#21 2008-06-07 12:56:30

gorczak
Użytkownik
Dołączył: 2007-05-19

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Dobrze by było:). "Słomianych" nigdy nie za wiele smile_big. W końcu to była prawa ręka Gold Rogera, więc coś czuję, że masz rację, DonB.

Jestem ciekaw czy Luffy dowie się o egzekucji Ace'a na czas, bo jeśli tak to na pewno zareaguje i nie dopuści, aby jego brat zginął, a wtedy będziemy mieli powtórkę z rozrywki, czyli Słomiane Kapelusze vs. Światowy Rząd:D. Swoją drogą szkoda Ace'a. Blackbeard podstępem zdobył swoją moc i jeszcze go pojmał, czyli w sumie dopiął swego. Miał złapać Luffiego, a złapał jego równie dużo wartego brata.

EDIT: A więc oficjalnie zostało ogłoszone?! Royal Schichibukai vs Whitebeard Pirates! Światowy Rząd chyba musi mieć jakąś tajną broń w zanadrzu. Czyżby to  został pokonany, bo walczył jeden na jednego. Albo może Światowy Rząd znalazł tą starożytną broń (to był Pluton??). W dodatku admirał Kizaru postanowił sam zająć się Słomianymi Kapeluszami. Jestem ciekaw jaką ma moc. Jeśli ma zamiar walczyć z trzema rookie naraz to będzie miał niemały orzech do zgryzienia. Kid i Law mają ciekawe moce. Do tego freak Luffy:D. Law potrafi oddzielać części ciała swoich przeciwników, którzy są w zasięgu okręgu O_o. Dziwnie brzmi, ale jest to moc bardzo podobna do Buggyego. Z kolei Kidd potrafi "zanegować" różne obiekty i je odrzucić ręką. Hmm, coś podobnego do mocy Bartolomeu Kumo. Dziwne podobieństwa. Jestem ciekawy, co z tego wszystkiego wyniknie.

Ostatnio edytowany przez gorczak (2008-06-21 09:25:51)

Offline

#22 2008-10-30 18:36:11

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Uh, trochę mnie to denerwuje, że ekipa słomianych tak łatwo została rozbita... Teraz jeszcze ta walka na wysie kobiet... Nie wiem co o tym myśleć. Luffy pewnie znowu odkryje w sobie jakiegoś skilla nowego (gear 4th, potem gear 5th xD?).

Offline

#23 2008-10-30 21:50:23

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

nie za wcześnie jeszcze po połączeniu  gear 2 z giga


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#24 2008-10-30 22:12:44

belghart
Użytkownik
Skąd: TG
Dołączył: 2006-12-24

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Ha ^^ no i proszę teraz Używając głosu jest w stanie wyeliminować słabszych ^^
Tak jak to zrobił z bykiem :d ciekawa sprawa ... teraz tylko czy królowa go tego nauczy czy tez sam będzie to w sobie odkrywać ? o_O
I w sumie zastanawia mnie jeszcze czy reszta załogi tez trafiła gdzieś gdzie może swoje skiile podnosić było by to ciekawe jak by sie spotkali i każdy wypakowany ^^ jezor

Offline

#25 2008-10-30 22:30:26

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Wiesz, Zwierz, pewnie tę umiejętność "eliminowania słabszych głosem" nazwie gear 3rd, więc teraaz jedziemy od gear 4th, żeby było tak po kolei xD Co do reszty załogi... mam nadzieję, że nie będa po kolei pokazywać każdego jak trafia w nowe miejsce i zdobywa nowe moce (po kilka chapterów na łebka), bo się pochlstać można od takiego czegoś i się szybko znudzi jezor. Tak jak mówisz, Belghart, dobrze by było, żeby pokazwali każdego od razu z nowym powerem i dopiero wtedy kilka stron na wyjaśnienie jak zdobył nowa moc i tyle oczkod.

Ostatnio edytowany przez gorczaker (2008-10-30 22:35:19)

Offline

#26 2008-10-30 23:38:27

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

oj żebyś nie wykrakał z tym kilka chapów na 1 członka gorczaker


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#27 2008-10-30 23:52:03

Muso_X
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-19

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Ciekawe dlaczego Boa zaczęła płakac. Może coś ją ruszyło w głębi serca? A może placze z bezradności do Luffy`ego:D Sądzę jednak, że Luffy w niewiadomy jeszcze sposób pomoże królowej, a ta korzystając ze swojego przydomku Shichibukai pomoże im odbic Ace`a;] To moja teoria!:D

Offline

#28 2008-10-31 18:35:02

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Jest w sobie tak zadufana, że nie może znieść porażki jezor? (patrz: jestem piękna, jak mogę w takim razie przegrywać?! niewybaczalne!) xD

Offline

#29 2008-10-31 23:18:23

belghart
Użytkownik
Skąd: TG
Dołączył: 2006-12-24

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

a mnie tam bardziej interesuje ten rysunek który ma ona na plecach czy gdzieś tam ^^ jezor
i to ze Luffy już go widział jezor

Offline

#30 2008-11-01 00:10:32

Glina
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-31

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Heh a może po prostu to starsza Luffiego:D
Nic o niej nie wiemy, może jedyne co Luffy zapamiętał było to co ona ma na plecach:)
Jej moc na niego nie działa, w dodatku jemu samemu udało się użyć takiej mocy;\
To taki mały żarcik:)

Offline

#31 2008-11-01 08:31:48

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Wooo, zaintrygowałeś mnie tym żarcikiem xD. W sumie to możesz nawet mieć rację jezor Z tego, co pamiętam, to nic nie wiadomo o starej Luffiego, a stary to separatysta chcący zniszczyć światowy rząd (Dragon). Byłoby niezłe połączenie jezor. W ogóle to wieje patologią z rodziny Luffiego xD. Stary poszukiwany, brat w jailu (kara śmierci), dziadek pracuje dla rządu, stara przepadla, a nie zapominajmy jeszcze o innych, tj. Marshall D. Teach (Czarnobrody) czy Gold D. Roger, których powiązania jeszcze nie ujawniono, a pewnie też są ze zwariowanej rodzinki xD. Normalnie animowana wersja Prison Break->One Piece Break.

