#401 2009-02-07 00:14:31

Nuna
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Noooo niewątpliwie to będzie baaardzo ciekawe epicentrum walki ;p Zaczęłam czekać z tygodnia na tydzień na nowe chapy;p I pewnie skończy się to wraz z końcem walki Naruto i Paina...

Offline

#402 2009-02-07 04:00:03

Hitsuga
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-02

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Przyjdzie Sasuke, naklepie Paina, naklepie Naruto i skonczy sie manga ;]

Offline

#403 2009-02-13 08:17:47

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Nuna napisał:

Noooo niewątpliwie to będzie baaardzo ciekawe epicentrum walki ;p Zaczęłam czekać z tygodnia na tydzień na nowe chapy;p I pewnie skończy się to wraz z końcem walki Naruto i Paina...

Naruto zawsze po wzlotach zalicza upadki.. Skoro teraz wznosi się na wyżyny to, tak jak mówisz, po walce Naruciaka i Paina spadnie w przepaść gwizdze Ale z drugiej strony to dobrze, bo jakby były same takie "fajne" chaptery to już nie były by takie fajne tylko po prostu zwykłe i wymagałoby się czegoś jeszcze lepszego baka
Pewnie ktoś się teraz wtrąci do walki na czas jak żabki przygotowują to Genjutsu (or whatever) chyba, że Narutas jeszcze coś skmini ciekawego.

Ostatnio edytowany przez gorczaker (2009-02-13 08:19:20)

Offline

#404 2009-02-13 15:40:58

Atabis
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

To mnie najbardziej zawsze bawi w shonenach...

Pokaż spoiler
Pain urządza sobie teraz pogawędkę o powodach swoich działań ze swoją "zwierzyną"... Rozumiem że to jedno z praw tej mangi (przed śmiercią postać nie może mieć ukrytych przed czytelnikami ambicji), ale czemu muszą akurat teraz rozmawiać, na środku terytorium wroga, dając czas na odnalezienie oryginalnego ciała i narażając się nawet na kontratak ze strony pozornie pokonanego Naruto... Nie żebym narzekał, ale bije brakiem logiki dla mnie... No cóż chapterek dosyć fajny, choć mogli sobie darować pogaduchy o wiadomym (Shika-Ino skład), konkretyzując to w postaci kilku paneli, petryfikacja całkiem sprytna jak na Naruto, zaskoczył mnie pozytywnie... szkoda żabki, ale widać że Pain to nie idiota i nie nabiera się na to samo 2 razy...
Zauważyliście, że wszyscy sensei'e Naruto mają przesrane z góry w tej mandze? Iruka tylko jakiś szczęśliwiec ;p Liczę że będzie niedługo kontrolowana lisia zadyma lub jakieś ciekawe szczegóły dotyczące Nagato (przedśmiertne retrospekcje xD)

Offline

#405 2009-02-13 16:05:01

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Iruka to taki słaby szczęściarz jezor. Zawsze udaje mu się ujść cało. Ciekaw jestem czy możliwa byłaby fuzja mocy Kyuubi i chakry natury. Albo może będzie kontrolować Kyuubiego za pomocą chakry natury i w ten sposób nie będzie wpadał w furię. Ahh, raczej mało możliwe, bo wtedy to już byłby przesadny powerup jezor

Offline

#406 2009-02-27 11:20:27

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

No prawie się popłakałem przy nowym czapterze.:D Od 10. strony, jak Hinata zaczyna przemawiać... no nie, teraz mogę powiedzieć, że ta chora manga naprawdę mi się podoba. xD

Offline

#407 2009-02-27 11:32:36

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

To by tłumaczyło, czemu w tych fillerach mamy teraz Hinatę. oczkod
Co tu dużo pisać Pain ją zmiażdżył, potem dobił mieczem i tyle z tego wątku love story...

Offline

#408 2009-02-27 11:41:22

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Tak, tylko że nie pokazali jej ciała, a to tak trochę do dupy xD Kakashiego zwłoki pokazali chociaż...

