#381 2009-01-16 16:19:55

belghart
Użytkownik
Skąd: TG
Dołączył: 2006-12-24

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Chapter fajny Manga utrzymuje całkiem przyzwoity poziom smile

Pokaż spoiler
hmmmm co do tego level up'a to nie można zapominać ze Naruto jest synem 4 który niewątpliwie był kontenerem chakry ... jezor a dodatkowo tatuś zostawił mu pamiątkę w postaci liska ^^ więc porównując Jiraje do Naruta trzeba uwzględnić to że nie zaczynali z tego samego poziomu ^^
akcja z raseganami fajna ^^ no i żabie kata też daje rade ^^

Teraz zostaje nam czekać na kolejny chapek ..

Offline

#382 2009-01-16 16:41:42

lukaszplpl123
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-06

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Dragmaru napisał:

To czysta kalka z Dragon Balla, którym zresztą autor był zafascynowany i na którym się wzorował. Dowodzi to tylko tego, że pomysł Toriyamy jest wiecznie żywy i sprzedaje się nadal po tych 15 latach, tylko w zmienionej formie.

Dokładnie identycznie wrażenie miałem czytając go smile

A co do chapa to hmmm:D no wiadomo ;D marzyłem o takim jezor wreszcie naruto pokazuję klasę xD a akcja z rasenganami wymiata;D w ogóle chapter chyba najlepszy jaki na razie czytałem smile i z chęcią mogę powiedzieć że nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału smile_big

Offline

#383 2009-01-16 18:42:32

Arst
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-05-22

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

ja się nie mogę doczekać, aż umieszczą to w anime, choć N. nie oglądam już od dawna, to na tą scenę się skuszę jezor


Zniszczmy świat, aby stworzyć go na nowo.

Offline

#384 2009-01-16 19:07:03

KenneX
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2008-02-28

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Może ktoś zna się na japońskim?

Podczas walki Jirayi z Painem, hermit użył wielkiego rasengana:
螺旋丸 (Rasengan) - Spiral Circle
超 (Chō) - Ultra, Giant
大玉螺旋丸 (Chou Oodama Rasengan) - Super Big Ball Spiral Circle

Jednak w najnowszym rawku mamy:
仙法大玉螺旋丸
Hiragana obok kanji sugeruje wymowę senhō, Google tłumaczy to jako "sacral law".
Mógłby ktoś wyjaśnić, dlaczego h zamienia się w ch (chō, hō) oraz skąd SleepyFans wzięło "Sage Tech" w angielskim przekładzie?

Offline

#385 2009-01-23 16:31:12

lukaszplpl123
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-06

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Właśnie po nowym chapie^^
Walka doprawdy epicka ;] nigdy bym nie spodziewał się tak dobrej walki ze strony Naruto ;] a Rasenshuriken i jego atak to kosmos tak samo jak i użycie dwóch rasenganów na raz:D chapter wprost świetny ale widać powoli że chaptery o wspaniałych atakach Naruto się kończą ;] zobaczymy co pokaże Pain i jak to się skończy smile_big

Offline

#386 2009-01-23 17:52:33

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Sage mode już był, ale nie zapominajmy, że jeszcze ma lisa w sobie. Może go opanował na tyle, żeby nie tracić nad sobą kontrolę, tak jak to ten czarny raper zrobił.

Offline

#387 2009-01-23 18:01:37

Tommy
Użytkownik
Skąd: Rydułtowy
Dołączył: 2007-03-14

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Psychopata napisał:

Sage mode już był, ale nie zapominajmy, że jeszcze ma lisa w sobie. Może go opanował na tyle, żeby nie tracić nad sobą kontrolę, tak jak to ten czarny raper zrobił.

Coś mi się nie wydaje. Choć kto wie co tam autorowi siedzi jeszcze w głowie. Sądzę, że to raczej zakończy się na zerwaniu połączenia z tymi ciałami. A następnie przygotowanie do odwetu.


tmpdk.png

Offline

#388 2009-01-23 18:29:47

raziel4ever
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-05

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Sage sie wylaczyl ale to nie znaczy ze naruto nie moze jeszcze z niego skorzystac.
Jest kilka mozliwosci zakonczenia
1. zerwanie wiezi z cialami i ucieczka paina( pamietajmy ze uzyl techniki ktora go bardzo wyczerpala)
2 naruto skorzysta z lisa i to wiecej niz 4 ogonow
3. sasuke przybedzie i zobaczy co stalo sie z konoha i pomoze naruto ( nie zapomnijmy jak zareagowal w walce z osioogoniastym kiedy zycie jego przyjaciol bylo zagrozone ) a co dopiero jak zobaczy co sie stalo z konoha. Zreszta sasuke nie chcial niszczyc konohy tylko zabic starszyzne
4. Najbardziej prawdopodone jest to ze ANBU i Danzu pomoga Naruto . No bo on nie chcial zeby naruto walczyl z painem tez , ale skoro juz pojawil naruto to pewnie pomoga mu , bo jak sam powiedzial nie moze  ogonow wpasc w rece paina.
5. Mozliwe ze inne wioski (np piasek ) przybeda , wkoncu to jest sprawa wszystki zeby tego szalenca zalatwic

