#201 2010-02-19 01:29:00

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Jinbei nie dojdzie, jest mało śmieszny i wykręcony. A załoga Luffy'ego taka jest, nie licząc Robin, która jak na historyka przystało musi być poważna :p Hancock się nadaje idealnie.

Offline

#202 2010-02-19 07:59:09

piter969
Użytkownik
Skąd: Leszno - południowa Pyrlandia
Dołączył: 2008-05-27

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

...a Boa ma paskudny charakter i jest zaborcza. "Acy cacy" jest tylko dla Luffiego.:P


"- Jak się nazywa to uczucie w głowie, uczucie tęsknego żalu, że rzeczy są takie, jakie najwyraźniej są?
- Chyba smutek, panie."

Offline

#203 2010-02-19 11:34:47

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Gdyby Boa dołączyła do załogi dodało by to sporo humoru, właśnie przez ten zaborczy charakter. Ale jakoś tego nie widzę, musi się przecież zająć swoim królestwem. Prędzej będzie coś stylu: Luffy odpływa w poszukiwaniu załogi, przed odejściem Boa pyta czy jak odnajdzie załogę/zostanie królem piratów to czy do niej wróci i z nią zostanie. Oczywiście Luffy nie do końca zrozumie co ona ma na myśli i się od razu zgodzi a Boa zacznie fantazjować
Co do 10 członka załogi, to musi być ktoś dość silny, kto da sobie jakoś radę samemu w trudnej sytuacji, których w Nowym Świecie będzie sporo.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#204 2010-02-19 11:39:06

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

No to może Ivankov?:D

Offline

#205 2010-02-19 12:32:41

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Hmm...Iva-chan. Jest nie typowy więc do załogi pasuje idealnie, ale wydaje mi się ze będzie chciał wrócić do Dragona, więc może stać się tak że będzie tylko tymczasowym kompanem. Inazuma też raczej wróci do Dragona, więc go też już skreślam z listy kandydatów. Crocodile i Mr 1 też odpadają.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#206 2010-02-19 17:20:50

raziel4ever
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-05

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Jeśli dobrze pamiętam po tej bitwie ma być przeskok czasowy w One Piece.Prawdopodobnie akcja skoczy kilka lat do przodu . Takie ploty chodzą.

Offline

#207 2010-02-20 01:39:13

Marduk
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2006-05-17

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Są to ploty na bazie małej wzmianki w wywiadzie Eiichiro Ody, gdzie mówi, że ta bitwa to będzie ostania przygoda Luffego jako 17 latka. Pamiętając, że pływają już po Grand Line jakiś rok, faktycznie - jedynym wyjaśnieniem jest kilku letni przeskok czasowy oczkod

Ps. Swoją drogą, jakiś odpoczynek po tej bitwie by się przydał, ale nie więcej niż jeden, dwa miesiące na zebranie załogi - to nie naruto, gdzie bohaterowie mają na początku po 12 lat. Pełna 18-ka to normalny wiek dla bohatera Shonen już po przeskoku.
Chcecie, żeby Luffy miał z 24-30 lat, a Robin 35-41 ? jezor

Ostatnio edytowany przez Marduk (2010-02-20 01:39:48)

Offline

#208 2010-02-20 17:01:59

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Ten przeskok to tak z max rok mógł by być. Sporo czasu na odnalezienie złogi i dojść do siebie po śmierci brata, no i może mały power up w postaci kontroli nad haki. A potem to do NW i znaleźć 10 członka załogi aby równo było w starciu z Czarnobrodym. A co do jego załogi to tak się zastanawiam, kto przeciw komu będzie walczył. Jestem praktycznie pewien że będzie tak:

Lufffy vs Marshall D. Teach "Blackbeard" - tu wiadomo dlaczego
Zoro vs Shiryuu - oboje używają mieczy
Usopp vs Van Auger "The Supersonic" - obaj to snajperzy

I to by było na tyle, dalej trudno coś ustalić bo za dużo nie wiemy o pozostałych członkach załogi Czarnobrodego.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#209 2010-02-20 23:02:59