6 ogonów się pojawiło... ciekawe.


wladza1.png

Offline

#409 2009-02-27 11:48:50

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Przecież Hinata nie może zginąć od razu po takim wyznaniu, o losie!
Naruciak z sześcioma ogonami wygląda zacnie, o wiele lepie niż z tymi czterema;)

Offline

#410 2009-02-27 11:53:21

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Dlatego że nie pokazali jej ciała, to póki trupa nie zobaczę, nie uwierzę, że zginęła xD Bo to by było głupie zakończenie nieodwzajemnionej przez lata miłości xD


wladza1.png

Offline

#411 2009-02-27 11:53:56

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Tak wkręcacie, że ja chyba też zaczne to czytać ^.^ a wiecie może, który rodział odpowiada aktualnym odcinkom? (nie licząc filerów)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#412 2009-02-27 11:59:22

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Bodzio, i trup może nie wystarczyć, jeszcze Kakashi nagle wstanie. xD Nic nie wiadomo, dopóki oficjalnie nie powiedzą, że komuś się zmarło.:P

Offline

#413 2009-02-27 12:10:40

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Gdzieś tak około 340 rozdziału KieR.

Akurat Kakashi robił pogaduchy z martwym papciem. Jest na granicy życia i śmierci, niby widzi światło w tunelu, ale i tak przeżyje.
A jeśli Hinata nie umarła, to może wbił jej szybko kilka tych gwoździ z chakrą i będzie nowa marionetka. oczkod

Offline

#414 2009-02-27 13:34:04

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

lol. co wy wygadujecie że nie wiadomo czy Kakas i Hinata zginęli...
Tak samo wszyscy gadali jak Pain zabił Kakasza, że jakoś przezyje itp. A okazało się że nie żyje na 100% gdy wrócił naruto i sam to stwierdził.
A co do Hinaty to też nie żyje, a można to wywnioskować po tym że gdy Pain ją powalił i zamierzał zadać jej ostateczny cios, to spojżał prosto w oczy naruto takim wzrokiem jakby chciał aby Naruto go nienawidził, po czym, po czym naruto na następnej stronie jest tak zszokowany że uwalnia Kyuubiegi, a wątpię aby uwolnił go gdyby nie widział jej śmierci. Zresztą sam Pain powiedział że musi pożnać ból tracąc tych których kocha i którrzy go kochają i sam powiedział że ją zabił, więc proszę nie gadajcie że żyją jak już na !00% nie żyją, zresztą tak samo jak te 2 żaby.

A jedyna opcja aby ożyli to taka że ktoś jakimś cudem umiałby zastosować technikę tej gościary z wioski piasku co ożywiła Garę, lub jakąś podobną. Według mnie to jedyną taką postacią może być Tsunade (pewnie ma jakąś taką technikę ża cenę własnego życia) i może jej użyje, a może się mylę ci co zginęli pozostaną martwi.

BTW. Może dzięki śmiercią tych osób Naruto w kończy zacznie powoli pojmować co powinien zrobić aby zapanował na świecie pokój tak jak mu to jest pisane.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#415 2009-02-27 13:58:35

raziel4ever
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-05

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

mi tez sie wydaje ze Tsunade poswieci sie i wskrzesi kilka oso kosztem wlasnego zycia, wkoncu wszyscy z jej otoczenia odeszli. Poza tym Naruto musi zostac Hokage. Narutowi pewnie pomoze koles z osmioma ogonami tak aby opanowal lisa smile bo to tylko 6 ogonow a jemu udalo sie 8 smile

Offline

#416 2009-02-27 14:03:45

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Wrzućcie to do worda, albo skorzystajcie z firefoxa, błagam xD Bo takie bez ładu i składu.

My tu sobie gdybamy. Nigdy nie może być niczego pewnym. Poza tym tamtą technikę umiała wykonać tylko ona.

I tak mi się nie chce wierzyć na razie, że Kishimoto w ten sposób zakończyłby wątek Hinaty xD Chyba że planuje też wybić drużynę Gaia, Kureani... do cna xD

Ostatnio edytowany przez bodzio (2009-02-27 14:04:29)


wladza1.png

Offline

#417 2009-02-27 14:13:18

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

bodzio napisał:

Wrzućcie to do worda, albo skorzystajcie z firefoxa, błagam xD Bo takie bez ładu i składu.