Jedna ja stawiam na 3 lub 4 z przewaga 4 smile

Offline

#389 2009-01-23 18:55:10

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

raziel4ever napisał:

Sage sie wylaczyl ale to nie znaczy ze naruto nie moze jeszcze z niego skorzystac.
Jest kilka mozliwosci zakonczenia
1. zerwanie wiezi z cialami i ucieczka paina( pamietajmy ze uzyl techniki ktora go bardzo wyczerpala)
2 naruto skorzysta z lisa i to wiecej niz 4 ogonow
3. sasuke przybedzie i zobaczy co stalo sie z konoha i pomoze naruto ( nie zapomnijmy jak zareagowal w walce z osioogoniastym kiedy zycie jego przyjaciol bylo zagrozone ) a co dopiero jak zobaczy co sie stalo z konoha. Zreszta sasuke nie chcial niszczyc konohy tylko zabic starszyzne
4. Najbardziej prawdopodone jest to ze ANBU i Danzu pomoga Naruto . No bo on nie chcial zeby naruto walczyl z painem tez , ale skoro juz pojawil naruto to pewnie pomoga mu , bo jak sam powiedzial nie moze  ogonow wpasc w rece paina.
5. Mozliwe ze inne wioski (np piasek ) przybeda , wkoncu to jest sprawa wszystki zeby tego szalenca zalatwic

Jedna ja stawiam na 3 lub 4 z przewaga 4 smile

Wg mnie możliwości 1-5 nie spełnią się,
btw. Sasuke ma konohe w dupie xD więc 3 odpada jako pierwsza

Offline

#390 2009-01-23 22:35:25

zbik
Użytkownik
Skąd: Milanówek
Dołączył: 2007-02-16

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

zapomnieliście o jednej opcji ;]
-są jeszcze Karui, Samui, Omoi, wysłani przez Raikage  (ale chyba az tak szybcy to nie są zeby wpasć w trakcie tej walki ;] )

- inna opcja to że Zetsu bądź Madara sie zjawią, i poinformują Paina ze KillerBee zwiał, a w związku z tym Naruto narazie jest nie potrzebny bo nie moga wyssac z niego lisa póki nie bedą mieli 8-ogoniastego ;]


FluxBB bbcode test

Offline

#391 2009-01-24 01:28:43

Atabis
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

raziel4ever napisał:

Sage sie wylaczyl ale to nie znaczy ze naruto nie moze jeszcze z niego skorzystac.
Jest kilka mozliwosci zakonczenia
1. zerwanie wiezi z cialami i ucieczka paina( pamietajmy ze uzyl techniki ktora go bardzo wyczerpala)
2 naruto skorzysta z lisa i to wiecej niz 4 ogonow
3. sasuke przybedzie i zobaczy co stalo sie z konoha i pomoze naruto ( nie zapomnijmy jak zareagowal w walce z osioogoniastym kiedy zycie jego przyjaciol bylo zagrozone ) a co dopiero jak zobaczy co sie stalo z konoha. Zreszta sasuke nie chcial niszczyc konohy tylko zabic starszyzne
4. Najbardziej prawdopodone jest to ze ANBU i Danzu pomoga Naruto . No bo on nie chcial zeby naruto walczyl z painem tez , ale skoro juz pojawil naruto to pewnie pomoga mu , bo jak sam powiedzial nie moze  ogonow wpasc w rece paina.
5. Mozliwe ze inne wioski (np piasek ) przybeda , wkoncu to jest sprawa wszystki zeby tego szalenca zalatwic

Jedna ja stawiam na 3 lub 4 z przewaga 4 smile

1. Na ucieczkę raczej nie stawiam, co najwyżej po ubiciu wszystkich ciał, przed tym nie ma chyba powodu by Pein miał wiać.
2. Na 80% nie. To walka z kolesiem, który ubił mu mistrza, chcę się zemścić własnoręcznie bez "pomocy" lisa... Nie może sobie na to pozwolić, wciąż są blisko niego ludzie, których może zranić tą siłą... 20% to tylko taka ewentualność gdyby chciał pozyskać kontrolowaną chakre... ale to sądzę, nie będzie mu potrzebne oczkod
3. Przeczytaj jeszcze raz rozmowę Sasuke & Madary, powiedział że chcę ubić tylko starszyznę przed swoją ekipą, tak naprawdę chcę wymordować całą ludność Konohy...
4. On tam raczej nie będzie się mieszał niepotrzebnie i wychodził z cienia dopóki nie ubije Piątej i sam się nie mianuje na Hokage... To taki nasz spiskowiec-karierowicz xD
5. A skąd niby mieli by wiedzieć o ataku? To była inwazja z zaskoczenia, a potem duże boom... Poza tym z Piasku do Liścia jest kilka dni (drogi) skakania po drzewach ;p

Moim zdaniem to będzie kolejny pokaz efektów treningu naszego głównego bohatera, chyba coś ćwiczył zanim dowiedział się o ataku co nie? oczkod Taa pozyskiwanie tej kozackiej Sage chakry w biegu! xD Tylko pewnie na swój dziwny (tzw. patrzenie na lewo i prawo jednocześnie) sposób... Mam głupie wyobrażenie jak to będzie wyglądać: robi klona (lub kilka) wsiada mu na barana i kumuluje xD. To żart oczywiście i modlę się aby tak nie było smile_big

Cóż wątek z Zetsu (trochę to głupie ale no cóż) jest również możliwy...