Offline

#32 2008-11-01 10:03:49

raziel4ever
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-05

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

to ze to matka luffiego to juz ten pomysl jest stary ( na innym forum doglebnie poruszony ) , jednak wedlug mnie to moze ona jest laska ace'a ( lub byla jego smile), nie che isc na egzekucje bo moze by nie wytrzymala
1. jakie jest powiazanie kumy i dragona ?? -po pokonaniu zorra mowi niby do dragona ze jego syn luffie zgromadzil silna ekipe
2. czy wiadomo kto jest imperatorem ( bo sa 4 prawdopodobnie ?? ) shanks ,bialobrody i kto dalej ??
3 jesli jest imperatorem kobieta to pewnie ona bedzie matka luffiego bo shiko... cos tam to jest za slabe bo ojciec najbardziej poszukiwanym przestepca swiata, brat dowodca u bialobrodego , dziadek szycha w marynarce.
4.  hehe  moze ta krolowa amazonek to siostra luffiego ??
5 i czy wiadomo juz kim jest matka kapitan kobiety z sagi trillerbark ?? ( to zombie hipopotam ) bo pewnie bedzie niezla szycha z niej skoro plywa po tym morzu co shanks i zyje smile

a na koncu i tak okaze sie ze roger zyje smile joke ( nawiazanie do prison breaka i sary co jej glowe tez odcieto  , rogerowi tez te szabelki wbito w szyje smile )

Ostatnio edytowany przez raziel4ever (2008-11-01 10:05:20)

Offline

#33 2008-11-01 16:23:51

belghart
Użytkownik
Skąd: TG
Dołączył: 2006-12-24

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Matka Kapitan Loly ^^ ( czy jak ona sie tam zwała) będzie pewnie jedną z Imperatorów ^^ jezor

Offline

#34 2008-11-09 10:01:04

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

A Monkey D. Dragon nie będzie przypadkiem zaliczany jako "imperator" :?
Teraz się przekonamy czy będą po kolei pokazywać każdego słomianego po teleportacji(?), kosmicznym odrzucie(?!) przez Kumę...

Offline

#35 2008-11-20 00:22:23

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

gorczaker napisał:

A Monkey D. Dragon nie będzie przypadkiem zaliczany jako "imperator" :?
Teraz się przekonamy czy będą po kolei pokazywać każdego słomianego po teleportacji(?), kosmicznym odrzucie(?!) przez Kumę...

raczej nie bo on stanowi 3 strone konfliktu

no i zobaczyliśmy ze z tymi kamratami lufiego nie jest tak złe i chyba nie będzie tak dobrze pokazane nam ich perypetie na obczyźnie

a tak nawiasem mówią szkoda mi sanjego


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#36 2008-11-21 20:59:23

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

O, Sanjim napalczywcu moge powiedzieć tylko jedno: "Serves him right!" jezor

Offline

#37 2008-11-21 21:26:30

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

No i Franky wylądował na wyspie Vegapunka (a myślałem, że Chopper tam się znajdzie).
Cóż może mieszkańcy tej wyspy zrobią Frankiemu jakiś mały "Upgrade", ażeby mógł sobie lepiej radzić z przeciwnikami. Co do Sanjiego to nieźle to mangaka wymyślił xD

Offline

#38 2008-11-21 23:45:30

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Koniec końców, i tak wiemy, że teraz każdy dostanie powerup'a... Pewnie nawet laska Nami jakoś awansuje i proca Usoppa oczkod. Sanji tym razem będzie kopał ognistą jeszcze silniejszą nogą, tak szybko, że będzie niewidzialna; Zoro rozwinie w sobie jeszcze bardziej wcielenie Asury z czasów CP9; Luffy teraz będzie niszczyć "władczym" głosem, albo "doda sobie pare biegów" do menu; Franky tak jak mówisz; Chopper spixuje sie jeszcze bardziej toxyczną tabletą i będzie niszczył. A Brook... Brook podszlifuje skilla jako muzyk jezor

Ostatnio edytowany przez gorczaker (2008-11-21 23:50:20)

Offline

#39 2008-11-22 12:08:31

dareios
Użytkownik
Skąd: Świętochłowice
Dołączył: 2006-03-16

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

a teraz czy oni wszyscy zdążą  na egzekucje Ace'a? A swoją drogą Luffy znalazł fajną miejscówe na statku marynarki smile_big.
A tak z innej beczki to te nowe skille od Luffiego to to może być nie tylko "władczy głos". Bo to co on posiada a nie umi wykorzystać to to sie nazywa jakieś "Królewskie Haki" (?). A jak ścigali Luffiego i jak strzelali z łuku do niego te zwykłe strzały to spokojnie przebijały drzewa i było wspomniane że one są nasączone tym haki. To może jak on to w sobie wykształci to dostanie takiego powera ze bedzie robił "gomu gomu no super extra hiper jet pistoleta " i wszystkich posprząta smile_big

Offline

#40 2008-11-24 22:35:45

gorczaker
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Poprawka, posprząta, ale na horyzoncie pojawi się ktoś jeszcze silniejszy i trzeba będzie wymyślić w sobie jakiegoś nowego powera oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024