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

nie za bardzo przewidywalnie jesli bedzie jak zawsze ostrze kontra ostrze ,noga kontra noga.
Przeciez nami jest na tej wyspie pogodowej to jak wróci to pioruny bedzie dawać z palca :-p. Jestem ciekaw czego nauczy sie czarnonogi na wyspie tranwestytów , a czego zorro nauczy sie od pani duszek, bo robin moze w koncu nauczy sie lepiej pracować w grupie, a nochal moze bedzie bardziej 'męski' , 1 jest pewne franki dostanie sporo ulepszeń, nasz zmienno kształtny nie wiem co moze wynieść z tej wyspy co jest, i co tam porabia czaha.


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#210 2010-03-05 22:17:35

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

no i kolejny dobry chapter nie to co reszta warto było czekac


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#211 2010-03-06 01:31:49

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Nom, warto było ;p

WB deadnoł, ale to było już od bardzo dawna wiadome, że ta chwila wkrótce nastąpi i może dlatego jakoś specjalnie jego śmiercią się nie zainteresowałem.
Nawet jeśli była epicka i autor uśmiercił go stojącego, a do tego podsumował jego obrażenia, to i tak bardziej mnie zainteresowały jego wspomnienia i to, że "Will od D." coś jednak ważniejszego oznacza, a nie jest to po prostu nazwisko... No i to, że Roger nadal czeka na tą jedną osobę/

A co do załogi BB to nawet, nawet. Chyba obecnie większość jego załogi jest silniejsza od Luffyego
Natomiast sam BB się nie popisał, dostał niezłe lanie od WB pomimo tego swojego przechwalania się że posiada najpotężniejszy owoc w Universum OP, co ładnie pokazuje że nie tylko owoce się liczą ;d

No to teraz pozostaje czekać na zakończenie tego arca i na nastąpienie Time Skipa, który ma niedługo nadejść. smile


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#212 2010-03-10 21:20:17

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Nowy chapter i cóż... Yami yami + gura gura to trochę przegięta kombinacja. Zaleciało mi tu trochę Bleachem i Naruto czego w tej mandze nie chciałem. Mam nadzieje że w kolejnym chapterze Oda ładnie wszystko wyjaśni i że nowa umiejętność będzie niosła za sobą jakiś skutek negatywny, bo na chwilę obecną BB jest zbyt overpower.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#213 2010-03-10 21:44:01

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Kroko napisał:

Nowy chapter i cóż... Yami yami + gura gura to trochę przegięta kombinacja. Zaleciało mi tu trochę Bleachem i Naruto czego w tej mandze nie chciałem. Mam nadzieje że w kolejnym chapterze Oda ładnie wszystko wyjaśni i że nowa umiejętność będzie niosła za sobą jakiś skutek negatywny, bo na chwilę obecną BB jest zbyt overpower.

Wątpię aby były jakieś skutki uboczne, wszak BB jest kreowany na ostatniego przeciwnika z jakim Luffy się zmierzy przed zdobyciem OP. Co oznacza że musia być najsilniejszym że wszystkich wrogów jaki kiedykolwiek się pojawił, a także silniejszy niż WB czy Gold D. Roger, po to by pokazać że Luffy go pokonując, przewyższył także ich.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#214 2010-03-10 21:58:34

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Wątpię aby były jakieś skutki uboczne, wszak BB jest kreowany na ostatniego przeciwnika z jakim Luffy się zmierzy przed zdobyciem OP. Co oznacza że musia być najsilniejszym że wszystkich wrogów jaki kiedykolwiek się pojawił, a także silniejszy niż WB czy Gold D. Roger, po to by pokazać że Luffy go pokonując, przewyższył także ich.

