#81 2009-07-14 12:05:36

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

True, true...
Ciężko tak bez OP jeden tydzień przetrwać, a co dopiero dwa xD

Offline

#82 2009-07-17 21:00:33

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Hummm... Cicho coś w tym wątku, tymbardziej, że Oda jak zwykle zaskoczył tym, że ojcem Ace'a jest King Gol D. Roger smile
Podobał mi się ten chapterek. Ukazane został same grube ryby. Schichibukai i 4 admirałów w jednym miejscu. Coś mroczno widzę los ekipy Lufacza płynącej w tym kierunku jezor. Whitebeard pewnie niedługo się pojawi i coś czuję, że nie tylko on i czymś nas znowu Oda zaskoczy ^^

Offline

#83 2009-07-17 21:05:26

raziel4ever
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-05

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Pewnie wpadnie tez cala ekipa z shanksem na czele i Enel tez sie zjawi smile bedzie goraco  smile,  na 100 % Sokole oko przegra z zorro lub tym co wlasnie dolaczyc do czarnobrodego. Ogolnie niezla akcja sie zapowiada:)

Ostatnio edytowany przez raziel4ever (2009-07-17 21:06:31)

Offline

#84 2009-07-17 21:07:49

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Enel to wątpię, że się pojawi. Sądzę, że Dragon może wpaść.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#85 2009-07-17 21:31:08

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

ze ace nie jest prawdziwym bratem lufiego to nie wiedziałem i sie z lekka zszokowałem ale teraz jestem ciekaw kim była mamusia kapelusika

co do załogi słomka to jestem ciekaw jak se spotkają


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#86 2009-07-24 13:04:09

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

OMFG, całą elita się pojawiła na czele z Whitebeardem ^.^ Jaaa, ja chcę więcej XD

Offline

#87 2009-07-24 13:09:32

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Pewnie w następnym chaperze albo za dwa, Luffy dopłynie na miejsce bitwy i zrobi tam jeszcze większą rozpierduchę^^ Już nie mogę się doczekać.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#88 2009-07-24 16:21:09

Luffy_19
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-01-10

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Będzie jak bedzie smile_big  ale szykuje się super cenzura ...

Edit mod: bez przeklinania proszę


There's Thin Line Between Being a Hero and Being a Memory...
If You're Reading This... You're Already Dead

Offline

#89 2009-07-24 17:33:47

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Kroko napisał:

Pewnie w następnym chaperze albo za dwa, Luffy dopłynie na miejsce bitwy i zrobi tam jeszcze większą rozpierduchę^^ Już nie mogę się doczekać.

A powiedz mi, co takiego Luffy może?
Jest tam chyba najsłabszy z wszystkich (no może oprócz kolesi ze swojego statku, z wyjątkiem Jimbeia, bo ten na 100% jest silniejszy od Gumiaka)

Ostatnio edytowany przez DARK_SAN (2009-07-24 17:33:56)

Offline

#90 2009-07-24 18:50:18

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Fakt że większość z tam obecnych jest od niego silniejsza. Ale jak to już nieraz bywało Luffy potrafił zaskoczyć czymś nowym. Nie zapominajmy że ma także haki którym może nieźle namieszać(prawdopodobnie nie świadomie).


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#91 2009-08-03 02:03:35

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Zeby jeszcze umiał jej używać a posiadać cos a umiec tego używać to 2 różne sprawy. Jestem ciekaw co zrobią bukaje czy przypadkiem nie zwrócą sie przeciw marynarce. Ale 1 nie rozumiem 1 słomek rozwalil a 2 sie w min zakochała. A ze białobrody robi trzęsienia ziemi nie Wiedzialem.


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#92 2009-08-03 02:18:59

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Zwierz napisał:

Zeby jeszcze umiał jej używać a posiadać cos a umiec tego używać to 2 różne sprawy.

Jestem prawie pewien że nigdy aż do zakończenia mangi nie nauczy się używać haki z własnej woli

Zwierz napisał:

Jestem ciekaw co zrobią bukaje czy przypadkiem nie zwrócą sie przeciw marynarce.

Raczej kilku się zwróci, bo:
1. Jak wkroczy Luffy to Boa Hancock stanie po jego stronie przeciwko marynarce.
2. Możliwe że Juracule Mihawk też się przeciwko niej zwróci (jeśli wkroczy Shanks to to prawdopodobieństwo jeszcze wzrasta).
3. Bartholomew Kuma może po części nie zgodzi się z marynarką, bo jak do tej pory to starał się ochraniać Luffiego i zdaje się że ma jakieś powiązania z Dragonem.

A co do Donquixote Doflamingo i Gecko Moria to oni raczej będą aż do samego końca po ich stronie bo im to na korzyść.

Zwierz napisał:

Ale 1 nie rozumiem 1 słomek rozwalil a 2 sie w min zakochała. A ze białobrody robi trzęsienia ziemi nie Wiedzialem.

A tutaj nie rozumiem o co ci biega... xD

A tak poza tym to teraz najbardziej czekam na zobaczenie innych moce Białobrodego, bo to tsunami co wywołał to tylko takie małe powitanie, które zostanie najprawdopodobniej zniwelowane przez Ice Age Aokiji'ego.
No i też mnie ciekawi jaką moc posiada Marco - Dowódca Pierwszej Dywizji Białobrodego, bo jest on 2 najsilniejszą postacią w załodze Białobrodego, a co za tym idzie silniejszy jest od Ace'a


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#93 2009-08-04 16:30:29

Lunatik
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-04

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Zwierz napisał:

ze ace nie jest prawdziwym bratem lufiego to nie wiedziałem i sie z lekka zszokowałem ale teraz jestem ciekaw kim była mamusia kapelusika

Jak nie jest jak jest, To że tatuś jest inny nie oznacza od razu że matka nie może być jedna.

