

Nala_Alan
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-03

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

Zakładanie konta na jakimś serwisie również pochłania czas. A gdziekolwiek, miałem na myśli dowolny serwer www.

Offline

#24 2016-06-21 16:17:13

marc99
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-19

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

Nesbro napisał:
senami napisał:
Nala_Alan napisał:

Raczej na odwrót, po co komu jakieś apki do tego jak można w przeglądarce, i jest na przykład świetny Roundcube.

Jak ktoś ma kilka kont pocztowych, to nie musi mieć otwartych kilku zakładek w przeglądarce, tylko wszystko ma w jednej apce i w dodatku nie trzeba wpisywać hasła - od razu po uruchomieniu synchronizuje maile (chyba że ktoś ustawi sobie inaczej).

Zaktualizuj sobie wiedzę, gdyż jest to możliwe w przeglądarce, a oferuje to na przykład outlook.

Osobna aplikacja na komputer jest beznadziejna z tego względu, że nie synchronizuje się z aplikacją mobilną i wersją na przeglądarkę, gdy logujemy się na innym komputerze.

W aplikacji na komputer wystarczy w konfiguracji wygrać protokół IMAP i wszystko się synchronizuje. Dokładnie tak jak to jest z aplikacją mobilną i na przeglądarce.

Ostatnio edytowany przez marc99 (2016-06-21 16:17:57)

Offline

#25 2016-06-21 16:24:20

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

Nala_Alan napisał:

Zakładanie konta na jakimś serwisie również pochłania czas. A gdziekolwiek, miałem na myśli dowolny serwer www.

https://www.cvedetails.com/vulnerabilit … dcube.html
Nie pamietam, zeby gmail czy inny hotmail mial liste cve, o ktorych latanie to enduser mialby sie martwic.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#26 2016-06-21 17:13:41

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

Nesbro napisał:
senami napisał:
Nala_Alan napisał:

Raczej na odwrót, po co komu jakieś apki do tego jak można w przeglądarce, i jest na przykład świetny Roundcube.

Jak ktoś ma kilka kont pocztowych, to nie musi mieć otwartych kilku zakładek w przeglądarce, tylko wszystko ma w jednej apce i w dodatku nie trzeba wpisywać hasła - od razu po uruchomieniu synchronizuje maile (chyba że ktoś ustawi sobie inaczej).

Zaktualizuj sobie wiedzę, gdyż jest to możliwe w przeglądarce, a oferuje to na przykład outlook.

Osobna aplikacja na komputer jest beznadziejna z tego względu, że nie synchronizuje się z aplikacją mobilną i wersją na przeglądarkę, gdy logujemy się na innym komputerze.

SoheiMajin napisał:
senami napisał:

Jak ktoś ma kilka kont pocztowych, to nie musi mieć otwartych kilku zakładek w przeglądarce, tylko wszystko ma w jednej apce i w dodatku nie trzeba wpisywać hasła - od razu po uruchomieniu synchronizuje maile (chyba że ktoś ustawi sobie inaczej).

Mam to samo na gmailu w przeglądarce. Hasła nie wpisuję, a maile odbieram tam z różnych kont pocztowych, choć chyba jest jakiś limit.

A o manipulacji ciasteczkami słyszeli? Jak nie chcecie kont pozwiązywać i mieć wspomnianego przez Soheia limitu, polecam firefoksa z multifoksem. Używam 6 kont gmaila nieraz jednocześnie jezor


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#27 2016-06-21 17:47:54

Nala_Alan
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-03

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

qwig napisał:

Nie pamietam, zeby gmail czy inny hotmail mial liste cve, o ktorych latanie to enduser mialby sie martwic.

Mają za to wycieki baz danych.

Offline

#28 2016-06-21 18:47:43

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

qwig napisał:

>2016
>uzywac interfejsow webowych do poczty

W sumie tak bezpieczniej.

O ile sam w pracy jestem właściwie skazany na Outlooka to prywatne mejle odbieram przez przeglądarkę. Dwa konta, przy czym mejle z pierwszego (o2) są automatycznie przenoszone na ten drugi (gmail).

Offline

#29 2016-06-21 19:58:38

baca130
Użytkownik
Skąd: Chojnice
Dołączył: 2015-04-15

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

Od ośmiu lat mam konto na wp.pl ale tam jest straszny filtr anty-spamowy więc mam jakieś 30 nowego spamu dziennie  w odebranych, Gmail ładnie przesiewa mi je i zostaje to co powinno:D

Offline

#30 2016-06-21 22:11:17

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

Animazon napisał:
qwig napisał:

>2016
>uzywac interfejsow webowych do poczty

W sumie tak bezpieczniej.

O ile sam w pracy jestem właściwie skazany na Outlooka to prywatne mejle odbieram przez przeglądarkę. Dwa konta, przy czym mejle z pierwszego (o2) są automatycznie przenoszone na ten drugi (gmail).

Przegladarki sa o wiele bardziej niebezpieczne niz klienty e-mail.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#31 2016-06-22 01:00:46

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Jaką pocztę możesz polecić?

Po zainstalowaniu kilku wtyczek w Thuderbirdzie da się go już jakoś używać. Dzięki za pomoc, przynajmniej nie muszę poczty zmieniać.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024