#21 2006-03-12 10:40:34

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Tsubasa Chronicle Movie już jest!!!

Przy anime może i tak, jakoś mi się nawet sprawdzać nie chce, bo jakoś ten tytuł mnie nie ciekawi.:)
BTW, nic się nie stało. Zawsze można się czegoś przydatnego dowiedzieć. A człowiek uczy się całe życie.:)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#22 2006-03-12 11:27:31

ImixVega
Użytkownik
Skąd: Brzeziny City ...::DreamLand::
Dołączył: 2005-08-11

Odp: Tsubasa Chronicle Movie już jest!!!

No To Prawda...Uczymy sie całe życie :-).. W sumie jakby była granica...zdobywania wiedzy doswiadczenia..to życie było by nudne i bezcelowe..

No Ja Bardzo lubie To anime...Jedyna wada tego anime to wyglad postaci.. Nie wiem ale coś te ich kreski sa strasznie wychudzone.. No na Filmie az tak tego strasznie nie widac jak na TV..

Dobrze ze jest tak wiele anime.. wszyscy moga sie gdzies odnaleźć...

Duzo Ludków uwielbia Rurouni Kenshin OVA...uważa ten film za jeden z najlepszych... Albo Elfen Lied czy Hellsinga... Ja te anime Obejrzałem a zeby jakos uwage do tego przywiazac to nie za bardzo... Wole Długa przygode..(ale bez przesady) troche miłosci..no i duzo duzo magii (ale nie Dragon Ball'owej[fuj])...

Dlatego uwielbiam
1.FullMetal Alchemist
2.Wolf's Rain
3.Blech (ale bleach ogladałem do zakonczenia 1wszego wątku czyli chyba epek 63, czekam na kolejne zakonczenie watku i ogladam dalej ;d)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024