Co do białobrodego wiemy że już że zjadł owoc Gura Gura (trzesienia ziemi).

Z  Luffym mnie troche zdziwiło że w trakcie wycieczki (z wyspy amazonek do więzienia) Hanckock nie poduczyło go troche w używaniu Haki.

Offline

#94 2009-08-04 16:50:43

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Oczywiście, przecież śmierć matki przy porodzie nie znaczy, że nie może ona mieć kolejnych dzieci.

Ostatnio edytowany przez budyn (2009-08-04 16:51:29)

Offline

#95 2009-08-04 16:55:41

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

budyn napisał:

Oczywiście, przecież śmierć matki przy porodzie nie znaczy, że nie może ona mieć kolejnych dzieci.

W OP wszystko możliwe smile_big Spójrz na szkieleta w załodze Gumiaka ^^

Offline

#96 2009-08-04 17:07:20

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Na tle załogi co najwyżej wyróżnia się minimalnie:)
Ogólnie mam odczucie, że w pewnym momencie przesadzili z tymi mocami. Brakuje "bezowocnych" postaci.

BTW Kizaru ma moc światła bodajże. Więc, chyba jedynym, który może go pokonać jest Czarnobrody. Niby jeszcze walczył z nim  Reylaight, ale nie wiem co za moc on posiada. Więc, nikt z załogi Słomianego nie jest w stanie pokonać Kizaru. Smokera chyba też nie.

Offline

#97 2009-08-04 17:51:32

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

budyn napisał:

BTW Kizaru ma moc światła bodajże. Więc, chyba jedynym, który może go pokonać jest Czarnobrody. Niby jeszcze walczył z nim  Reylaight, ale nie wiem co za moc on posiada. Więc, nikt z załogi Słomianego nie jest w stanie pokonać Kizaru. Smokera chyba też nie.

Wystarczy że ktoś nauczy się Hakki smile Za pomocą haki można wykonać atak na osobach z mocą Logi owoców smile

Offline

#98 2009-08-04 18:22:34

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Gdzie to było??

I jeszcze jedno, tylko Luffy chyba może się nauczyć, bo Boa wspominała, że przed Luffym tylko Gold D.Roger potrafił się posługiwać Hakki.
Tylko gdzie jest, że przy pomocy Hakki można ranić typ Logia?

Ostatnio edytowany przez budyn (2009-08-04 18:30:17)

Offline

#99 2009-08-04 18:29:50

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Jubei napisał:
Zwierz napisał:

Zeby jeszcze umiał jej używać a posiadać cos a umiec tego używać to 2 różne sprawy.

Jestem prawie pewien że nigdy aż do zakończenia mangi nie nauczy się używać haki z własnej woli

Zwierz napisał:

Jestem ciekaw co zrobią bukaje czy przypadkiem nie zwrócą sie przeciw marynarce.

Raczej kilku się zwróci, bo:
1. Jak wkroczy Luffy to Boa Hancock stanie po jego stronie przeciwko marynarce.
2. Możliwe że Juracule Mihawk też się przeciwko niej zwróci (jeśli wkroczy Shanks to to prawdopodobieństwo jeszcze wzrasta).
3. Bartholomew Kuma może po części nie zgodzi się z marynarką, bo jak do tej pory to starał się ochraniać Luffiego i zdaje się że ma jakieś powiązania z Dragonem.

A co do Donquixote Doflamingo i Gecko Moria to oni raczej będą aż do samego końca po ich stronie bo im to na korzyść.

Zwierz napisał:

Ale 1 nie rozumiem 1 słomek rozwalil a 2 sie w min zakochała. A ze białobrody robi trzęsienia ziemi nie Wiedzialem.

A tutaj nie rozumiem o co ci biega... xD

A tak poza tym to teraz najbardziej czekam na zobaczenie innych moce Białobrodego, bo to tsunami co wywołał to tylko takie małe powitanie, które zostanie najprawdopodobniej zniwelowane przez Ice Age Aokiji'ego.
No i też mnie ciekawi jaką moc posiada Marco - Dowódca Pierwszej Dywizji Białobrodego, bo jest on 2 najsilniejszą postacią w załodze Białobrodego, a co za tym idzie silniejszy jest od Ace'a



pisałem szybko i mało stylistycznie chodziło mi o Boa Hancock i gościa który panuje nad cieniami pisałem odnosnie tego cytatu

DARK_SAN napisał:
Kroko napisał:

Pewnie w następnym chaperze albo za dwa, Luffy dopłynie na miejsce bitwy i zrobi tam jeszcze większą rozpierduchę^^ Już nie mogę się doczekać.

A powiedz mi, co takiego Luffy może?
Jest tam chyba najsłabszy z wszystkich (no może oprócz kolesi ze swojego statku, z wyjątkiem Jimbeia, bo ten na 100% jest silniejszy od Gumiaka)

ze się zgadzam ze lufi jak na razie tam może i nie jest najsłabszy ale do mocnych nie należny


budyn napisał:

Gdzie to było??

właśnie tez chciałbym wiedzieć gdzie o tym było mówione

Ostatnio edytowany przez Zwierz (2009-08-04 18:31:17)


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#100 2009-08-04 19:17:59

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

A czy ten kolo co pokrywa statki, nie zatrzymał Kizaru, czy jak mu tam było ? Dodam ze to było w mandze wieki temu jezor

A żeby potwierdzić to łapcie link do onemangi http://www.onemanga.com/One_Piece/511/18-19/

W następnym rozdziale to on mu jeszcze rozcina policzek smile_big A niby Kizaru zjadł owoc logii

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2009-08-04 19:25:04)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024