Już bez mocy gura gura był silny, teraz jest już kox oczkod Nie chcę żeby auto zrobił z niego drugiego Sasuke który wyciąga nowe triki jak magik króliki z kapelusza i owni wszystkich przed sobą. Dlatego liczę na jakieś skutki uboczne lub ograniczenia w używaniu nie swoich mocy. Mam tez nadzieje że BB będzie jedyną osobą która będzie miała dwie moce.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#215 2010-03-11 00:16:27

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Kroko napisał:

Wątpię aby były jakieś skutki uboczne, wszak BB jest kreowany na ostatniego przeciwnika z jakim Luffy się zmierzy przed zdobyciem OP. Co oznacza że musia być najsilniejszym że wszystkich wrogów jaki kiedykolwiek się pojawił, a także silniejszy niż WB czy Gold D. Roger, po to by pokazać że Luffy go pokonując, przewyższył także ich.

Już bez mocy gura gura był silny, teraz jest już kox oczkod Nie chcę żeby auto zrobił z niego drugiego Sasuke który wyciąga nowe triki jak magik króliki z kapelusza i owni wszystkich przed sobą. Dlatego liczę na jakieś skutki uboczne lub ograniczenia w używaniu nie swoich mocy. Mam tez nadzieje że BB będzie jedyną osobą która będzie miała dwie moce.

No może i był silny, ale nie aż tak bardzo, bo skoro pozamiatał go prawie martwy WB, to dużo mu do życzenia pozostało. A jak na głównego przeciwnika Luffiego to jak wspomniałem post wcześniej, musi on być od WB znacznie silniejszy. A także jego załoga, ktrra zapewne będzie walczyć z ST crew.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#216 2010-03-18 00:28:19

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Luffy pewnie zostanie uratowany przez Law'a. Dość zaskakujące było to, że krokodylek pomógł Luffy'emu.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#217 2010-03-18 00:58:04

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

BB mimo 2 najpotężniejszych owoców dostaje niezły łomot od Sengoku (tak myślałem że będzie silniejszy od admirałów i moje przekonanie coraz bardziej stajesię realne), aby potem się zrewanżować i go rozgnieść (no chyba że Sengoku go rozwali i zabije. Nie zdziwiło by mnie takie rozwiązanie, bo po Kubo już się można wszystkiego spodziewać). Zresztą jak tak patrze  to teoretycznie jeśli owoc jaki posiada Dragon, pozwalałby na manipulację pogody, to by oznaczało że właśnie jego owoc jest najbardziej potężny, gdyż nic lepszego od takiej umiejętności już być nie może.
Niemniej jak na razie aż nie rozstrzygnie się walka między BB a Sengoku nie ma co gdybać, bo na razie to BB jest kreowany na tego ostatniego złego ;d

Law się pojawił, ciekawe czy reszta z Supernovaas też się pojawią, bo ponoć od tamtego zdarzenia na Archipelagu trzymają się razem.

Boshe niech ten timeskip następuje już, bo ile można przedłużyć wojnę, która jak wszyscy myśleli zakończy się już jakiś czas temu.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#218 2010-03-20 17:20:06

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Wojna trwać będzie jeszcze trochę. W końcu Sengoku tak łatwo BB nie wypuści, a "synowie" Białobrodego+Crocodile zrobią wszystko żeby zatrzymać Akainau. mamy od razu nawiązanie do końca starej ery(piratów Białobrodego można do niej zaliczyć). Więc walka się jeszcze przedłuży. Chciałbym jeszcze Garpa w akcji zobaczyć.
Buggy znowu dostał swoje 5 minut, oczywiście wszystko musiało zostać przeinaczone oczkod
Co do pozostałych Supernova, wątpię żeby się pojawili, Law w zupełności wystarczy i mam nadzieje że nie wytnie żadnego numeru.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#219 2010-03-24 21:52:05

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Hah! Koniec niezły. Shanks zrobił świetne wejście. Oj, ile to już się czekało, żeby go znowu zobaczyć.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#220 2010-03-24 22:34:06

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze One Piece [Spoilers]

Odzyskał swój kapelusz (sądzę że to jest jego stary, anie jakiś nowy). Ciekawe teraz czy go odda Luffy'emu czy go zatrzyma. Luffy w końcu stał się wielkim piratem, więc obietnicy dotrzymał.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024