My tu sobie gdybamy. Nigdy nie może być niczego pewnym. Poza tym tamtą technikę umiała wykonać tylko ona.

I tak mi się nie chce wierzyć na razie, że Kishimoto w ten sposób zakończyłby wątek Hinaty xD Chyba że planuje też wybić drużynę Gaia, Kureani... do cna xD

Nie będe poprawiał składni tamtego postu bo mi się nie chce jezor

Może i nie można być pewnym, ale niektórzy z was na siłę próbują wymusić rację czegoś co już było potwierdzone, tak jak zresztą i ty. (jak byś nie wiedział o co chodi, to chodzi o śmierć Kakasa.)
Zresztą z Hinatą jest tak samo, bo też są już potwierdzenia że Pain ją zabił mimo że nie pokażali jeszcze jej ciała jak w przypadku Kakasa.

A co do ostatniej rzeczy, to raczej nikogo już nie wybije z prostej przyczyny, nikt się do nich w tej chwili nie teraz nie zbliży gdy Naruto ma 6 ogonów, no chyba że Pain jakimś cudem pokona go w co nie wierzę, bo w tej chwili jedyny atak który mógłby poskutkować przeciwko Naruto to ten co zniszczył wioskę (zresztą nawet on mógłby nie poskutkować). Więc pozostaje tylko interwencja Yamato w odpowiedniej chwili i powstrzymanie Naruto (choć może to nie być takie łatwe jak w przypadku 4 ogonów).


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#418 2009-02-27 16:19:26

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jubei napisał:

Nie będe poprawiał składni tamtego postu bo mi się nie chce
Może i nie można być pewnym, ale niektórzy z was na siłę próbują wymusić rację czegoś co już było potwierdzone, tak jak zresztą i ty. (jak byś nie wiedział o co chodi, to chodzi o śmierć Kakasa.)

Powyższy cytat jest przykładem analfabetyzmu wtórnego, olewania zasad pisowni i interpunkcji polskiej. Stanowi dążność do marginalizacji zasad, jakie bądź co bądź nas obowiązują.

Nic nie rozumiem z twojej wypowiedzi. Kakashi nie żyje, co potwierdziła rozmowa Naruto z Tsunade. A o Hinacie gdybamy sobie, bo nie było widać jej ciała. Równie dobrze Naruto mógł sądzić, ze Pain ją zabił. Idąc dalej tą drogą, nie wiem co Naruto mógłby zobaczyć z pozycji leżącej, podczas gdy od uderzenia Paina przed Naruto ukazała się warstwa ziemi, a że nie ma rentgenu w  oczach... wszystko pozostaje w kwestii domysłu. Jak mówiłem, poczekamy, aż oficjalnie będzie wiadomo czy jest ona martwa. I tyle. A teraz możemy tylko snuć domysły.


wladza1.png

Offline

#419 2009-02-27 18:03:04

Dragmaru
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-04-13

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Najprawdopodobniej Hinata jest jednak martwa. Pain chciał przede wszystkim zadać Naruto ból, podobny do tego który sam doświadczył. Do tego scena była podobna do tej, którą przeżył Pain - śmierć ważnej dla niego osoby, na jego oczach, więc tym bardziej chciał, by Naruto doznał tego samego. A zasłonięcie ciała Hinaty, to tylko swego rodzaju cenzura dla czytelnika. Natomiast uwolnienie mocy Kyuubiego to skutek uboczny, którego Pain prawdopodobnie nie przewidział i o który mu nie chodziło.

Ostatnio edytowany przez Dragmaru (2009-02-27 18:03:32)

Offline

#420 2009-02-27 18:41:12

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Jubei napisał:

więc proszę nie gadajcie że żyją jak już na !00% nie żyją, zresztą tak samo jak te 2 żaby.

Na 101%(nawet) to ja pójdę zapalić;) (nawet tej cyfry poprawnie napisać nie mogłeś?)
A skąd ty możesz to wszystko wiedzieć? Nikt pewności nie ma, autor mangę zrobi, dowiemy się wszystkiego.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024