Offline

#392 2009-01-24 03:29:48

lesjo7
Użytkownik
Skąd: Pawłowice Śląskie
Dołączył: 2007-05-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Proszę jak jesteście tak bardzo ciekawi co się stanie: http://www.mymanga.info/2009/01/naruto- … -info.html
To są dwa zdjęcia mangi pstryknięte aparatem z komórki w redakcji gdzie wydają Naruto. Raczej to nie są podruby. Zdjęcia są autentyczne
Widać, że Natuto znów będzie sagem i będzie buchać ogniem jezor i oczywiście gość specjalny się zjawi Uchiha Sasuke. Będzie biba

PS. Czytałem gdzieś wywiad z Kishimoto i nasz kochany autor zdradził że w przyszłości Killer Bee ma zaatakować Konohe. Podobno poznamy blirzej tych trzech kolesi co są w chapterze 417 od Reinkage.

Offline

#393 2009-01-24 10:28:18

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

A zapomnieliście o tym, że w wiosce konoha jest raper z 8 ogonowym stworkiem, czy tego nie zauważyliście? Ten pierwszy screen to jakiś śmiech na sali, widać, że to jest rysowane przez jakiegoś amatora, oczy i włosy Sasuke i ten nos Naruto ( w ogóle jego twarz ).

Offline

#394 2009-01-24 10:40:07

zbik
Użytkownik
Skąd: Milanówek
Dołączył: 2007-02-16

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

jasne ze to fake, pozatym tyo są spojlery odnosnie 431 chapa a my mamy juz 432 i dyskutujemy mozliwosciach 433 ;P

psychopata a gdzie jest powiedziane ze KillerBee jest  w wiosce konohy?  bo teraz to chyba twoja wyobraźnia zapracowała ;]


FluxBB bbcode test

Offline

#395 2009-01-24 17:55:34

lesjo7
Użytkownik
Skąd: Pawłowice Śląskie
Dołączył: 2007-05-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Te zdjęcia to żaden fake. Jiraiya też umiał puszczać kule ognia. Zobaczcie sobie 371 chapter, strona 16. A w pierwszym i drugim obrazku widać bardzo dobrze linie dzielącą dwie strony, co jest chyba dowodem że zdjęcia są autentyczne. Psychopata, jak dla mnie to natym obrazku Naruto i Sasuke mają normalne twarze i jeszcze jedno : GDZIE TY WIDZIAŁEŚ KillerBeego w wiosce?? Nie ćpaj już więcej, bo zjawy widzisz ;P

Offline

#396 2009-01-24 18:11:33

lukaszplpl123
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-06

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

to fake jak nic^^ zresztą ta kula ognia Paina to photoshop i tyle pewnie^^ ru widać identyczną kule i saska z płomieniem do tego^^ Naruto też jest dokładnie w tej samej pozycji^^

http://www.onemanga.com/Naruto/389/10/

Offline

#397 2009-01-24 19:25:54

lesjo7
Użytkownik
Skąd: Pawłowice Śląskie
Dołączył: 2007-05-17

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

o tego niezuważyłem. Przyznaje to fake.

Offline

#398 2009-01-30 17:09:27

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

Hmm, wraz z nowymi mocami Naruciakowi skoczyło IQ ojej Teraz przynajmniej myśli, co robi oczkod. Pozostało tylko opanowanie mocy Kyuubi i będzie niszczyć jezor. Wychodzi na to, że jest teraz najsilniejszy w wiosce, skoro cała wiocha sobie z Painem nie radziła, a on sam (noo... z pomocą żabek oczkod) walczy z Painem (póki co) jak równy z równym. Teraz tylko czekać do następnego tygodnia ;].

Offline

#399 2009-02-06 15:13:46

lukaszplpl123
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-06

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

No i stało się;] Naruto jak można się było spodziewać teraz dostaję baty i jest w trudnej sytuacji xD jak zwykle^^ Ciekawe co wymyśli teraz:D żaby a może Tsunade czy jeszcze coś innego^^ ale i tak teraz poziom mangi strasznie skoczył dzięki tej walce smile_big i znów tydzień czekać;p

Offline

#400 2009-02-06 18:19:05

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Naruto [Spoilers]

hinatka wkroczy do akcji ;p nary przejrzy na oczy ze jednak hinatka fajna laska i następne ova będzie Hentaii evil


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024