#41 2015-06-20 14:35:36

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: Strona z hardsubami

Napisz coś więcej o stronie technicznej i własnym doświadczeniu w tworzeniu serwisów/aplikacji internetowych.

Offline

#42 2015-06-20 14:39:37

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Strona z hardsubami

pyransc napisał:

Napisz coś więcej o stronie technicznej i własnym doświadczeniu w tworzeniu serwisów/aplikacji internetowych.

Wcześniej napisał, że zleci to osobie trzeciej płacąc jej za to, więc nie musi się przejmować stroną techniczną i doświadczeniem?

Offline

#43 2015-06-20 14:48:58

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: Strona z hardsubami

Nesbro napisał:
pyransc napisał:

Napisz coś więcej o stronie technicznej i własnym doświadczeniu w tworzeniu serwisów/aplikacji internetowych.

Wcześniej napisał, że zleci to osobie trzeciej płacąc jej za to, więc nie musi się przejmować stroną techniczną i doświadczeniem?

W którym miejscu? Z tego co czytałem pisał że zlecił by wykonanie lepszej szukajki jeżeli wymagała by tego sytuacja. O zleceniu wykonania całej strony nic nie widziałem.

Nartu napisał:

Ale perzcież prawie od samego początku mówię, że byłby to format mkv i napisy wmuksowane xD A szata graficzna? Jaki problem jest zlecić komuś coś w miarę sensownego do 1000zł? Żaden smile Co było moim planem od początku. I nie koniecznie musi być to forum, gdyby na tyle było duże zainteresowanie, to po prostu zleciłbym wykonanie strony coś do 5-7tys myślę że by starczyło na coś sensownego.

ok nie było pytania

Ostatnio edytowany przez pyransc (2015-06-20 14:50:57)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024